wicca26 (154) 94.25% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 164 | 172 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 21 | 83 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 14 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 195 | 269 adásvétel |
| Az eladóként kapott 76 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Vegul sikeresen lezarult az uzlet!Ajanlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm,szép terméket kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1angyal8 (3928) (Eladó)
Pozitív
2013.07.03. 14:44:19
1773145136
Úton a csomag! Nagyon gyors,igazán kedves vásárló,szívből ajánlom mindenkinek!Nagyon sok szeretettel visszavárlak!Maximálisan +P+O+Z+I+T+Í+V+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Június 2-án válaszoltam a levelére, küldve a számlaszámot és kérve a címet ahova a könyveket küldhetem (nem kaptam értesítőt, hogy nem ért volna célba a levelem). Se válasz, se pénz nem érkezett tőle, csak a negatív értékelés. Ennek ellenére egy újabb levélben felajánlottam neki, hogy ha utalja a postaköltséget, akkor elküldöm a könyveket és nem adok negatív értékelést. Egyáltalán nem reagált erre a levelemre sem. Egyébként pedig telefonon is elérhető vagyok, bizonyítják a pozitív értékeléseim.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Június 2-án válaszoltam a levelére, küldve a számlaszámot és kérve a címet ahova a könyveket küldhetem (nem kaptam értesítőt, hogy nem ért volna célba a levelem). Se válasz, se pénz nem érkezett tőle, csak a negatív értékelés. Ennek ellenére egy újabb levélben felajánlottam neki, hogy ha utalja a postaköltséget, akkor elküldöm a könyveket és nem adok negatív értékelést. Egyáltalán nem reagált erre a levelemre sem. Egyébként pedig telefonon is elérhető vagyok, bizonyítják a pozitív értékeléseim.
Másik fél: Kérlek szépen ne haragudj!Valahogy vagy nem kaptam meg időben vagy elkerülte a figyelmemet,hogy írtál emailt!!!Most néztem vissza őket és látom,hogy tényleg írtál!Mindenképpen módosítom az értékelést amit adtam!Kérdés,hogy odaadod e még a könyveket,hogy értékeljek?Még egyszer ezer bocsánat!!!Már írok is a vaterának!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Június 2-án válaszoltam a levelére, küldve a számlaszámot és kérve a címet ahova a könyveket küldhetem (nem kaptam értesítőt, hogy nem ért volna célba a levelem). Se válasz, se pénz nem érkezett tőle, csak a negatív értékelés. Ennek ellenére egy újabb levélben felajánlottam neki, hogy ha utalja a postaköltséget, akkor elküldöm a könyveket és nem adok negatív értékelést. Egyáltalán nem reagált erre a levelemre sem. Egyébként pedig telefonon is elérhető vagyok, bizonyítják a pozitív értékeléseim.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Június 2-án válaszoltam a levelére, küldve a számlaszámot és kérve a címet ahova a könyveket küldhetem (nem kaptam értesítőt, hogy nem ért volna célba a levelem). Se válasz, se pénz nem érkezett tőle, csak a negatív értékelés. Ennek ellenére egy újabb levélben felajánlottam neki, hogy ha utalja a postaköltséget, akkor elküldöm a könyveket és nem adok negatív értékelést. Egyáltalán nem reagált erre a levelemre sem. Egyébként pedig telefonon is elérhető vagyok, bizonyítják a pozitív értékeléseim.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Június 2-án válaszoltam a levelére, küldve a számlaszámot és kérve a címet ahova a könyveket küldhetem (nem kaptam értesítőt, hogy nem ért volna célba a levelem). Se válasz, se pénz nem érkezett tőle, csak a negatív értékelés. Ennek ellenére egy újabb levélben felajánlottam neki, hogy ha utalja a postaköltséget, akkor elküldöm a könyveket és nem adok negatív értékelést. Egyáltalán nem reagált erre a levelemre sem. Egyébként pedig telefonon is elérhető vagyok, bizonyítják a pozitív értékeléseim.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott,köszönöm:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gabimamika (312) (Eladó)
Pozitív
2013.06.10. 22:22:17
1746765449
Nagyon gyors,kedves ,megbízható,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tihanyidia_t (154) (Vevő)
Semleges
2013.06.10. 17:59:57
1759998227
Sajnos nem tudtunk megegyezni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AtinasButor (559) (Eladó)
Pozitív
2013.05.27. 08:59:22
1739161331
Minden rendben ment! Köszönjük a vásárlást! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció sikeresen lezárult!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1818291.Optimalis (251) (Vevő)
Pozitív
2013.05.13. 18:29:43
1738304435
nagyon-nagyon elégedett vagyok !!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors és pontos eladó. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MargaretaOnline (7404) (Eladó)
Semleges
2013.05.03. 16:48:06
1731003662
A vásárolt termékeket korrektül lemondta,nyomos indokkal,jó kapcsolattartó,ennek ellenére mindenkinek ajánljuk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
billencs (2643) (Eladó)
Pozitív
2013.05.03. 11:04:47
1746109484
