Szattila_av (55) 95.08% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Teljesen korrekt, gördülékeny üzlet volt. A gép tökéletesen megfelelt a leírtaknak. Nagyon rendes vaterásról van itt szó, úgyhogy csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet rendben zajlott, maximálisan meg vagyok elégedve! Remek Vaterás partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az értékelésében azt irta, hogy nem válaszoltam, miközben sajnos ő nem válaszolt a levelemre, gondolom talán az egy forintos vételár nem felelt meg neki.
Másik fél: Érdekes modon ez az elsö megnyilvánulása, ha vásárolni nem akar akkor ne is licitáljon az ilyen.
Megérdemelte volna a negativ véleményt, mégsem azt kapott. Kár.
Részemröl lezárva a dolog.
Két levelet váltottunk, az áru utánvétes csomagban lett átadva. Mindezek alapján korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható partner, a gép megfelelt a meghirdetettnek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
128720.szivar_v (483) (Eladó)
Pozitív
2005.10.09. 14:39:13
3545134
Gyors megbizhato vasarlo! Remelem maskor is koszonthetem vasarloim koreben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors, megbizható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.54376.pacil (3135) (Eladó)
Pozitív
2005.05.27. 09:22:42
1992216
Az elején én vártam két hetet az átutalásra, utána sajnos én is kénytelen voltam megváratni, de végül minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, rugalmas, pontos partner, másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljesen korrekt úriember! Minden a megbeszéltek szerint zajlott! Mindenkinek csak ajánlani tudom, soha rosszabb eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
104821.Pombar (6565) (Eladó)
Pozitív
2005.02.03. 15:54:28
1560620
Korrekt partner!AJÁNLOM!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletesen megbízható, pontos, korrekt úriember. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható vevő! AJánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet lebonyolítása rendben, az előzetes megbeszélés szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.