356222.13baba (177) 91.55%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Egyáltalán nem korrekt,semmit nem tudtam a problémájáról,levelet nem váltottam vele,egyszerűen még elnézést sem kért azért mert nem vehettem át a terméket!Miután lejárt csak azután tudtam meg hogy mégsem akarja eladni a hintát!
Másik fél: Letagadja, hogy írtam levelet, csak azért, hogy lejárasson. levélben még megértő volt, értékelésnél azonban mást ír. hazug, nem megbízható, rossz indulatú.Senkinek sem ajánlom.
Csak ajánlani tudom!!!!!!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kecskemeti1_v (43) (Vevő)
Pozitív
2009.04.17. 12:16:34
137482046
Nem jött létre az adásvétel téves hirdetés miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tévesen jelent meg.
Másik fél: Kedves, megértő, őszinte, maximálisan megbízható. Köszönöm korrekt hozzáállását.Mindenkinek ajánlom.
Az üzlet rossz aukció miatt nem jött létre.
Másik fél: Nagyon kedves, megértő vaterás.Köszönöm korrekt hozzá állását és megértését.Bár mindenki ilyen lenne.
ammannka_a (265) (Vevő)
Semleges
2009.04.17. 07:11:34
140628472
vaterahiba, 601ftra licitaltam, éa a 8000 ftos aron ütöttr le a rendszer. az eladót hivtam, korrekt partner, ő úgy tudta az aukciónak vége.
Másik fél: Nagyon rendes, megértő vevő. Köszönöm pozitív hozzáállását, kedvességét és megértését. Mindenkinek csak ilyen partnert kívánok.
Köszönöm.
Maximálisan pozitív!!!!!!!!!!mindenkinek csak ajánlani tudom.!!!!!!!!!!!
Ha valakinek már "Vatera boltja" is van, számomra nem elfogadható magyarázat "a Vaterától kapott TÉVES információ"ra hivatkozva UTÓLAG liciteket érvényteleníttetni a vevőkkel. Azért, mert valaki nem tudja megkülönböztetni, értelmezni a Kikiáltási ár, NINCS Minimálár, FIX ár fogalmakat, és lusta elolvasni a Vatera Súgót, még nem a Vatera a felelős. FELHÍVOM MINDENKI FIGYELMÉT, hogy nem nála lévő terméket hirdet, aukció után veszi meg! Mindezekért együtt NEGATÍV, aki nem akar csalódni, kerülje el!
Másik fél: Rossz indulatú, kötekedő vaterás. Mindenkinek meglett írva az igazság, ő beleegyezett a termék törlésébe, majd hazugságot állít. A meghírdetett termékek azonnal átvehetők nálam.Ezt bárki igazolhatja.Amiért 5000Ft-os árút nem kap meg 600Ft-ért, még nem kell rossz indulatú megjegyzéseket tenni.Nem ajánlom senkinek!!!!!!!!Csak azoknak ajánlom akik a rossz indulatú, hazug, kötekedő partnereket keresi.maximálisan negatív!!!!!!!!!!!!
Korrekt, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
73515.szgabor77_v (306) (Vevő)
Negatív
2009.04.16. 11:53:01
140628458
nem volt hajlandó oda adni annyiért amennyi fent volt a vaterán.
Másik fél: adtam oda, mert amint leleveleztük, új terméket nem tudok 1/4 áron átadni.De azért megértő, kedves vaterás.
73515.szgabor77_v (306) (Vevő)
Semleges
2009.04.16. 11:52:01
143161535
tévedésből lett feltéve a termék
Másik fél: nagyon rendes, megértő vevő. Köszönöm pozitív hozzáállását, kedvességét és megértését. Mindenkinek csak ilyen partnert kívánok.
Köszönöm.maximálisan pozitív!!!!!!!!!!mindenkinek Ajánlom!!!!!!!!!!!
73515.szgabor77_v (306) (Vevő)
Negatív
2009.04.16. 11:51:11
140628473
nem volt hajlandó oda adni a terméket annyiért amennyit ki írt a vaterára,állítólag tévedésből lett feltéve a termék.
