Cooper0910 (337) 97.46% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 346 | 371 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 27 | 27 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 382 | 407 adásvétel |
| Az eladóként kapott 368 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Először is külön rá kellett kérdeznem a számlaszámra ahol utalhatok - a válasz váratott magára.
Utána e-mailben érdeklődtem, hogy merre jár az áru, de nem érkezett válasz.
2 nappal később újra levelet írtam, aminek a megválaszolása újra több, mint 1 napot vett igénybe...
Ebben írta csak meg, hogy gond adódott a szállítással...
Jeleztem, hogy visszakérem a pénzemet, amire azt felelte, hogy még aznap utal.
5 nappal később újra levelet kellett írnom, mert még mindig nem kaptam vissza az összeget...
Másik fél: Előre jeleztem, hogy a nyári időszakban munkám miatt lassabban tudok válaszolni, a visszautalást valóban elbénáztam és Pénteken ahogy ígértem nem ment el az utalás, de azóta már megérkezett az összeg amit azóta már Ön is visszajelzett...
Köszönöm tehát a negatív értékelés, bár korrektebb lett volna ha nem az én semleges értékelésem után érkezik be akkor legalább reagálhattam volna rá...Az ilyen viselkedés nem való a vaterára így nem ajánlanám senkinek az Önnel való üzletelést....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó készséges volt, a szállítás késett, de rendben megjött amit rendeltem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó biztosan korrekt,becsületes,kedves ember.Nekem azonban nem sikerült erről közvetlenül meggyőződnöm,mert az áru leütése után:
-a vaterán megadott telefonszáma nem működik
-a vaterán megadott e-mail címre küldött üzenetekre semmiféle választ nem kaptam
-egy megkapott másik telefonszámon sokszori hívásra sem tudtam elérni
-a vaterán általa hirdetett ugyanolyan cikkre feltett kérdésemet nem válaszolta meg.
Sajnálom az esetet és jó egészséget, sikereket kívánok az eladónak és leendő vevőinek
Másik fél: Nem igazán értem az értékelést, hiszen rögtön a leütés után beszéltünk telefonon. Megbeszéltük, hogy személyes átvételre csak azután van mód, hogy megérkezett hozzám a termék külföldről. Önnek ez nem felelt meg ha jól emlékszem még a hétvégén szerette volna átvenni. Abban maradtunk ha legközelebb lesz nálam ilyen raktáron jelezni fogom....
Sajnos vagy nem sajnos de nálam a szállítás/átvétel így zajlik nincs kivétel, de így is próbáltam egyességre jutni, úgy tűnik hiába...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép termék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyrobertreg (0) (Vevő)
Semleges
2016.07.25. 13:28:57
2297728244
Az adásvétel nem jött létre, nem felelt meg az áru.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon sokat kell várni a termékre, de megéri!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem csalódtam, azt kaptam amit vártam. Ugyan a posta "jóvoltából" egy kis késedelemmel kaptam meg az órát, ám ez nem az eladó hibája. Bátran ajánlom másoknak is korrekt partnert ismertem meg a Cooper 0910 személyében.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel sikeresen lezárult, az eladó teljesítette a hirdetésben vállalt kötelezettségeit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kommunikáltunk, összeségében rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt, de szerencsésebb lenne a szállítási időre nem 20 munkanapot, hanem kb. 2 hónapot megadni.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.HoGaDanceagentur (2) (Vevő)
Pozitív
2016.05.18. 17:35:12
2222119571
Kedves Kiss Erik AAA minősítésűek. Ami a gyakorlatban azt jelenti, hogy az AAA minősítéssel ellátott órák külsőleg teljes megegyeznek az eredetivel Sajnos az én esetemben máshogy lehetett. Nekem van egy eredeti Rolex GMT II órám. Az önáltal vett óra teljesen hasonlit az eredetire,kivéve az óra sziját na az egyáltalán nem. A 45Napos szállitási idö is kicsit sok volt de arról nem ön tehetett. Akkor is +az értékelésem mert a kapcsolat tartás és a korrekt eladót ismertem meg az ön személyében.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vissza léptem a meg rendeléstől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
arkangyalok (1485) (Vevő)
Pozitív
2016.05.03. 20:34:06
2222119550
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csabavezer (168) (Vevő)
Pozitív
2016.04.25. 16:24:57
2217841775
Várni kellett nem keveset, de megérte, mert szép az áru, elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Alexanderson90 (103) (Eladó)
Pozitív
2016.04.16. 21:26:59
2229805340
Minden rendben volt , csakis ajánlott .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tomalex391 (234) (Vevő)
Pozitív
2016.03.21. 07:45:09
2187173429
