puci12 (25) 87.88% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm a vásárlást. Korrekt vaterás :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást. Korrekt vaterás :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást. Korrekt vaterás :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, korrekt vevő. Köszönöm a vásárlást. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, korrekt vevő. Köszönöm a vásárlást. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, korrekt vevő. Köszönöm a vásárlást. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Január 4-e ( majdem két hónapja ) várok türelmesen, hogy utalja a vételárat. Egyszer volt egy gyenge ígérete a fizetésre, aztán megint eltűnt! Amúgy a megadott telefonszám nem él, ha az iwiven nem " nyomozom " ki a barátnője kilétét és telefonszámát, akkor szerintem fel sem vette volna a kapcsolatot velem. Legalább annyit mondott volna, hogy kösz, meggondoltam magam. De még erre sem volt képes....! Felelőtlen, megbízhatatlan, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A " vevőnek " esze ágában sem volt fizetniAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Január 4-e ( majdem két hónapja ) várok türelmesen, hogy utalja a vételárat. Egyszer volt egy gyenge ígérete a fizetésre, aztán megint eltűnt! Amúgy a megadott telefonszám nem él, ha az iwiven nem " nyomozom " ki a barátnője kilétét és telefonszámát, akkor szerintem fel sem vette volna a kapcsolatot velem. Legalább annyit mondott volna, hogy kösz, meggondoltam magam. De még erre sem volt képes....! Felelőtlen, megbízhatatlan, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: majdnem két hónapja várok, hogy fizessenAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Január 4-e ( majdem két hónapja ) várok türelmesen, hogy utalja a vételárat. Egyszer volt egy gyenge ígérete a fizetésre, aztán megint eltűnt! Amúgy a megadott telefonszám nem él, ha az iwiven nem " nyomozom " ki a barátnője kilétét és telefonszámát, akkor szerintem fel sem vette volna a kapcsolatot velem. Legalább annyit mondott volna, hogy kösz, meggondoltam magam. De még erre sem volt képes....! Felelőtlen, megbízhatatlan, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: majdnem két hónapja várom, hogy fizessenAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Január 4-e ( majdem két hónapja ) várok türelmesen, hogy utalja a vételárat. Egyszer volt egy gyenge ígérete a fizetésre, aztán megint eltűnt! Amúgy a megadott telefonszám nem él, ha az iwiven nem " nyomozom " ki a barátnője kilétét és telefonszámát, akkor szerintem fel sem vette volna a kapcsolatot velem. Legalább annyit mondott volna, hogy kösz, meggondoltam magam. De még erre sem volt képes....! Felelőtlen, megbízhatatlan, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: majdnem két hónapja várom, hogy fizessenAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Január 4-e ( majdem két hónapja ) várok türelmesen, hogy utalja a vételárat. Egyszer volt egy gyenge ígérete a fizetésre, aztán megint eltűnt! Amúgy a megadott telefonszám nem él, ha az iwiven nem " nyomozom " ki a barátnője kilétét és telefonszámát, akkor szerintem fel sem vette volna a kapcsolatot velem. Legalább annyit mondott volna, hogy kösz, meggondoltam magam. De még erre sem volt képes....! Felelőtlen, megbízhatatlan, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: majdnem két hónapja várok, hogy fizessenAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Január 4-e ( majdem két hónapja ) várok türelmesen, hogy utalja a vételárat. Egyszer volt egy gyenge ígérete a fizetésre, aztán megint eltűnt! Amúgy a megadott telefonszám nem él, ha az iwiven nem " nyomozom " ki a barátnője kilétét és telefonszámát, akkor szerintem fel sem vette volna a kapcsolatot velem. Legalább annyit mondott volna, hogy kösz, meggondoltam magam. De még erre sem volt képes....! Felelőtlen, megbízhatatlan, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevőnek" esze ágában sem volt fizetniAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Január 4-e ( majdem két hónapja ) várok türelmesen, hogy utalja a vételárat. Egyszer volt egy gyenge ígérete a fizetésre, aztán megint eltűnt! Amúgy a megadott telefonszám nem él, ha az iwiven nem " nyomozom " ki a barátnője kilétét és telefonszámát, akkor szerintem fel sem vette volna a kapcsolatot velem. Legalább annyit mondott volna, hogy kösz, meggondoltam magam. De még erre sem volt képes....! Felelőtlen, megbízhatatlan, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A " vevőnek " este ágában sem volt fizetniAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Január 4-e ( majdem két hónapja ) várok türelmesen, hogy utalja a vételárat. Egyszer volt egy gyenge ígérete a fizetésre, aztán megint eltűnt! Amúgy