356_a (133) 99.26% felhasználó összefoglaló oldala

99.26% pozitív visszajelzés
(134 Felhasználó adta)
99.26% pozitív visszajelzés
(134 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 134 143 adásvétel
Semleges: 11 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 146 155 adásvétel
Lakhely: Maklár
Regisztráció dátuma: 2005.08.03.
Utolsó belépés: 2013.01.31. 14:49
Inaktív!
12 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

csipacsipa (3041) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2005.10.26. 13:45:34

Termékkód

3918786

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

40719.RA (604) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2005.10.18. 21:26:07

Termékkód

3760141

Korrekt, nyíltszívű ember, tiszteletre méltó hivatással. Látatlanban is megbízhattok benne.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

304810.oleewear_v (49) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2005.09.30. 15:28:26

Termékkód

3403821

a megbeszélt időre nem jött mondván h elfelejtette, a második időpontra eljött de ott meg semmi nem volt neki jó, kitalálta hogy nem is az a kocsi volt a képen,pedig az azóta is ugyanott áll ahol fényképezve lett,kritizálta a gumikat hogy még 50%osak sincsenek,amióta megvannak kb 100Km volt menve velük,na mindegy biztos gumis szakember és nagyon ért hozzá,valmint kitalálta hogy ez drága neki mert vett egy másikat olcsóbban műszakival,utánnanéztem igaz h olcsóbb volt de annak is le volt járva a műszakija(ehez csak annyit hogy amikor beszéltünk aztmondta h nem akarja forgalomba helyeztetni tehát nem baj h nincs műszakija)mellesleg a hirdetésben írtam is hogy le van járva ,etc etc,az ilyen veg
Másik fél: Nos, hát a tények magukért beszélnek. Egy szétrohadt, erdőben széthajtott, farakás alól ki sem szedett másfél éve álló szemétért nem fogok fizetni. Ha ott lett volna az eladó, nem csak az apja, akkor ő is láthatta volna, milyen állapotú autót lehet venni olcsóbban, de rendezett papírokkal. Egy papír nélküli autóról nem tudok meggyőződni, hogy nem lopott. De ha jó az autó, akkor nyílván lesz rá vevő, nekem ilyen állapotban nem kellett. Még alaktrésznek sem lenne jó.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

markymarky_a (76) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2005.09.29. 16:58:50

Termékkód

3551663

Gördülékenyen ment minden.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vintor (439) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2005.09.22. 23:45:13

Termékkód

3472208

Telefonos egyeztetés után gyors üzletkötés. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4. oldal / 4 összesen
Oldalszám