Szundi00 (500) 93.55% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 537 | 579 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 53 | 53 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 37 | 40 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 627 | 672 adásvétel |
| Az eladóként kapott 22 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
388519.Rasztamann (35) (Vevő)
Pozitív
2010.04.30. 17:48:57
167929511
Kitűnő vaterás partner,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vaterás. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit késett a termék de rendben megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm. Minden rendben zajlott. Korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A partner pontos, figyelmes volt és körültekintően járt el az adásvétel folyamán.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,a termék szuper,a leírt határidőn belül megérkezett.Nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem jött meg a cucccc! nem tudom minek hírdet az ilyen????????????????,
Másik fél: A küldeményt postáztuk két nappal a rendelés után, ahogy már tájékoztattam, a Magyar Posta közleménye szerint a légipostával feladott küldemények késnek sajnos a légtérzár miatt, érdeklődni a postánál lehet a várható kiszállítási időpontról. Felajánlottam az ajánlott küldeményként való küldést, de ha valaki ennek a felárán spórol, akkor ne a másikat hibáztassa ha nem tud utánaérdeklődni a küldeményének. A vételár amúgy a mai napig sem érkezett meg a számlánkra.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
207014.Lilly123 (97) (Vevő)
Pozitív
2010.04.29. 20:49:56
167694231
Minden rendben volt. Remek partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.OSX Snow Leopard 10.6.3 alatt próbáltam Magic Mouse-zal. Sajnos időnként megszakadt a bloototh párosítás, ami néhány másodperc után helyreállt. Kérlek, hogy küldj egy újabb értékelési e-mailt egy hét múlva, addigra jobban letesztelem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon tetszik a termék, semmi gond nem volt vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szucsmaria (262) (Vevő)
Semleges
2010.04.29. 03:38:11
167089106
Kórházba kerülten, emiatt nem tudtam utalni a pénzt. Elnézést a kellemetlenségért. A lámpákra szükségem volna ha van még belőle.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vaterás, az áru is megérkezett! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, kitűnő partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Még nem kaptam meg a kifizetett árut,amit IV.07.-én adtak fel.Vásárolnék mást is a neten,de igy nem merek többé belevágni.Két telefonbeszélgetés után igéretet kaptam,hogy újra elküldik a terméket.Ha akkor sem jön meg,akkor nagyon lesújtó lesz a véleményem.Ha megkapom,véleményt alkotok újra!
Másik fél: Mivel nem ajánlott küldeményként kérte a vevő, ezért sajnos nem tudok felelősséget vállalni ha elkeveredik a postán valami. Ennek ellenére felajánlottam hogy elküldöm teljesen ingyen újra, úgyhogy a negatív véleményt nem igazán tartom jogosnak.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru rendben megjött, de csak amerikai csatlakozóval.
Másik fél: Külön csomagban postáztuk hozzá, mert kimaradt belőle véletlenül.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék a fizetéstől számítva 3 héten belül sem jött meg, így kértem az eladót az átutalt összeg visszautalására, ami a mai napon meg is történt!
Postai okok miatt elkeveredett a csomag, legközelebb remélem sikerül üzletet kötnünk!
Az eladó korrekt, segítőkész!
Másik fél: Én postára adtam, és bár nem érzem magam hibásnak azért hogy elkeverték a csomagot, és mindenkinek felhívom a figyelmét arra, hogy regisztrált küldeményként kérje a postázást, visszaadtam a vételárat, így más hibájából én buktam a pénzt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt, megbízható partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék árát a megrendelés után egy nappal átutaltam. Ez több,mint 15 nappal ezelőtt történt. A terméket azóta sem kaptam meg. Érdeklődésemre azt a választkaptam, hogy feladták postai levélben, de erről semilyen igazolást nem kaptam. Azt követően sem értesítettek arról, hogy a megadott 7 nap után miért nem érkezett meg az áru. A Vatera viszont egy napra letiltott az üzenetváltó rendszer haszálatáról, mert a saját telefon számomat beírtam, hogy a partner tudjon hívni.Becsapva érzem magam!
Másik fél: Mivel a vevő nem ajánlottan kérte a postázást a lehetőség ellenére, ezért küldeményazonosító hiányában sajnos nem lehet kerestetni a csomagot. A küldeményt postára adtuk, de a Magyar Posta tájékoztatása szerint sajnos a légipostával küldött csomagok késnek a légtérzár miatt, ez ellen nem tehetünk. A postára adástól nekünk már nincs ráhatásunk a folyamatokra, sem a posta munkájáért, sem a vulkánkitörésekért felelősséget nem tudunk vállalni. Ingyen elküldtük volna újra, ehelyett kapok egy negatívot.
Sajnos nem vagyok megelégedve, mivel a megrendeléstől számítva 2 hét alatt kaptam meg az anyagot, annak ellenére, hogy a megrendelés napján a vételár és a szállítási költség át lett utalva, melyet az eladóval telefonon le is egyeztettem, mégis két hét kellett ahhoz, hogy az áru megérkezzen részemre.
Másik fél: A küldeményt 2010.04.20-án postáztuk ajánlott küldeményként, amit a feladóvevény is bizonyít, a feladásról tájékoztattuk a vevőt. Arról, hogy a Magyar Posta egy belföldi ajánlott borítékot 6 nap alatt szállít ki, azt hiszem már végképp nem tehetek. A küldeményazonosító alapján utána lehetett volna kérdezni a postán, ahelyett hogy napi kétszer telefonon agresszíveskedjen velem valaki.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, a termék megfelelően működik, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors korrekt partne! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves Szundi00!
Tud abban segíteni, hogyan játszik elejétől a végéig egy számot az MP3? Mivel most, ha zsebre szeretném tenni miután már kiválasztottam a zenét, és megmozdul jobbra picit, akkor rögtön egy másik számra, vagy a következőre vált..
köszönöm a segítségét előre is!
Kriszti
Másik fél: 5 nappal a pénz beérkezése előtt postára adtam a terméket, ha ez nem pozitív, hát nem tudom mi az.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mebízható partner, minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
borzsonyibalazs (62) (Vevő)
Pozitív
2010.04.24. 13:45:18
167810448
Korrket felhasználó!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek korrekt gyors.......
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors eladó!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható korrekt vaterás. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm az árut. Minden rendben ment, csak ajánlani tudom!!! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindennel teljes mértékben meg vagyok elégedve!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék megérkezett, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható üzleti partner !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner, a vevőhöz alkalmazkodó gyors bonyolítás.Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden tökéletesen rendben zajlott, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható eladó. Köszönöm szépen. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek gyors és rugalmas patener és nem utlsó sorban türelmes
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jominusegu foliak koszonom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ghostcompany (12) (Vevő)
Pozitív
2010.04.17. 22:07:38
167862062
Minden rendben volt, korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, a megrendelt termék megérkezett. Mindenkinek ajánlom az eladót. Üdv. Attila
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható üzletfél! Szívesen ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt. Korrekt partner. Bizalommal ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
