pluss01 (50) 98.08% felhasználó összefoglaló oldala

98.08% pozitív visszajelzés
(51 Felhasználó adta)
98.08% pozitív visszajelzés
(51 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 51 53 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 52 54 adásvétel
Az eladóként kapott 36 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Érd
Regisztráció dátuma: 2012.07.09.
Utolsó belépés: 2021.05.07. 08:36
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

tejeszacsko (96) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.11.21. 09:29:26

Termékkód

1671565520

Rendes, korrekt, türelmes és rugalmas partner. Csak ajánlani tudom Őt!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

hornoti (223) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.11.19. 20:58:23

Termékkód

1671582848

Kösz a meglepetés vakut :) Ajánlom, jó Vaterás!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Vdeb (1413) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.11.13. 15:02:32

Termékkód

1668103331

Gyors,megbízható eladó, kiváló termékkel. Csakis +++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

katona11 (232) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.07.26. 19:45:13

Termékkód

1618556504

A terméket vasárnap este leütöttem, az eladót azonnal hívtam a termék (HSC gumicsónak) átvételének egyeztetésére, melyet végül e hétvégére beszéltünk meg a termék ígért garancialevelének hiánya miatt!A termék 170eFt-os összege miatt adásvételi szerződés megírását kértem az eladótól,aki ezt nagyon nem akarta! Ma,csütörtökön apja szerint a fia eladta a terméket!Sajnos az eladó is hasonlóképp és +nyeglén nyilatkozott!Az eladó gerinctelenül viselkedett, kárt okozott, megbízhatatlan, NAGYON NEGATÍV!
Másik fél: A vevő a első kapcsolatfelvételnél saját elmondása alapján ittas állapotban volt amit többször is említett a beszélgetés során,hogy "miért ütöttem le ezt a csónakot?-kell ez nekem?"én mondtam neki hogy nem muszáj hogy megvegye mert van több érdeklődő.Majd a fix árból szeretett volna alkudni.Végül megbeszéltünk egy időpontot.A csónakot balatonon tudta volna átvenni,szüleim várták,édesapám kitakarította a csónakot és egész nap feleslegesen várta a vevőt.Utána felhívtam és azt mondta majd talán a hétvége fele lemegy érte.Ezután utána néztem hogy mennyire megbízható az itteni visszajelzések alapján,nem én vagyok az egyetlen aki hiába várta,és a fix árból alkudozni kezdett,nem ajánlom senkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2. oldal / 2 összesen
Oldalszám