lorry16_v (91) 82.73% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
polareperke (393) (Eladó)
Pozitív
2009.12.31. 11:59:18
159014808
Koszonom a vasarlast. Gyors korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem ajánlom senkinek!!!!! Nem elsősorban azért,mert nem került a karácsonyfa alá a kislányom vágyott ajándéka,hanem,mert mindez a kommunikáció teljes hiányában történt!!!!Kikapcsolt telefon,válasz nélkül hagyott üzenet.Kérem a vételárat 12800 ft küldje vissza a címemre!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.AZ én késlekedésem okán nem jött még létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szép a fotel, óriási nagy, egy gond volt, hogy nem érkezett meg időre, szóval ha sürgős, akkor nagyon ki kell számolgatni a napokat! (futár két nap) amúgy köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, nagyon köszönöm. Békés, Boldog Karácsonyt kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, remek partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, remek partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A pénzt átutaltam, meg is beszéltük a feltételeket és egy idegi úgy tűnt minden rendben van, de... Karácsonyi ajándék lett volna és még ma, dec.23-án sincs itt. Az eladó meg nem adott információt vagy amit adott, az téves/hiányos volt. Most meg ki van kapcsolva.... A futárszolgálat sem tud a csomagról semmit... Így ajándék nélkül maradtam, amit a páromnak szántam. Senkinek sem kívánom ezt az érzést...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.KIZÁRNI!!!Hatalmas nagy negatív!!! A fiamnak szánt babzsák fotelt nem kaptam meg karácsonyra.34000ft-ot zsebre tette amit én átutaltam.Hitegetett,de rá kellet jöjjek,hogy átvágott.Ha személyes megkeresésre,nem reagál,és a pénzt nem utalja vissza,peres eljárást indítok elenne.Senki ne vegyen tőle semmit.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, mindenkinek ajánlom. Köszönöm a szállítással kapcsolatos segítséget!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható, gyors, pontos eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, szívből ajánlom és nagyon köszönöm. Békés Boldog Karácsonyt kívánok.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, szívből ajánlom és nagyon köszönöm. Békés Boldog Karácsonyt kívánok.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, szívből ajánlom és nagyon köszönöm. Békés Boldog Karácsonyt kívánok.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, szívből ajánlom és nagyon köszönöm. Békés Boldog Karácsonyt kívánok.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment köszönöm..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors kortrekt felhasználó csak ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható, bátran ajánlom mindenkinek, ma postáztam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható, bátran ajánlom mindenkinek, ma postáztam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható, bátran ajánlom mindenkinek, ma postáztam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1208820.petrakovicsadam (305) (Eladó)
Pozitív
2009.12.17. 12:34:09
157729815
Minden rendben ment. Gyors és korrekt Vaterás! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1208820.petrakovicsadam (305) (Eladó)
Pozitív
2009.12.17. 12:34:09
157732556
Minden rendben ment. Gyors és korrekt Vaterás! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1208820.petrakovicsadam (305) (Eladó)
Pozitív
2009.12.17. 12:34:09
158043304
Minden rendben ment. Gyors és korrekt Vaterás! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.298872.timikri_v (940) (Eladó)
Pozitív
2009.12.17. 08:13:03
157749265
gyors, korrekt kapcsolattartó partner!!szívből ajánlom++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos,precíz vásárló!Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben sikeres volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Színben nem a hirdetett érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem azt kaptam meg amit a feltett képen hirdetett és kb 3 hetet kellett várnom az árura
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, korrekt Vásárló! Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Adás-vétel létre jött! 100%++++++++++++!Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható Partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő meg változott anyagi helyzetére hivatkozva elállt a vásárlástól.Nem haragszom rá, hiszen a mostani időkben ez bárkivel elő fordulhat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem kérte az árút.Korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner.Ajánlom őt.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
762330.emberke35_v (23) (Vevő)
Semleges
2009.11.30. 18:33:09
154512115
Sajnálom!!Már több mint egy hónapja várok.A pénzt elutaltam,a csomagot állítólag feladta.Lehet,hogy a posta hibája...Pozitívat,akkor sem adhatok.Mégegyszer sajnálom!Legközelebb hátha sikerül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves, gyors és maximálisan megbízható eladót ismertem meg személyében, jó szívvel ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem jelentkezett az általa leütött termékért, megkeresésemre nem reagált,pedig ha jelzi hogy nem kéri a terméket eltekintettem volna az üzlettől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív. Minden rendben zajlott, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aprilis68 (1427) (Eladó)
Pozitív
2009.11.24. 10:03:09
154254077
ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aprilis68 (1427) (Eladó)
Pozitív
2009.11.24. 10:03:09
154253666
ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aprilis68 (1427) (Eladó)
Pozitív
2009.11.24. 10:03:08
154937042
ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
