lotuszlany (176) 93.56% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 189 | 212 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 33 | 35 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 235 | 260 adásvétel |
| Az eladóként kapott 150 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon megbízható rendkívül korrekt eladó. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vaterás! Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár Áru hiányában az üzlet nem jött létre,ennek ellenére csak pozitív benyomásokat szereztem a hölgyröl.Kedves és segítőkész. Bátran merem ajánlani mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
534152.cicamica22 (26) (Vevő)
Pozitív
2008.11.08. 09:05:37
93499380
Megbizható, kedves ajánlom mindenkinek és remélem még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
631725.DERO625 (141) (Vevő)
Semleges
2008.10.14. 20:08:10
93387103
A termék elfogyott és nem jött létre az adásvétel de a partner korrekt volt.
Másik fél: Sajnos elfogyott a termék,a partner megértő volt,nagyon rendes,korrekt! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt, szép árut kaptam, gyönyörű darab és tökéletesen müxik.Köszönöm.Ajánlom mindenkinek :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel lezajlott, de nagyon zavart, hogy a leütés előtt sehol nem volt jelezve, hogy 3 hét a várható átvétel és én fizetem meg, hogy Indiában feladják a postát, emiatt személyes átvétel mellett is 700 Ft postaköltséget kell fizetni, postai átvétel mellett pedig 1000 Ft.Így egy 3000 Ft-os termék mellett 33%-os költség növekedést kell elszenvedni. Lehet így megoldani, de ezt előre le kell írni. Tény, hogy a személyes kapcsolat során felajánlották az elállás lehetőségét. Ezért semleges.
Másik fél: A vevőt, miután a terméket leütötte rögtön tájékoztattam arról,hogy India, az India, és bizony nem másnap érkezik az áru..Mindent közöltem vele, és természetesen felajánlottam, hogy elálljon a vásárlási szándékától. Neki kellett a termék, így az adott feltételek mellett is. Nem értem miért utólag kell reklamálni, kritizálni, mikor, ha ennyire nem tetszettek a feltételek, nyugodtan visszautasíthatta volna a terméket. Így nekem is semleges.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elégedett vagyok az áruval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mesznerrenata (64) (Vevő)
Pozitív
2008.09.18. 23:09:29
88619367
minden rendben ment ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
