Jooann_a (66) 98.53% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden a megbeszéltek szerint zajlott, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt partner! Szívből ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, a csomag úton van, a vevőt másoknak is ajánlom!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jól esett, hogy még külön is megköszönte. Csakis+++++++++++++++++++++3
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, előzékeny partner, ajánlom mindenkinek!!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ancsibaba (2727) (Eladó)
Negatív
2010.05.05. 11:25:43
165900796
04.01:személyes átvétellel leüti. 04.07:inkább posta és utánvét. Ilyen lehetőség nem volt felajánlva, utánvétet nem vállalok. 04.11:hol is tudná átvenni. 04.13:akkor ez a cím és utánvét. Ismétlem, utánvéttel nem vállalom. 04.14:mennyit is utaljak. Küldöm 3x is. 2 hét levelezés után megérkezik az utalás majd 4 nap múlva levél, hogy még nem jött meg a csomag. Semleges értékelést ad, pedig nekem egyetlen rossz szavam sem volt a hercehurca miatt. Nagyon inkorrekt, 20 adásvétel tapasztalatával...
Másik fél: Leírhatnám az ellenvéleményem a "hercehurcáról" részletesen de nem teszem, elég annyi, hogy amit leírt a kedves eladó azt el kell osztani kettővel.... A válaszon egyáltalán nem csodálkozom, de részemről lezártam.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vásárló. Bátran üzletelj vele. Köszi a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ilabebi12 (2297) (Eladó)
Pozitív
2010.04.13. 14:20:56
166661570
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást! Ajánlom mindenkinek, ma postáztam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vikibaba10 (581) (Eladó)
Pozitív
2010.03.01. 10:39:27
162923388
Pontos korrekt vevő! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, megbízható partner, szívből ajánlom!!!!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást! Kedves,korrekt partner! Ajánlom mindenkinek!!! Csakis pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bogicamama (1194) (Eladó)
Pozitív
2010.02.07. 14:09:51
160845646
Kedves, pontos vásárló, akit nagyon jó szívvel ajánlok minden vaterás figyelmébe!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül gyors, korrekt vásárló. Mindenkinek ajánlom!!! Sok-sok +++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
veres006_v (4381) (Eladó)
Pozitív
2010.01.26. 20:53:13
161474341
Gyors, korrekt üzleti partner. Bátran ajánlom mindenki figyelmébe!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt vevő.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors megbízható vaterás! Mindenkinek AJÁNLOM+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bicskakulcs (4055) (Eladó)
Pozitív
2009.12.07. 19:15:19
158408236
Korrekt, megbízható, pontos Vaterás partner. Bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan megbízható, gyors, és pontos partner! Mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MEGBÍZHATÓ KORREKT PARTNER,AJÁNLOM MINDENKINEK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1058109.szedekre (573) (Eladó)
Pozitív
2009.10.28. 18:25:26
154689374
gyors korrekt megbízható partner ajánlom mindenkinek +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fkoutlet (1094) (Eladó)
Semleges
2009.07.08. 05:21:08
149142312
A vásárlási értesítömben benne van ha a vásárlástol számitott 5napon belül nem ér oda a termék,akkor érdeklödjön a Kedves Vevő!Öntöl egy db érdeklödö levél nem érkezett!A címet is csak pár napja kaptam meg!
Állítolag már régebben megírtade nincs a leveleim között...
Másik fél: Most már nagyon sajnálom, hogy "csak" semlegesre értékeltem a vásárlást!!! Te tudod a legjobban, hogy amikor az aukció vége lett, én azonnal felvettem veled a kapcsolatot (majd még két levelet írtam), és megírtam neked mindent amit kértél, szó szerint!!!! De te feladás helyett egy hét múlva közölted, hogy nincs meg a címem. Erre elküldtem neked másolatban azt a levelet amelyet a lezárást követően azonnal küldtem, minden benne volt a címem is, és akkor elnézést kértél, és közölted, hogy engesztelésképpen küldesz még egy terméket... Ha nem tudod teljesíteni amit vállalsz, akkor ne hirdesd magad! Megbízhatatlan vagy és még nem is mondasz igazat!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
angela588_a (41) (Eladó)
Pozitív
2009.07.01. 12:24:40
148700473
gyors pontos,megbizható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,csak ajánlani tudom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt kapcsolattartó partner bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbizható partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors, pontos, korrekt, ajanlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt partner. Maximálisan csak ajánlani tudom mindenkinek, csupa-csupa +++ !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