Másik fél: Gábor úgy látom néha megértő, néha nem, de azért rendes.
Az aukció lezárult. Ezt követően az eladó levélben értesített, hogy a licitem nem volt érvényes, mert a termékei törlésre kerültek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Miután megnyertem a terméket,az eladó közölte rosszul indította el az aukciót,így nem kaphatom meg a terméket!Sajnálom ,de ez nem volt korrekt!!
Másik fél: Az értékelés nem korrekt. Én mindenkivel tudattam, hogy a vatera miatt rosszul indítottam el az aukciót. A levélre válaszolt ami korrekt volt akkor. Azt hittem jó indulatú, korrekt, ezért az értékelést nem indítottam el. Most már bánom, mert hazug,Inkorrekt. Kár, hogy vannak olyan emberek akik szeretnek ártani másoknak.Rossz indulatú vaterás. Nem ajánlom senkinek.
Tévesen rakta fel a terméket. Én is csak későn vettem észre a termék megjegyzésében, hogy tévesen van fent, és licitáltam rá.
Másik fél: Nagyon kedves megértő partner. Köszönöm a kedves hozzáállást és elnézést a hibáért.Mindenkinek csak ilyen korrekt partnert kívánok.
890971.biguci79 (289) (Vevő)
Semleges
2009.04.12. 08:35:40
140628459
Sajnos az eladónak rosszúl voltak felrakva a termékei és csak eredeti árba tudta volna ideadni.
Másik fél: Nagyon rendes, megértő, korrekt partner. mindenkinek ajánlom.Elnézést a tévedésért, köszönöm a korrekt hozzá állást.Mindenkinek ajánlom!!!!!!!!!!!!!
890971.biguci79 (289) (Vevő)
Semleges
2009.04.12. 08:34:41
137482039
Sajnos nem jött létre mert az eladónak rosszúl voltak felrakva a termékei és csak az eredeti árva atta volna ide az árut.
Másik fél: Nagyon kedves megértő partner. Köszönöm a kedves hozzáállást és elnézést a hibáért.Mindenkinek csak ilyen korrekt partnert kívánok.
Megnyertem egy interaktív plüss-t!
De az eladó nem volt hajlandó eladni! Nem akartam negatív értékelést készíteni, de azért az mégis csak érdekes, hogy mindig neki van igaza! Csak mások hazudnak ő nem??? Nézegettem az értékeléseket, hát és igazat kell adjak az előttem szólóknak! Nem Ajánlom! Nekem is Hazudott!
Másik fél: sajnos a tengeri malac hazudik.Megírtam, hiogy téves informálás miatt amit a vaterától kaptam, rosszul lett indítva az aukció.Sajonos ilyenek is vannak akiknek az okoz örömöt ha másokat megalázzák. Ennél a tengei malacnál is ez a helyzet. nagy disznó! Nem ajánlom senkinek! Csak annak aki szeret csalódni ember társaiban.
nem körültekintő
Másik fél: Máskor jobban odafigyelek és magam járok a dolgok után, nem hiszek még a vaterának sem, aki félre vezetett.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon segítőkész, rugalmas partner, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
926484.kuildiko83_v (42) (Vevő)
Semleges
2009.04.10. 14:12:04
137482063
Egyébb okok miatt...
Másik fél: Nagyon kedves megértő partner. Köszönöm a kedves hozzáállást és elnézést a hibáért.Mindenkinek csak ilyen korrekt partnert kívánok.
Korrekt,gyors és megbízható eladó!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
398000.Petyko373 (28) (Vevő)
Pozitív
2009.04.09. 16:09:53
143157883
gyors pontos
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. A játék nagyon szép. Köszönöm. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NAGYON RENDES GYORS ÉS KEDVES MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A hölgy először kedves volt! Megbeszéltünk egy találkozót a IX. kerületben! Két dvd-t vásároltam tőle összesen 2190 Forint-ért. A találkozón hívta fel a figyelmemet, hogy a találkozó miatt használnia kellett a tömegközlekedést! Ezért én fizessek neki 350Forintot! Nem foglalkoztam vele,mondván a postaköltség úgy is több lett volna. Fizettem 2600ft-t... Ezzel gondoltam, hogy le van zárva az ügy, de nem! Haza érek és látom, hogy a dvd tokban írott lemez van! Csaló Öregasszony! Senkinek sem Ajánlom!
