Szundi00 (500) 93.55% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 537 | 579 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 53 | 53 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 37 | 40 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 627 | 672 adásvétel |
| Az eladóként kapott 22 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kapcsolattartó, precíz, Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fylezettmacska (54) (Vevő)
Negatív
2010.05.10. 20:01:33
168550066
Állítólag feladta a csomagot...de mivel nem ajánlva kértem....így nincs nyoma a csomagnak, természetesen a pénzt előre átutaltam....ÓVATOSAN MINDENKI!!!!
Másik fél: Már elnézést, de még a szállítási határidő sem telt le, ezen a héten várható az érkezés, szóval jobb lenne nem elhamarkodottan ítélkezni. A másik dolog pedig, hogy ha valaki az ajánlott küldés árán spórol - ugyanis ő kérte hogy ne ajánlottan legyen elküldve -, akkor ne a másikat próbálja meg hibáztatni az ebből adódó káráért.
Az adásvétel sikeres volt de a termék nem működik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru megérkezett,bár jóval később.A termék megfelelően működik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A pénzt rögtön átutaltam, de az árut a mai napig nem kaptam meg.
Szóval, szerintem ez csak blöff volt az egész.
Úgy könnyűn lehet meggazdagodni, olcsón hirdetem, postaköltség 0 Ft, előre utalással fizess, ha felhívom telefonon, a légtérzárra hivatkozom, vagy az árút elküldünk, de minimum két hét a szállítási idő stb.
Másik fél: Ahogy már elmondtam telefonon és e-mailben is, ezen a héten várható az érkezés, minden a leírtak szerint történt, jó lenne nem elhamarkodottan ítélkezni és megvárni a szállítási határidőt mielőtt megvádolja a másikat alaptalanul.
enyedigabor (136) (Vevő)
Pozitív
2010.05.09. 20:43:03
168949683
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden a legnagyobb rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igaz kicsit késve érkezett a termék rajtunk kívülálló okok miatt, de ideért. Az eladó korrekt, csak ajánlani tudom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam a terméket és tökéletesen működik!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner.Bátran ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó gyorsan postázta a terméket, és a termékkel elégedett vagyok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó gyorsan postázta a terméket, és a termékkel elégedett vagyok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1433089.troolleee (2) (Vevő)
Pozitív
2010.05.06. 21:00:41
167838311
minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru megérkezett, minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,megbízható csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru rendben megérkezett. Mindenkinek ajánlom. Thanks
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hannibal968 (110) (Vevő)
Pozitív
2010.05.06. 15:45:36
168393151
Minden rendben volt,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment! köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható üzleti partner jó minőségű árúkkal! !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy kicsit megkésve,de rendben megtörtént az adásvétel ! Köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vaterás!mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a termék nem érkezett meg, de az eladó nagyon korrekt volt, és visszautalta az árát. Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárlás mindenféle fennakadás nélkül megtörtént, viszont figyelmetlen voltam, amikor a szállítási határidőt nem vettem figyelembe, így egyszerre kaptam meg az egy héttel korábban hongkongból rendelt másik olvasóval együtt :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos szerencsétlen külső okok miatt egy hónapot kellet várnom a termékre. De mivel az eladó korrekt volt, és az adásvétel rendben lezajlott, összességében pozitív értékelést adok. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment, kedves, udvarias, segítőkész eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment, kedves, udvarias, segítőkész eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott, korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
CsipiDrummer (249) (Vevő)
Pozitív
2010.05.05. 14:55:56
167445059
Megbízható, korrekt üzletfél!!! *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, rugalmas vaterás. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Késett az airmail miatt, de erről Szundi00 nyilván nem tehetett, egyébként korrekt, segítőkész partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, segítőkész, bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék megérkezett igaz kicsit tulhaladta a szálitási időt,amugy megvagyok elégedve vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nekem megjött a csomag.Hongkongból küldték és az nem a szomszédban van.Ráadásul még a vulkán is kitört,ezért volt hosszú az útja időben is.Közben érdeklődtem az eladótól és megnyugtatott,hogy jönni fog.Így is lett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NAGYON SEGÍTŐKÉSZ,KORREKT ELADÓ.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
littlecruiser (57) (Vevő)
Pozitív
2010.05.04. 21:11:13
167505664
Minden rendben volt! Ajánlom másnak is+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt, korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szabolcska75 (2916) (Vevő)
Pozitív
2010.05.04. 19:50:12
167337436
IGAZ,KÉSVE DE MEGKAPTAM A TERMÉKET,ELNÉZÉSÉT KÉREM A ROSSZHISZEMŰSÉGEMÉRT,MERT AZT HITTEM NEM LETT POSTÁZVA. TEHÁT ÍGY MINDEN RENDBEN VAN RÉSZEMRŐL.KÖSZÖNÖM
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, segítőkész eladó, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes termék. köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árú sikeresen megérkezett rendben időben és sértetlenül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden Ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék kis csúszással,de a megbeszéltek szerint megérkezett.Az eladó korrekt megbízható partner,ajánlom mindenkinek! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit lassan de megérkezett a termék. Köszönöm. Rendben ment minden. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen minden sikeressen lezajlott, Mégegyszer mindent köszönök nagyon tetszik a lejátszó. Üdvözlettel Bernadett
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.