Köszönöm , végül meg érkezett és minden rendben volt .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt eladó, a szállítás ugyan a vártnál is jóval tovább tartott, de a termék tényleg nagyon szép.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az óra közel 50 nap alatt érkezett meg, sajnos hibásan. Visszaküldtem javításra az eladónak. A késés és a termék hibája valószínűleg a szállításból adódott. Reménykedem, hogy sikerül megjavítani, ha nem akkor az eladó megígérte, hogy kártalanítani fog.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szuper volt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható. A termék a leírásának megfelel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves eladó, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden jól zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív, mindenkinek ajánlom!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív, mindenkinek ajánlom!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit sokára, de megjött
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az én, azaz a vevő hibájából nem jött létre az adás-vétel. A Hirdető korrekt, emberséges hozzáállással.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megjött ,,, köszönöm..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó válaszolt a kérdéseimre, segítőkész volt. A karácsonyi ünnepek miatt érkezett késve az áru, de ezzel tisztában voltam, mert korrekt felvilágosítást kaptam az eladótól.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit hosszadalmas volt 25-30 munkanap talán az ünnepi postázás miatt de megérte a várakozást. POZITIV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rengeteg ideig tartott, de érdemes volt várni!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Készlethiány miatt visszaléptem a vásárlástól! Köszönöm a gyors visszafizetést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt eladó:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bacoka1981 (136) (Vevő)
Pozitív
2015.11.26. 13:47:41
2134930796
Minden rendben volt:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Segítőkész partner. A termék a leírásnak és a képnek megfelel. Szép, igényes termék. A szállítási idő a leírtak szerint ahogy ez a termékleírásban is fel van tüntetve, teljesen korrekt. Így aki vásárol az pontosan tisztában van a várható szállítási idővel. Elégedett vagyok, szívesen és bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Segítőkész partner. A termék a leírásnak és a képnek megfelel. Szép, igényes termék. A szállítási idő a leírtak szerint ahogy ez a termékleírásban is fel van tüntetve, teljesen korrekt. Így aki vásárol az pontosan tisztában van a várható szállítási idővel. Elégedett vagyok, szívesen és bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Legjobb ár -értek arány Tökéletessen működik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Picit hosszabb volt a leírtaknál. Az eladó 1-2 napig nem volt elérhető. Ekkor kicsit izgultam. Ok nélkül. Végül minden a legjobban alakult. Az eladó előkerült a termék megérkezett. És szuper. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, ajánlom mindenkinek++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sokat vártam de megérte. Minden rendben.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, segítőkész partner. Bátran ajánlom mindenkinek. A termék a leírásnak és a képeknek maximálisan megfelel. Szép, igényes termék. A szállítási idő borzalmasan hosszú, de ez semmiféleképpen nem lehet negatívum, ugyanis ez a termékleírásban fel van tüntetve abszolút korrekt módon, tehát aki vásárol az pontosan tisztában van a várható szállítási paraméterekkel. Én maximálisan elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, segítőkész partner. Bátran ajánlom mindenkinek. A termék a leírásnak és a képeknek maximálisan megfelel. Szép, igényes termék. A szállítási idő borzalmasan hosszú, de ez semmiféleképpen nem lehet negatívum, ugyanis ez a termékleírásban fel van tüntetve abszolút korrekt módon, tehát aki vásárol az pontosan tisztában van a várható szállítási paraméterekkel. Én maximálisan elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet nem jött létre, de én álltam el a vételtől.Még tervezek tőle vásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A megrendelt áru még nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, de sajnos a szállítás nem 15-20 munkanap volt hanem inkább 25-30. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes, az ár/érték aránynak mindenben megfelel, nagyon elégedett vagyok, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sting99KT (1217) (Vevő)
Pozitív
2015.10.19. 22:50:47
2128807112
Korrekt,megbízható partner!!!Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden tökéletesen zajlott. Az eladó pontos, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.