Másik fél: Hazug. Nem ajánlom senkinek!!!!!!!!!!!!! Azt állítja, hogy átvette a dvd-t és találkoztunk, ez nem igaz. Szabó Zoltán telefonált, hogy nem akarja megvennia dvd-ket, csak érdeklődni szeretett volna. Hazug, szélhámos, más nevében adja ki magát. Vassné névként szerepel, rossz telefonszámmal.Telefonáltam és egy teljesen idegen nő vette fel a telefont, aki azt mondta, hogy ő nem is tud internetezni.Szélhámos, mindenki utána nézhet.Szívesen elküldöm az adatait, hogy mást ne tudjon becsapni. Én pozitív értékelést adtam, mert úgy gondoltam, hogy mivel kezdő vaterás, ne kapjon mindjárt rossz értékelést.Mindenki megnézheti, hogy a két dvd még mindig eladó.Vigyázzatok!!!!!!!!!!lovacska666 kerüljétek
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A hölgy először kedves volt! Megbeszéltünk egy találkozót a IX. kerületben! Két dvd-t vásároltam tőle összesen 2190 Forint-ért. A találkozón hívta fel a figyelmemet, hogy a találkozó miatt használnia kellett a tömegközlekedést! Ezért én fizessek neki 350Forintot! Nem foglalkoztam vele,mondván a postaköltség úgy is több lett volna. Fizettem 2600ft-t... Ezzel gondoltam, hogy le van zárva az ügy, de nem! Haza érek és látom, hogy a dvd tokban írott lemez van! Csaló Öregasszony! Senkinek sem Ajánlom!
Másik fél: Hazug. Nem ajánlom senkinek!!!!!!!!!!!!! Azt állítja, hogy átvette a dvd-t és találkoztunk, ez nem igaz. Szabó Zoltán telefonált, hogy nem akarja megvennia dvd-ket, csak érdeklődni szeretett volna. Hazug, szélhámos, más nevében adja ki magát. Vassné névként szerepel, rossz telefonszámmal.Telefonáltam és egy teljesen idegen nő vette fel a telefont, aki azt mondta, hogy ő nem is tud internetezni.Szélhámos, mindenki utána nézhet.Szívesen elküldöm az adatait, hogy mást ne tudjon becsapni.Én pozitív értékelést adtam, mert úgy gondoltam, hogy mivel kezdő vaterás, ne kapjon mindjárt rossz értékelést. Kár volt.Vigyázzatok!!!!!!!!!!lovacska666 kerüljétek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
926484.kuildiko83_v (42) (Vevő)
Pozitív
2009.04.08. 13:30:11
143069326
Minden rendben volt...köszönöm..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
926484.kuildiko83_v (42) (Vevő)
Semleges
2009.04.08. 13:29:29
142732870
Egyébb okok miatt...
Másik fél: Nagyon kedves. Korrekt, megértő vaterás.Azt kívánom, hogy mindenki ilyen vásárlója legyen.Köszönöm maximális hozzá állását.
926484.kuildiko83_v (42) (Vevő)
Pozitív
2009.04.08. 13:28:54
137482044
Minden rendben volt...köszönöm:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
926484.kuildiko83_v (42) (Vevő)
Semleges
2009.04.08. 13:28:17
142762656
Egyébb okok miatt...
Másik fél: Nagyon kedves. Korrekt, megértő vaterás.Azt kívánom, hogy mindenki ilyen vásárlója legyen.Köszönöm maximális hozzá állását.