Kedves, gyors, megbízható vásárló, mindenkinek szívből ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kirti001 (1560) (Eladó)
Pozitív
2013.05.02. 09:58:46
1727951912
Köszönöm a vásárlást! Pozitív! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos korrekt eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AnnaReka_a (168) (Vevő)
Pozitív
2013.04.22. 20:41:03
1740074414
Megbizhato,korrekt eladó.Mindenkinek ajanlom!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MargaretaOnline (7404) (Eladó)
Semleges
2013.04.11. 22:34:01
1729542989
A vásárolt termékeket korrektül lemondta,nyomos indokkal,jó kapcsolattartó,ennek ellenére mindenkinek ajánljuk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Lemondta a termékeket!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MargaretaOnline (7404) (Eladó)
Semleges
2013.04.11. 22:33:29
1729335878
A vásárolt termékeket korrektül lemondta,nyomos indokkal,jó kapcsolattartó,ennek ellenére mindenkinek ajánljuk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Lemondta a termékeketAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MargaretaOnline (7404) (Eladó)
Semleges
2013.04.11. 22:32:58
1727202155
A vásárolt termékeket korrektül lemondta,nyomos indokkal,jó kapcsolattartó,ennek ellenére mindenkinek ajánljuk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Lemondta a termékeit!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MargaretaOnline (7404) (Eladó)
Semleges
2013.04.11. 22:31:39
1725958289
A vásárolt termékeket korrektül lemondta,nyomos indokkal,jó kapcsolattartó,ennek ellenére mindenkinek ajánljuk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Lemondta a termékeket!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MargaretaOnline (7404) (Eladó)
Semleges
2013.04.11. 22:30:57
1724461886
A vásárolt termékeket korrektül lemondta,nyomos indokkal,jó kapcsolattartó,ennek ellenére mindenkinek ajánljuk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Lemondta a terméket!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Részemről minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MargaretaOnline (7404) (Eladó)
Pozitív
2013.04.07. 13:14:20
1728862574
Megbízható,mindenkinek szívből ajánljuk,a jövőben is szívesen visszavárjuk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
herczi987 (2058) (Eladó)
Pozitív
2013.04.04. 16:12:16
1735047473
Gyors,kedves,megbízható partner. Szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FlowMoneyMarti (228) (Eladó)
Pozitív
2013.04.02. 14:24:05
1727591717
Minden rendben volt! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
holloantik (1317) (Eladó)
Pozitív
2013.03.30. 11:47:46
1729453046
A tranzakció sikeresen lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható eladó! Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ezustekszer (3345) (Eladó)
Pozitív
2013.03.21. 13:39:15
1711720106
MEgbízható, jó vaterás partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ZmintLehel_a (3918) (Eladó)
Pozitív
2013.03.15. 22:29:01
1703854892
Korrekt, kedves partner, maximálisan +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak ++++++++ mindenkinek ajánlom:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HavKrisztin (338) (Eladó)
Pozitív
2013.02.23. 21:11:44
1701338834
Nagyon kedves, megbízható, korrekt vaterás! Csak ajánlani tudom mindenkinek! :) Csupa +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Részemről minden rendben ment, gyors, pontos vaterás! Bátran ajánlom mindenkinek! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon meg bizható eladó örülök hogy meg ismerhetem gyors,pontos másnak is szivesen ajánlom a termékeit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agbolnahor (919) (Eladó)
Pozitív
2013.01.11. 09:10:29
1681191119
Minden rendben ment,ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!!Sajnos a karácsony miatt kicsit a posta késett,de minden jó,ha a vége jó!!!Mindenkinek ajánlom,az árú tőkéletes,úgy ahogy levan irva!!!!POZITIV!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, megbízható, gyors eladó! Szívből ajánlom mindenkinek!!++++++++++++ Ma megérkezett a kabát!!!!Köszönjük!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cicvarek79 (140) (Vevő)
Pozitív
2012.12.21. 13:07:22
1685896382
Minden rendben ment :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendbe ment,megbízható vásárló!!Max++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ottobacsi (1704) (Eladó)
Pozitív
2012.12.06. 00:01:16
1665255119
Kedves, szimpatikus, megbízható üzleti partner. Köszönjük a vásárlást, máskor is állunk rendelkezésre :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
benkelszeged (118) (Eladó)
Pozitív
2012.11.07. 20:54:55
1658345105
Köszönöm!!!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan POZITÍV! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan POZITÍV! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petiprint (206) (Eladó)
Pozitív
2012.10.15. 13:42:13
1618690475
csaj ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
