legovics_v (84) 97.73% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbizható korrekt partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást korrekt megbízható partner ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
IMPERIAL_KFT (262) (Eladó)
Pozitív
2008.06.23. 11:05:06
71280690
Minden O.K. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
91097.miki76 (193) (Eladó)
Pozitív
2008.06.03. 07:58:31
70359803
Korrekt,megbiható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
182970.fenyo2_v (155) (Eladó)
Pozitív
2008.04.03. 10:35:15
56300933
Minden OK, ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors megbízható Vaterás.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás/vétel létrejött! Remélem... Ha még nincs lezárva, vagy elmaradásom van a vevő/eladó felé, akkor az csak az én hibámból történhetett! Kérem jelezze az összes Tisztelt eladó/vevő, hogy rendezhessem a tartozásom! Sajnos hosszú ideig megszünt a kapcsolatom a Vaterával és az internettel, ezért félbemaradt rengeteg üzletem! :( Ezért mindenki elnézését kérem és ígyekszem pótolni az összes félbemaradt tranzakciót! Ezért is reghisztráltam magam ismét UGYAN AZON A NÉVEN, MINT ELŐSZÖR! üdv: CCJPETI
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyors és pontos partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
131532.skferione (115) (Eladó)
Semleges
2008.01.31. 07:53:46
48504864
Nagyon korrekt kapcsolattartó ügyfél,megbízható és pontos!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: :) korrekt partnerAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
140259.loobelt (431) (Eladó)
Pozitív
2008.01.23. 15:59:10
51034402
Korrkt megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hát végül is kifizette. Köszönöm a vásárlást. Kellemes ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
182970.fenyo2_v (155) (Eladó)
Pozitív
2007.12.20. 16:55:35
43401551
Minden rendben zajlott, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendes,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, rugalmas, nagyon korrekt partner nagyon AJÁNLOM!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden simán ment. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elég macerás volt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
551686.guba_mari (165) (Eladó)
Pozitív
2007.07.21. 21:25:11
29870245
az üzlet létrejött pontos vevö,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Renben gyorsan történt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
251048.Csazsol_v (264) (Eladó)
Pozitív
2007.06.12. 21:59:17
26882020
Korrekt Partner! Minden a megbeszéltek szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
autoalkatres (203) (Eladó)
Pozitív
2007.03.05. 14:12:33
20323260
korrekt,megbízható,mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
74080.Koller_a (254) (Eladó)
Pozitív
2007.02.11. 10:41:27
18783154
Megbízható partner mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyoriistvan (130) (Eladó)
Pozitív
2007.02.08. 16:10:38
19141974
Gyors, pontos és korrekt volt az ügyintézés, mindenképpen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok!Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ratkiller_a (117) (Eladó)
Pozitív
2007.01.30. 10:45:10
18028217
Minden rendben volt! Gyors korrekt partner, mindenkinek ajánlom! Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Magnesguru (1096) (Eladó)
Semleges
2007.01.27. 00:06:47
16017417
A vevő beteg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő beteg.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, gyors, megbízható vevő, ajánlom. Üdv: Z
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
423204.lecoq (619) (Eladó)
Pozitív
2006.12.22. 17:24:39
15733829
Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a gyorsaságot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevőnek látszó személy a felét akarta az összegnek elutalni, majd miután megkapta, a többit. Ilyen kitétel a vaterán NINCS. Idézet a vatera nekem irt leveléből: A Polgári Törvénykönyv a szerződés létrejöttéről szóló, 211. § értelmében, aki szerződés kötésére ajánlatot tesz, ajánlatához kötve marad az online aukciós értékesítés jellegéből kifolyólag. Ez nem történt meg, negativ értékelést a vatera is javasolta. Nem az első ilyenje..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő a kiválasztott fizetési mód ellenére csak a felét akarta utalni...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a partner korrekt volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Rajtunk kivül álló okok miatt nem jött létre az üzlet!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2995.trucktor (648) (Eladó)
Pozitív
2006.10.18. 08:10:08
13331000
Korrekt,rendes üzletfél. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, rendes partner, akit mindenkinek ajánlok! Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő mailre nem reagált, így a terméket újra regisztráltam feltételezve, hogy számára aktualitását vesztette a vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az üzlet nyélbeütése közös hibából elhúzódott.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint történt,személyesen jött az áruért. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az első találkozóra nem jött el, a telefonját kikapcsolt állapotban tartotta. 60 Km-t utaztunk a csúcsforgalomban a kedvéért, feleslegesen. A 2. találkozóról közel fél órás késésel érkezett. Mindenki ítélje meg, ekkora késés elkerülésére atomórára van-e szükség... SZERETNÉNEK-E ILYEN ÜZLETI PARTNERREL KAPCSOLATBA LÉPNI? No Comment.
Másik fél: Sajna ilyen egy kicsinyes és bazi nagy öntudattal rendelkező kisenberrel kell nekem is szenvedni, baromira nem pörget hogy mennyit utazol ha neked nem felelt meg hogy átutalom a pénzt és te feladod postán.Nem hat meg az értékelésed mert álltalában venni szoktam és nem eladni és akitöl vettem valamit az örült a jó magyar forintnak amit adtam érte. Nem hiszem , hogy nekem bármit is meg kellene magyaráznom és nem hiszem , hogy pont neked akit nem sokra tartok. Na kb. ennyi..............
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az eladás nem jött létre, nem tudtam elérni a vevöt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevöt sajnos nem értem el hiába kerestem!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner,megértéssel vette tudomásul,hogy az általa mevásárolni kívánt áru tönkrement. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az eladni kívánt áru megsérült,tönkrement!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
78599.elobernadett (0) (Eladó)
Pozitív
2006.07.31. 18:30:50
10152003
Egy nagyon korrekt partnert ismertem meg benne, sajnos az én hibám miatt, az irányitószám rosszul lett ráiva a csomagra, igy a pénzt addig amig a telefont nem kapja meg vagy nem érkezik hozzám vissza valahogyan visszaküldtem. Úgy gondolom igy a korrekt. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Saját hiba.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Úriember, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
