fygclj (9) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
minden ok koszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok koszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok koszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok koszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok koszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok koszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok koszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok koszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok koszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok koszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok koszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok koszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok koszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok koszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rugolabseriff (1075) (Eladó)
Semleges
2022.01.16. 21:49:50
3122211380
Sajnos az én hibámból nem jött létre az adás-vétel, Pénzt visszautaltam, remélem nincs harag, Üdv Rugolabseriff-eladó-
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az én hibámból nem jött létre az adás-vétel, Pénzt visszautaltam, remélem nincs harag, Üdv Rugolabseriff-eladó-Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kezimunkagyarto (816) (Eladó)
Pozitív
2015.12.21. 04:26:18
2162498753
Korrekt,megbízható,szimpatikus vásárló. Jó szívvel ajánlom. Köszönöm a vásárlást. Békés Ünnepeket kívánok. Sok++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kezimunkagyarto (816) (Eladó)
Pozitív
2015.12.21. 04:26:18
2165048939
Korrekt,megbízható,szimpatikus vásárló. Jó szívvel ajánlom. Köszönöm a vásárlást. Békés Ünnepeket kívánok. Sok++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sanyabacsi1 (243) (Eladó)
Pozitív
2012.07.14. 11:45:44
1603718039
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.