TimeMasters (307) 94.75% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 325 | 356 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 20 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 18 | 18 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 362 | 394 adásvétel |
| Az eladóként kapott 365 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Rendben lezajlott az adás-vétel,az eladó figyelmes, körültekintően járt el!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt, ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A rendelt termék megfelelt a leírtaknak
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minősíthetetlen nem ajánlom senkinek rossz árút küldött
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kapcsolattartó és pontos. ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szantolaci11 (6) (Vevő)
Pozitív
2012.12.26. 23:48:50
1670133389
minden a legnagyobb rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az órát megkaptam, de a leírásban ígért pótelem nem érkezett meg. Amúgy minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható,korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Én is negatívan értékelem, a telefon egy klóntelefon, használhatatlan, egy gagyi készülék. Játék áruházakban jobbat lehet kapni negyed ennyi pénzért. A gyerekem karácsonyának annyi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Warrior241 (22) (Vevő)
Semleges
2012.12.25. 22:20:22
1683549221
Hangszóró hiba miatt kértem a cserét. Sajna a mai napig nem tudom hová küldjem a készüléket ugyanis az e-mailre adott reakciók elég lassúak,valamint az utolsó értékelések sem kecsegtetnek sok reménnyel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsakmanyszerzo (0) (Vevő)
Pozitív
2012.12.25. 16:15:02
1686545930
A termék a leírtaknak teljesen megfelelt. A szállításnál felmerülő problémát az eladó gyors reakcióval orvosolta, így időben kézhez kaptam az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az adásvétel nem történt meg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Amennyiben nem válaszol az eladó, ismeretlen tettes ellen feljelentést teszek a rendőrségen, mert egy használhatatlan telefont küldött 17 ezer forintért. Külön figyelmeztetem, hogy hamis, almás emblémával tüntetett fel egy klóntelefont, amely szintén büntetendő. A készülék használhatatlanságára utaló leveleimre nem válaszol, az általa Vaterán megadott telefonszám nem kapcsolható. Szélhámosság gyanújával élek. Más értékeléseknél is hasonló gondokat említenek.Rendőrségi intézkedést indítok!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves korrekt gyors partner, ajánlom mindenkinek. ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék kétszer is megérkezett! Akkor lesz tökéletes vásárlás, ha sikerül hozzá bőrtokot is szerezni, ahogy korábban az eladó megígérte!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Örülök, hogy rajtam kívül sok embernek sikerült.Nekem se pénz, se telefon, az eladó meg nem kommunikál. Határozott negatív!!!Tönkre tetted egy gyerek karácsonyát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment.Gyors és pontos eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt,kommunikatív partner.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel gyorsan, pontosan lebonyolódott. Az eladó megbízható és korrekt volt. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.100% ajánlásom, korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dgyongyi_2009 (258) (Vevő)
Pozitív
2012.12.22. 13:45:48
1680495479
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó magyar nyelvvel hirdette a telefont.Nincs benne a nyelv és nem is lehet magyarositani! Megeggyeztünk,hogy visszaveszi a telefont.Dec.07-én visszaküldtem a telefont és vártam a pénzt.Egy hét múlva rákérdeztem,hogy mi van a pénzzel?.Azóta ráké deztem mégegyszer.Most azt a választ kaptam,hogy két napja elküldte a telefont.Valószinű azért volt az időhúzás,mert a napokban lejárnak az aukciói! Én naiv módon biztam benne.Most se pénz sem tele- fon.Azt ajánlom mindenki kerülje el messzire!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.73wittmannnorbert (12) (Vevő)
Negatív
2012.12.22. 10:36:39
1687709093
Az eladot nem lehet elérni telefonon,se más uton,egyszer válaszolt de az is valotlan volt.felhivom minden vásárlo figyelmét az eladotol ,se előre utalással se postai uton valo fizetéssel ne vásároljanak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm,sikeresen megkaptam telot....nem volt semmi probléma!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mobilosjozsi (154) (Vevő)
Pozitív
2012.12.21. 21:52:10
1687708685
Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.duranduran07 (3) (Vevő)
Pozitív
2012.12.21. 20:11:58
1682831900
Minden rendben volt. Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.thomaszina (126) (Vevő)
Pozitív
2012.12.21. 19:23:07
1686778574
Köszönöm szépen! Bár elsőbbségivel kértem, de még pont belefért anélkül! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben,és gyorsan ment.Korrekt,segítőkész eladó.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gabriella265_a (26) (Vevő)
Semleges
2012.12.21. 14:35:54
1682588537
Hát nem ajánlom senkinek mert egy nagy csaló az eladó amikor megkaptam a terméket akkor kellett rádőbenem,hogy egy nagy hamisított terméket kaptam kézhez.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kubinka111 (569) (Vevő)
Pozitív
2012.12.21. 14:14:46
1683950429
A vásárlás rendben megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kellemes Ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vétel-eladás gyorsan ment,de a leírástól eltérően,nincs a telefonba magyar menü!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Becsületes,kedves,gyors,megbízható partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt megbízható eladó. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Teljesen meg vagyok elégedve az eladóval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen, nagyon szép! Millió ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.KOrrekt vaterás!Ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben van a dolog!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon jó, és megbízható eladó! Bátran merem ajánlani bárkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok ! koszi csak ajanlani tudom , gyors pontos preciz vateras !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm szépen 1 kicsit lassú volt de amúgy minden rendben van a telefonnal
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Megbíható, korrekt, kedves partner! Pozitív +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép az óra
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.