926484.kuildiko83_v (42) (Vevő)
Pozitív
2009.04.08. 13:27:37
142754842
Minden rendben volt...köszönöm:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tévesen-nem az eladó hibájából-indult el a licit. De nagyon korrekt, megbízható, remélem azért még lesz üzletünk:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A fotón újabbnak látszott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
581756.ercsike89 (45) (Vevő)
Negatív
2009.04.07. 23:09:35
137482055
Senkinek sem Ajánlom! Először is nem akarta átadni a terméket! A stílusa minősíthetetlen! A termékek nincsenek a birtokában! A postaköltségre először 1500ft kért, majd később 3000ft-t. Pár e-mail váltás után már csak 1630ft-t kért, amit el is utaltam neki az árú értékével együtt. Amikor átveszem a csomagot látom, hogy a postaköltség 930 Forint!!! Írtam neki e-mail-t. Válasz: Örüljek, hogy megkaptam a terméket! Hát nagyon köszönöm! :( Sunyi Öregasszony! Nem ajánlom senkinek sem! Vigyázatok Vele!!
Másik fél: Vigyázzatok vele! Nagyon szemtelen, gonosz és hazudik.A terméket másnap megkapta 12900Ft helyett 4300Ft-ér, és mindjárt tovább adta 14000Ft.ért. Egy szava nem igaz, ne higgyetek neki.Csal, hazudik, fenyeget és a megvett árút nem akrja kifizetni.Sunyi!Nagyon vigyázzatok vele!!!!!!!!!!!!!!!!Senkinek sem ajánlom!Csak annak aki a pénze után akar szaladgálni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korekt rugalmas
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem jól inditótta el az aukciót.
Másik fél: Nagyon kedves, megértő, korrekt partner.Köszönöm pozitív hozzá állását.Remélem fogunk találkozni.
Tévesen indult az aukció-nem az eladó hibájából. Nagyon kedves, szimpatikus, remélem azért lesz még üzletünk:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden a megbeszéltek szerint zajlott, megbízható vaterás, ajánlom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A telefonos megkereséskor közölte a hölgy hogy eláll az eladási szándéktól,mert a Vatera elrontott valamit,és nem tudja a "megnyert" összegért odaadni az általa árult portékát! Sajnálom,mert jó termék lett volna a számomra! Viszont az eladó nagyon készséges,és csak ajánlani tudom bárkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.100% pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és pontos vaterás. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép, hibátlan terméket kaptam. Nagyon köszönöm. Gyors, pontos, megbízható. Csak ajánlani tudom mindenkinek. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sigitökész volt,de sajnos az áru elfogyott.Köszönöm a kedvességét.Korrekt,és ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt,kedves és gyors,csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ersekildiko (114) (Vevő)
Pozitív
2009.03.04. 12:41:07
129642488
Az áru átvétele megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VIGYÁZZATOK VELE! Olyat hirdet,ami nem áll rendelkezésére. Tanító görkorit ütöttem le,nem kevés pénzért. A termékből nem volt neki,átvettem egyet hasonló mintával. Az én hibám, hogy átvételkor nem ellenőríztem, hogy valóban tanító görkori e, mint amit leütöttem, mert előtte írásban biztosított, hogy ugyanolyan termék. Amikor kibontottam, azonnal jeleztem felé, hogy nem fele meg és ki szeretném cserélni. Nem használtuk. Most, hogy cserélni szeretném tiltólistába rakott. SUNYI ÖREGASSZONY!!!
Másik fél: Karácsonyra odaadta a gyerekének a korcsolyát amit használt és mpost ki akarja cserélni. Megígérte, hogy következő héten visszahozza, nem hozta. eltelt fél év és most akarja kicserélni újra, mert a másikat már biztos megunta a gyerek. Ennyire, hogy lehet valaki aljas? a korcsolyát amit kért, megkérdeztem, megfelel-e. akkor megfelelt, ezért vettem meg. teljesen újat kapott. Ez a pofátlanság teteje.Nagyon vigyázzatok vele, mert sunyi, rossz indulatú és aki nem fighyel oda, kihasználja. Én mindenesetre amiért így reagált,hazudik, én becsület sértésért feljelentést teszek.Nem biztos, hogy sokáig vaterás lesz, de addig is vigyázzatok vele!!!!!!!!!!!!!Szélhámos!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, kedves vaterás akit ajánlok Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
