3723604.Esztike (54) 86.49% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors, megbíható vevő!Köszi a vásárlást! Csupa +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható teszveszes.Mindenkinek ajánlom! Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors,szimpatikus vevő,szívből ajánlom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, szimpatikus vásárló, csakis ++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kriszti_3 (1919) (Eladó)
Pozitív
2008.02.27. 13:42:34
317015030
Megbízható, kedves, gyors Vevő! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Ma megkaptam az utalást, de már csak holnap tudom postázni! Köszi a vásárlást, használjátok egészséggel, remélem még találkozunk!++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors vevő, ajánlom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves vásárló, szeretettel ajánlom Mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Electra_a (1048) (Eladó)
Pozitív
2008.02.18. 12:52:23
291284316
Gyors pontos vevő! Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5658798.hencsi25 (239) (Eladó)
Pozitív
2008.02.18. 08:36:34
1433463704
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.baby-noddy (1240) (Eladó)
Pozitív
2008.02.17. 12:33:49
1433446016
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.baby-noddy (1240) (Eladó)
Pozitív
2008.02.17. 12:33:49
1433045554
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsebibabim (157) (Eladó)
Pozitív
2008.02.16. 11:25:10
298007541
Megérkezett az összeg, hétfőn indul útjára a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsebibabim (157) (Eladó)
Pozitív
2008.02.16. 11:24:41
298008754
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt partner,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szilagyililla_t (1596) (Eladó)
Pozitív
2008.02.10. 21:49:58
291981320
Kedves, megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Lizandra1_t (150) (Eladó)
Pozitív
2008.02.08. 15:36:26
293866140
megbizható gyors bátran ajánlom :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Legutóbbi levelében azt írta utánanéz az utalásnak, mert Ő már utalt. Hozzám azóta sem érkezett meg az összeg :-(.Ezután számtalan levelet írtam, egyikre sem válaszolt! Másfél hónap után én is negatívot adok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jan. 13-a óta , több mint 3 hete, nem jelentkezik, megkeresésemre nem reagál. Azt hiszem elég türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos vevő. Ajánlom mindenkinek! Hétfőn megy a csomag!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1 hónapot vártam.Csak annyit kellett volna mondanod hogy köszönöm nem kérem.De ahhoz kellene egy kis gerincesség.Negatív,a hozzállásod miatt,és fekete lista.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
-:?:-?:*'""'*:?.-:?:- Minden rendben,gyorsan zajlott,kedves,kommunikatív Vevő-szívből ajánlom Mindenkinek :)++++ -:?:-?:*'""'*:?.-
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.andimama_t (123) (Eladó)
Pozitív
2008.01.30. 22:14:11
1433573169
Gyors, pontos, kiváló partner. Mindenkinek szívből ajánlom!!!Visszavárom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.andimama_t (123) (Eladó)
Pozitív
2008.01.30. 22:11:23
1433573181
Gyors, pontos, kiváló partner. Mindenkinek szívből ajánlom!!!Visszavárom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.andimama_t (123) (Eladó)
Pozitív
2008.01.30. 22:09:51
291404067
Gyors, pontos, kiváló partner. Mindenkinek szívből ajánlom!!!Visszavárom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ugyan nagy sokára, de végül jelentkezett és fizetett is, a ruha úton van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12 nappal az aukció vége után fizette ki a terméket, miután a Teszvesz felszólítást küldött neki. Egy hétig egyáltalán nem reagált a leveleimre, nem indokolta a késést. Két hét múlva pedig még egyszer utalt. Nem tudom mire vélni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
timea0426 (1499) (Eladó)
Pozitív
2008.01.23. 08:08:51
293812386
Kapcsolattartó partner!A pénz rendben megérkezett!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, jó kapcsolattartó, kedves partner. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, jó kapcsolattartó, kedves partner. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható Vevő, szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5080034.Zkriszti (721) (Eladó)
Pozitív
2008.01.21. 10:58:10
289085995
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást és visszavárlak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5080034.Zkriszti (721) (Eladó)
Pozitív
2008.01.21. 10:58:09
1433536768
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást és visszavárlak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5080034.Zkriszti (721) (Eladó)
Pozitív
2008.01.21. 10:58:09
1433472994
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást és visszavárlak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,kommunikatív vevő,ajánlom másoknak is!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.torosmarti (981) (Eladó)
Pozitív
2008.01.10. 18:54:05
291809959
Gyors ,megbízható vevő ,mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött...?:*¨¨*:?.Köszönöm a vásárlást, minden rendben volt, ajánlom mindenkinek ...?:*¨¨*:?.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,megbízható partner.Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló teszveszes partner,gyors,megbízható,korrekt.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.CSAK AJÁNLANI TUDOM !!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SZÍVBŐL AJÁNLOM MINDENKINEK !!! GYORS, PONTOS PARTNER.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors, pontos megbízható vásárló :) ajánlom mindenkinek :) köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható, kedves vevő! Mindenkinek nyugodtan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4638841.lacimail_t (210) (Eladó)
Pozitív
2007.04.23. 10:10:33
324146885
Megbízható, szavatartó partner! Minden a megbeszélés szerint zajlott! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Megbizható ,kedves vásárló. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Fatumjewels (2288) (Eladó)
Pozitív
2007.03.26. 17:13:22
1418667149
Az üzlet rendben lezajlott, köszönöm a vásárlást! Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, pontos vevő. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.