a megadott telefonszám nem él, ha az iwiven nem " nyomozom " ki a barátnője kilétét és telefonszámát, akkor szerintem fel sem vette volna a kapcsolatot velem. Legalább annyit mondott volna, hogy kösz, meggondoltam magam. De még erre sem volt képes....! Felelőtlen, megbízhatatlan, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A " vevőnek " esze ágában sem volt fizetniAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Január 4-e ( majdem két hónapja ) várok türelmesen, hogy utalja a vételárat. Egyszer volt egy gyenge ígérete a fizetésre, aztán megint eltűnt! Amúgy a megadott telefonszám nem él, ha az iwiven nem " nyomozom " ki a barátnője kilétét és telefonszámát, akkor szerintem fel sem vette volna a kapcsolatot velem. Legalább annyit mondott volna, hogy kösz, meggondoltam magam. De még erre sem volt képes....! Felelőtlen, megbízhatatlan, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevőnek" esze ágában sem volt fizetniAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom,de nem várok tovább!Semlegeset adnék,de nincs kedvesm 10-szer leírni ugyanazt!Hát most ez van!Nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom,de nem várok tovább!Semlegeset adnék,de nincs kedvesm 10-szer leírni ugyanazt!Hát most ez van!Nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom,de nem várok tovább!Semlegeset adnék,de nincs kedvesm 10-szer leírni ugyanazt!Hát most ez van!Nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom,de nem várok tovább!Semlegeset adnék,de nincs kedvesm 10-szer leírni ugyanazt!Hát most ez van!Nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom,de nem várok tovább!Semlegeset adnék,de nincs kedvesm 10-szer leírni ugyanazt!Hát most ez van!Nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom,de nem várok tovább!Semlegeset adnék,de nincs kedvesm 10-szer leírni ugyanazt!Hát most ez van!Nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom,de nem várok tovább!Semlegeset adnék,de nincs kedvesm 10-szer leírni ugyanazt!Hát most ez van!Nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom,de nem várok tovább!Semlegeset adnék,de nincs kedvesm 10-szer leírni ugyanazt!Hát most ez van!Nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom,de nem várok tovább!Semlegeset adnék,de nincs kedvesm 10-szer leírni ugyanazt!Hát most ez van!Nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő többszöri megkeresés után sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő többszöri megkeresés után sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő többszöri megkeresés után sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő többszöri megkeresés után sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves ,megbízható vaterás!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
50992.disarono_a (389) (Eladó)
Pozitív
2008.01.01. 22:56:31
45981079
Korrekt partner,mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos vevő.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szelina123 (3051) (Eladó)
Pozitív
2007.12.18. 17:04:16
45052364
Kedves,megbizható,AJÁNLOM!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szelina123 (3051) (Eladó)
Pozitív
2007.12.18. 17:04:13
44208582
Kedves,megbizható,AJÁNLOM!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szelina123 (3051) (Eladó)
Pozitív
2007.12.18. 17:04:13
44320144
Kedves,megbizható,AJÁNLOM!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Ajánlom a vevőt mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Ajánlom a vevőt mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves és megbízható, sajnos a gyermeke licitált szülő tudta nélkül
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a gyermek licitáltAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves és megbízható, sajnos a gyermeke licitált szülő tudta nélkül
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: gyermek licitáltAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves és megbízható, sajnos a gyermeke licitált szülő tudta nélkül
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a gyermek licitáltAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok. korrekt ajánlom..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves, gyors megbízható, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves, gyors megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszéltek után rugalmasan megtörtént az adásvétel.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
71184.tanczika_v (455) (Eladó)
Pozitív
2005.12.08. 05:31:14
4653058
Ruggalmas, korrekt és kedves partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt. Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.193125.patakygyula (1886) (Eladó)
Pozitív
2005.08.09. 06:45:39
2905849
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
