spanni61 (48) 98% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Többszöri megkeresésre sem jelentkezett, tiltólistára tettem, sajnálom, hogy így alakult. Azt hiszem július 20-a óta igen türelmes voltam felé, több korrektséget vártam... Elszomorít, az egész! Nem tudom ajánlani! ---
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresésre sem jelentkezett, tiltólistára tettem, sajnálom, hogy így alakult. Azt hiszem július 20-a óta igen türelmes voltam felé, több korrektséget vártam... Elszomorít, az egész! Nem tudom ajánlani! ---
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresésre sem jelentkezett, tiltólistára tettem, sajnálom, hogy így alakult. Azt hiszem július 20-a óta igen türelmes voltam felé, több korrektséget vártam... Elszomorít, az egész! Nem tudom ajánlani! ---
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresésre sem jelentkezett, tiltólistára tettem, sajnálom, hogy így alakult. Azt hiszem július 20-a óta igen türelmes voltam felé, több korrektséget vártam... Elszomorít, az egész! Nem tudom ajánlani! ---
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresésre sem jelentkezett, tiltólistára tettem, sajnálom, hogy így alakult. Azt hiszem július 20-a óta igen türelmes voltam felé, több korrektséget vártam... Elszomorít, az egész! Nem tudom ajánlani! ---
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresésre sem jelentkezett, tiltólistára tettem, sajnálom, hogy így alakult. Azt hiszem július 20-a óta igen türelmes voltam felé, több korrektséget vártam... Elszomorít, az egész! Nem tudom ajánlani! ---
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresésre sem jelentkezett, tiltólistára tettem, sajnálom, hogy így alakult. Azt hiszem július 20-a óta igen türelmes voltam felé, több korrektséget vártam... Elszomorít, az egész! Nem tudom ajánlani! ---
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresésre sem jelentkezett, tiltólistára tettem, sajnálom, hogy így alakult. Azt hiszem július 20-a óta igen türelmes voltam felé, több korrektséget vártam... Elszomorít, az egész! Nem tudom ajánlani! ---
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresésre sem jelentkezett, tiltólistára tettem, sajnálom, hogy így alakult. Azt hiszem július 20-a óta igen türelmes voltam felé, több korrektséget vártam... Elszomorít, az egész! Nem tudom ajánlani! ---
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visz a sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. Nem fogok jutalékot fizetni szín potyára! ---
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kis részt rendezett, majd eltűnt. Felkértem, hogy utalja a postát, írta hogy még licitálna. Rendben, vártam újabb két hetet. Majd az utolsó 10 darabért már nem is jelentkezett. Amiknél nem jelentkezett, negatív. Ezeknél még elfér a semleges... egyszer a jószívem visza sírba... 07.20-A ÓTA HÚZÓDIK AZ EGÉSZ, FELESLEGESEN! Ezért igazán kár volt! Marhára átverve érzem magam! Aki egy kicsit is türelmes és jó szívű, azt itt biztos, hogy kihasználják. -------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bullton (2898) (Eladó)
Semleges
2014.08.22. 15:15:35
1945100009
A vevő 2 hét után sem jelentkezett a termékekért, emailekre nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bullton (2898) (Eladó)
Semleges
2014.08.22. 15:15:03
1944509303
A vevő 2 hét után sem jelentkezett a termékekért, emailekre nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bullton (2898) (Eladó)
Semleges
2014.08.22. 15:14:28
1944242381
A vevő 2 hét után sem jelentkezett a termékekért, emailekre nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bullton (2898) (Eladó)
Semleges
2014.08.22. 15:14:00
1944229568
A vevő 2 hét után sem jelentkezett a termékekért, emailekre nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bullton (2898) (Eladó)
Semleges
2014.08.22. 15:12:41
1944223733
A vevő 2 hét után sem jelentkezett a termékekért, emailekre nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.SzaboHanna29 (36) (Eladó)
Pozitív
2014.08.19. 08:46:17
1938024353
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SzaboHanna29 (36) (Eladó)
Pozitív
2014.08.19. 08:45:54
1938020417
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SzaboHanna29 (36) (Eladó)
Pozitív
2014.08.19. 08:44:39
1938013247
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SzaboHanna29 (36) (Eladó)
Pozitív
2014.08.19. 08:44:14
1937958542
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SzaboHanna29 (36) (Eladó)
Pozitív
2014.08.19. 08:43:47
1937911061
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SzaboHanna29 (36) (Eladó)
Pozitív
2014.08.19. 08:43:09
1937800694
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SzaboHanna29 (36) (Eladó)
Pozitív
2014.08.19. 08:42:37
1937757857
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SzaboHanna29 (36) (Eladó)
Pozitív
2014.08.19. 08:41:55
1937745173
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SzaboHanna29 (36) (Eladó)
Pozitív
2014.08.19. 08:41:24
1937707736
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SzaboHanna29 (36) (Eladó)
Pozitív
2014.08.19. 08:40:57
1937696609
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.