kotyka_a (2369) 99.66% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyönyörű termékeket kaptam, mindent köszönök! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boszzi13pentek (11) (Vevő)
Pozitív
2009.01.15. 00:57:18
518263356
Mindenkinek ilyen eladót kívánok! Gyors, pontos, precíz, jó kapcsolattartó, és a termékek is megfelelnek a leírtaknak, azaz gyönyörűek. :) És nagyon köszönöm az ajándékot is! Biztos találkozunk még! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boszzi13pentek (11) (Vevő)
Pozitív
2009.01.15. 00:57:18
518235726
Mindenkinek ilyen eladót kívánok! Gyors, pontos, precíz, jó kapcsolattartó, és a termékek is megfelelnek a leírtaknak, azaz gyönyörűek. :) És nagyon köszönöm az ajándékot is! Biztos találkozunk még! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boszzi13pentek (11) (Vevő)
Pozitív
2009.01.15. 00:57:18
518244373
Mindenkinek ilyen eladót kívánok! Gyors, pontos, precíz, jó kapcsolattartó, és a termékek is megfelelnek a leírtaknak, azaz gyönyörűek. :) És nagyon köszönöm az ajándékot is! Biztos találkozunk még! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boszzi13pentek (11) (Vevő)
Pozitív
2009.01.15. 00:57:17
518233382
Mindenkinek ilyen eladót kívánok! Gyors, pontos, precíz, jó kapcsolattartó, és a termékek is megfelelnek a leírtaknak, azaz gyönyörűek. :) És nagyon köszönöm az ajándékot is! Biztos találkozunk még! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boszzi13pentek (11) (Vevő)
Pozitív
2009.01.15. 00:57:17
518233307
Mindenkinek ilyen eladót kívánok! Gyors, pontos, precíz, jó kapcsolattartó, és a termékek is megfelelnek a leírtaknak, azaz gyönyörűek. :) És nagyon köszönöm az ajándékot is! Biztos találkozunk még! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boszzi13pentek (11) (Vevő)
Pozitív
2009.01.15. 00:57:17
518234967
Mindenkinek ilyen eladót kívánok! Gyors, pontos, precíz, jó kapcsolattartó, és a termékek is megfelelnek a leírtaknak, azaz gyönyörűek. :) És nagyon köszönöm az ajándékot is! Biztos találkozunk még! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Mindenkinek ajánlom!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható teszveses! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható teszveses! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható teszveses! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7036143.judy0405 (112) (Vevő)
Pozitív
2009.01.09. 13:24:10
507348876
Minden o.k. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kicsigaboka (216) (Vevő)
Pozitív
2009.01.09. 12:47:01
520958113
Gyors,pontos eladó!Csupa pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, fantasztikus eladó, és a termék tökéletes! Bátran vásároljatok Tőle!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, fantasztikus eladó, és a termék tökéletes! Bátran vásároljatok Tőle!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Szívből ajánlom! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Koorekt, megbízható eladó, melegen ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12222747.szurigyuri1980 (29) (Vevő)
Pozitív
2009.01.08. 12:56:20
516219721
Korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm. Jó teszvesz-es, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és korrekt. Bárkinek szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csomag rendben, gyorsan megérkezett. Köszönöm! +++++ Békés, boldog új évet kivánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, korrekt, megbízható eladó, a leírásnak megfelelő áruval. köszönöm:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, korrekt, megbízható eladó, a leírásnak megfelelő áruval. köszönöm:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, sok-sok plusz, nagyon klassz kis fehérneműket kaptam ismét, BÚÉK és köszönöm a kis meglepit is!!!!! :))))))))))))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, sok-sok plusz, nagyon klassz kis fehérneműket kaptam ismét, BÚÉK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, sok-sok plusz, nagyon klassz kis fehérneműket kaptam ismét, BÚÉK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, sok-sok plusz, nagyon klassz kis fehérneműket kaptam ismét, BÚÉK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves, gyors teszveszes, köszönöm még egyszer!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kedves, gyors teszveszes, köszönöm még egyszer!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors és megbízható eladó, csakis ajánlani tudom! Boldog Karácsonyt!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors és megbízható eladó, csakis ajánlani tudom! Boldog Karácsonyt!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper gyors, megbízható eladó. Tiszta szívből ajánlom mindenkinek. Köszönöm szépen a karácsonyi meglepetést is. A ruci is eszméletlenül szép. Az eddigi legaranyosabb teszveszes :) Kellemes Ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönet a gyorsaságért és mindenkinek csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben ment minden, köszönöm! Ajánlom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szupi,köszi...az ajándékot is.....BOLDOG KARÁCSONYT!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vásároljatok bátran,ajánlom mindenkinek!!!4
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szia,nagyon köszi most sem csalódtam+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható, segítőkész eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.janettaylor (114) (Vevő)
Pozitív
2008.12.22. 16:32:31
508940381
Fantasztikus a táska és köszönöm az ajándékot is! Mindenkinek ajánlom, mert benne nem lehet csalódni! A+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó, ajánlom másoknak is. Korrekt és gyors. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó, ajánlom másoknak is. Korrekt és gyors. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, segítőkész partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, segítőkész partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, segítőkész partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors eladó, szép áruval. Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors eladó, szép áruval. Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors, kedves, megbízható partner.köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves eladó,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt Partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.