Szundi00 (500) 93.55% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 537 | 579 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 53 | 53 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 37 | 40 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 627 | 672 adásvétel |
| Az eladóként kapott 22 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
pongracza77 (149) (Vevő)
Pozitív
2010.05.04. 13:17:46
167650604
A terméket sikeresen megkaptam a mai napon 2010.05.04. A terméket 2010.04.07-én rendeltem, segítőkész volt az eladó, és tájékoztatott miért késik a termék. Ezért is pozitív visszajelzést küldök, mivel nem az ő hibájábol történt a késés,hanem a vulkán a hibás :-)!!! és ajánlanám mindenkinek.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, megérkezett az áru! Aki nem kapta még meg, az a légtérzár miatt van! Az eladó megbízható! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
321856.chatgyerek13 (23) (Vevő)
Pozitív
2010.05.04. 11:36:51
167953337
A terméket sikeresen megkaptam a mai napon 2010.05.04. A terméket 2010.04.11-én rendeltem ami már nem most volt,de több telefonbeszélgetésen át segítőkész volt az eladó, és tájékoztatott miért késik a termék.Ezért is pozitív visszajelzést küldök, mivel nem az ő hibájábol történt a késés, és ajánlanám mindenkinek.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.borbascsabane (132) (Vevő)
Pozitív
2010.05.04. 11:16:04
168631488
Korrekt,kapcsolattartó partner!******
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit akadozott a termék kézhezvétele, de összességében nem volt semmi gond. Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1287976.yakata1_v (16) (Vevő)
Pozitív
2010.05.03. 22:41:55
167597075
Megkaptam,köszönöm! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végül azért rendben megjött a termék. A késésen és a termék hibás kijelzőjén kívül pozitív volt minden
Másik fél: Felajánlottam a segítségem a hiba javításában, a késésről pedig nem én tehetek, egy nappal a pénz beérkezése után postáztuk.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek, segítőkész, korrekt és jó kapcsolattartó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendes, segítőkész, pontosan teljesítette a rendelést. A termékhez küldött külön vezérlő programot is a gyári hiányossága miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen, az áru megérkezett és elégedett vagyok vele! Ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru időben megérkezett, az eladó kommunikatív, kedves, megbízható. Csupa ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sikeresen megkaptam az árut! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyurigyuri81 (112) (Vevő)
Pozitív
2010.05.03. 19:52:35
167098556
Végül azért rendben megjött a termék. A késésen kívül pozitív volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó készséges volt csak a posta malmai lassan őröltek. Végül is sikeresen végződött az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár raktárról jön az árú csak 1 hónapot kellett várnom rá :( Azon kivűl minden rendben zajlott le
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék rendben megérkezett 2010.05.03.-án. A távolság és a Magyar Posta miatt a hosszú várakozási idő nem meglepő, de a termék hibátlan állapotú, minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árút megkaptam, köszönöm szépen! Minden rendben van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
roberto767_a (18) (Vevő)
Pozitív
2010.05.03. 18:45:12
167640045
minden rendben van megkaptam öröömel még vásárolok bizzok rá
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3 hét után a mai napon sikeresen megérkezett az áru:) Akinek sürgős a dolog ezt a formát azért nem javasolnám:) De végülis minden rendben volt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárolt termék rendben megérkezett. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárolt termék megérkezett, igaz nem "azonnal elvihető", 28 nap a szállítási idő a "raktárról" !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megvoltam elégedve a tranzakcióval!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.317813.laciba45 (85) (Vevő)
Pozitív
2010.05.03. 16:27:07
167914590
Minden rendben zajlott,bár egy kicsit nehézkesen jött meg de ez nem az ó hibája.A Postával vigyázzatok!! Köszönöm az árút,nagyon jól működik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Korrekt Vaterás.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Végre, ha körülményesen is de megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,pontos,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
158610.kiscsab (116) (Vevő)
Pozitív
2010.05.03. 12:52:13
167830702
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3163186.TloszHalo970 (260) (Vevő)
Pozitív
2010.05.03. 12:45:15
168612592
tökéletes eladó ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízhtaó partner...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen! Minden úgy történt ahogyan az eladó mondta! Korrekt, megbízható! Mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben! Köszönöm szépen! Minden úgy történt, ahogyan az eladó mondta. Remek vaterás! Mindenkinek bizalommal ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt Partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó megbízható
Másik fél: Semleges? Már elnézést, de miután rossz címet adott meg a kedves vásárló, újra is elküldtem a terméket és persze egy fillért nem kértem sem az első, sem a második postázásért. Ha ez semleges, hát legyen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors partner csak ajánlani tudom;) +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korekt elado
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,bár egy kicsit nehézkesen jött meg de ez nem az ó hibája.A természet ellen nem tehet semmit.Köszönöm az árút,nagyon jól működik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
littlecruiser (57) (Vevő)
Pozitív
2010.05.01. 20:15:39
167504060
Rugalmas, segítőkész! Ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, korrekt, megbízható, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sikeresen megkaptam a csomagot. Minden rendben! OK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Toppprongyos (66) (Vevő)
Pozitív
2010.05.01. 08:08:55
167510584
Köszönöm szépen a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
animatron_a (164) (Vevő)
Pozitív
2010.05.01. 07:34:34
168026692
minden rendben ment,korrekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bár kis késéssel,de rendbe minden!Az eladó készséges,korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárolt termék megérkezett. Bár a műanyag doboza szállítás közben elég csúnyán megrepedt, éppen az mp3 lejátszó kijelzője fölött. Szerencsére a terméknek nem esett baja. Az eladóval és a termék minőségével egyébként elégedett vagyok, bárkinek tudom ajánlani. A szállítási problémákért semmiképp sem tartom jogosnak őt okolni, ezért mindenképpen jár a pozitív minősítés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.