hellap (621) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 617 | 1103 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 619 | 1105 adásvétel |
| Az eladóként kapott 496 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
malomsoki78 (53) (Vevő)
Pozitív
2017.12.15. 15:06:14
2561537807
Megérkeztek a ruhák,köszönjük! Nagyon szépek! Az ajándékokért külön,mega-giga Köszönet! Jujj,nagyon örülök :) Maximálisan ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.malomsoki78 (53) (Vevő)
Pozitív
2017.12.15. 15:06:14
2561473319
Megérkeztek a ruhák,köszönjük! Nagyon szépek! Az ajándékokért külön,mega-giga Köszönet! Jujj,nagyon örülök :) Maximálisan ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.malomsoki78 (53) (Vevő)
Pozitív
2017.12.15. 15:06:14
2561465885
Megérkeztek a ruhák,köszönjük! Nagyon szépek! Az ajándékokért külön,mega-giga Köszönet! Jujj,nagyon örülök :) Maximálisan ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.malomsoki78 (53) (Vevő)
Pozitív
2017.12.15. 15:06:14
2558314691
Megérkeztek a ruhák,köszönjük! Nagyon szépek! Az ajándékokért külön,mega-giga Köszönet! Jujj,nagyon örülök :) Maximálisan ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.malomsoki78 (53) (Vevő)
Pozitív
2017.12.15. 15:06:14
2558338133
Megérkeztek a ruhák,köszönjük! Nagyon szépek! Az ajándékokért külön,mega-giga Köszönet! Jujj,nagyon örülök :) Maximálisan ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Demetervera (562) (Vevő)
Pozitív
2017.12.12. 15:12:30
2546683940
Köszönjük szépen megkaptuk a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes, kommunikatív, gyors eladó. Ismét nagyon elégedett vagyok a ruhákkal, és köszönöm szépen a meglepetéseket! CSUPA-CSUPA POZITÍV!!!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes, kommunikatív, gyors eladó. Ismét nagyon elégedett vagyok a ruhákkal, és köszönöm szépen a meglepetéseket! CSUPA-CSUPA POZITÍV!!!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes, kommunikatív, gyors eladó. Ismét nagyon elégedett vagyok a ruhákkal, és köszönöm szépen a meglepetéseket! CSUPA-CSUPA POZITÍV!!!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes, kommunikatív, gyors eladó. Ismét nagyon elégedett vagyok a ruhákkal, és köszönöm szépen a meglepetéseket! CSUPA-CSUPA POZITÍV!!!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes, kommunikatív, gyors eladó. Ismét nagyon elégedett vagyok a ruhákkal, és köszönöm szépen a meglepetéseket! CSUPA-CSUPA POZITÍV!!!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes, kommunikatív, gyors eladó. Ismét nagyon elégedett vagyok a ruhákkal, és köszönöm szépen a meglepetéseket! CSUPA-CSUPA POZITÍV!!!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes, kommunikatív, gyors eladó. Ismét nagyon elégedett vagyok a ruhákkal, és köszönöm szépen a meglepetéseket! CSUPA-CSUPA POZITÍV!!!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes, kommunikatív, gyors eladó. Ismét nagyon elégedett vagyok a ruhákkal, és köszönöm szépen a meglepetéseket! CSUPA-CSUPA POZITÍV!!!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes, kommunikatív, gyors eladó. Ismét nagyon elégedett vagyok a ruhákkal, és köszönöm szépen a meglepetéseket! CSUPA-CSUPA POZITÍV!!!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes, kommunikatív, gyors eladó. Ismét nagyon elégedett vagyok a ruhákkal, és köszönöm szépen a meglepetéseket! CSUPA-CSUPA POZITÍV!!!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes, kommunikatív, gyors eladó. Ismét nagyon elégedett vagyok a ruhákkal, és köszönöm szépen a meglepetéseket! CSUPA-CSUPA POZITÍV!!!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes, kommunikatív, gyors eladó. Ismét nagyon elégedett vagyok a ruhákkal, és köszönöm szépen a meglepetéseket! CSUPA-CSUPA POZITÍV!!!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes, kommunikatív, gyors eladó. Ismét nagyon elégedett vagyok a ruhákkal, és köszönöm szépen a meglepetéseket! CSUPA-CSUPA POZITÍV!!!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes, kommunikatív, gyors eladó. Ismét nagyon elégedett vagyok a ruhákkal, és köszönöm szépen a meglepetéseket! CSUPA-CSUPA POZITÍV!!!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes, kommunikatív, gyors eladó. Ismét nagyon elégedett vagyok a ruhákkal, és köszönöm szépen a meglepetéseket! CSUPA-CSUPA POZITÍV!!!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes, kommunikatív, gyors eladó. Ismét nagyon elégedett vagyok a ruhákkal, és köszönöm szépen a meglepetéseket! CSUPA-CSUPA POZITÍV!!!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes, kommunikatív, gyors eladó. Ismét nagyon elégedett vagyok a ruhákkal, és köszönöm szépen a meglepetéseket! CSUPA-CSUPA POZITÍV!!!!! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó. Sok-sok ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, korrekt eladó. Korrekt termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.malomsoki78 (53) (Vevő)
Pozitív
2017.11.30. 15:25:05
2550416816
Nagyon szép kisruhákat kaptunk ismét,köszönjük! Maximálisan +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.malomsoki78 (53) (Vevő)
Pozitív
2017.11.30. 15:25:05
2550847505
Nagyon szép kisruhákat kaptunk ismét,köszönjük! Maximálisan +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.malomsoki78 (53) (Vevő)
Pozitív
2017.11.30. 15:25:05
2541253037
Nagyon szép kisruhákat kaptunk ismét,köszönjük! Maximálisan +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.malomsoki78 (53) (Vevő)
Pozitív
2017.11.30. 15:25:05
2546694974
Nagyon szép kisruhákat kaptunk ismét,köszönjük! Maximálisan +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors korrekt megbízható eladó aj?nlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors korrekt megbízható eladó aj?nlom mindenkinek+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors korrekt eladó aj?nlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt megbízható eladó aj?nlom mindenkinek++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, pozitív, ajánlani tudom! Nagyon szép és hibátlan termékeket kaptam!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, pozitív, ajánlani tudom! Nagyon szép és hibátlan termékeket kaptam!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, pozitív, ajánlani tudom! Nagyon szép és hibátlan termékeket kaptam!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak +++++++++, ajanlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak +++++++++, ajanlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak +++++++++, ajanlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak +++++++++, ajanlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.25Princess (437) (Vevő)
Pozitív
2017.11.26. 20:44:22
2542637783
Több termékre licitáltam, de sajnos lemaradtam az utolsó pillanatról, így egy termékre többe került volna a szállítás költsége, ezért elálltam a vásárlástól. Az eladó rendes volt, így együttműködött. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható, korrekt partner, szép ruhákkal :) Bátran ajánlom másoknak is! Csakis +++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner, szép ruhákkal :) Bátran ajánlom másoknak is! Csakis +++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner, szép ruhákkal :) Bátran ajánlom másoknak is! Csakis +++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Köszönöm a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Köszönöm a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.