vakera085 (90) 91.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon gyors, korrekt partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt vaterás! Mindenkinek ajánlom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csilla40 (2670) (Eladó)
Pozitív
2013.06.03. 22:13:30
1738785545
Sikeres adás-vétel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos!Ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt minden!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ismét minden rendben, ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, nem tudok tovább várni eltelt egy hónap a termék még mindig nálam a pénz sehol és nem is jelentkeztél! Ez az első negatívom amit adnom kellett!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem küldte a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petrush07 (138) (Eladó)
Semleges
2013.01.15. 14:09:22
1665010826
A vevő kifizette és átvette a megrendelt terméket, de jóval hosszabb idő alatt, mint szokták.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
happyday79 (194) (Eladó)
Semleges
2012.12.23. 09:30:29
1659098027
Türelmetlen vásárló.
Késve fizet,majd azonnal akarja az árut!
Másik fél: Nem vagyok türelmetlen vásárló!A termék megnyerése után egy héttel utaltam az árát amit azonnal jeleztem!Erre te egy hónap múltán küldted az terméket!2 hétig igérted hogy átküldöd a feladó vevény másolatát!A másik dolog pedig az hogy az általad meghirdetett 134-es fiú ruhacsomagban csak 146-os illetve ettől nagyobb ruhák voltak!NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!
Minden rendben ment, gyors, megbízható, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan zajlott.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok ajánlani tudom++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom mások számára is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
yamahaa93 (132) (Eladó)
Pozitív
2012.11.09. 15:45:54
1655474543
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!Bátran ajánkom másoknak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ReelFactory (4132) (Eladó)
Pozitív
2012.11.08. 13:43:47
1664613254
Köszönöm a vásárlást! A vevőt ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sarkoziadam (45) (Eladó)
Pozitív
2012.11.06. 13:15:58
1664025455
Minden rendben ment, gyors, korrekt partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Potyke-2007 (85) (Eladó)
Pozitív
2012.11.05. 18:53:01
1657335788
Minden rendben ment. Megbízható, korrekt partner. Megnyugodtam, hogy nem volt gond a postával :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HoseLuis1 (722) (Eladó)
Pozitív
2012.10.31. 19:03:54
1659263879
Minden rendben ment, ajánlott vevő!! ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1222140.Endeke (222) (Eladó)
Pozitív
2012.10.29. 20:12:14
1651566554
Kiváló korrekt partner, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vevő szept 10-én nyerte meg az aukciót, többszöri emlékeztetés ellenére sem utalta a vételárat. Az utolsó mailekre már nem is válaszolt, telefonon nem elérhető. Ma okt.23. van, másfél hónap telt el. Szerintem igazán türelmes volta, de most már sajnos értékelnem kell. Negatív.--------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Cairoboy (2907) (Eladó)
Pozitív
2012.10.23. 08:05:31
1652100020
Minden rendben zajlott. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kissbodi_t (863) (Eladó)
Pozitív
2012.10.17. 21:03:27
1654944869
Minden rendben ment, ajánlom másoknak is. Postáztam!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zoldhatar (169) (Eladó)
Negatív
2012.10.08. 14:58:21
1650749624
szállítási feltételek figyelmen kívül hagyása, a terméklapon 2x szerepelt a személyes átvétel, lejárat előtt 2 perccel történő licitálás, lejárat előtt 1 perccel problémázás üzenetben, nem működő e-mailcím használata, figyelmetlen licitálás, ezzel két embernek okozott anyagi kárt
Másik fél: A kedves eladó nem akarta eladni a leütött áron a telefonjait! érdekes nem müködött az email címem :)
a többi 30 ember akitől vásároltam mégis tudott nekem irni !!!nevetséges!!
Én keresetelek te meg nem!! mivel nem volt eladó a telefon annyiért!
és irtam is többször ha nem akarod eladni vagy postázni nem kell!!tedd vissza add el másnak DRÁGÁBBAN! ezért negatív ?? nevetséges :D csak számold össze mennyi értékben vásároltam 1 hónap alatt nem 8,000ft értékben !!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm széken!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
juhaszferenc77 (74) (Eladó)
Pozitív
2012.10.06. 18:15:47
1644528776
100% +++++++ Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kinga0029 (1516) (Eladó)
Pozitív
2012.10.05. 09:50:41
1644027143
Kedves,jó kapcsolattartó korrekt vevő.Köszönöm a vásárlást!Ajánlom!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lacoka666 (836) (Eladó)
Pozitív
2012.10.02. 17:54:05
1642296332
Nagyon korrekt és megbízható partner, mindenkinek bátran ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden a megbeszéltek szerint zaljott. Gyors, pontos partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Gyors, pontos, megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
danielcsaki (120) (Eladó)
Pozitív
2012.09.27. 16:43:45
1645003178
Jó kapcsolattartás, pontos fizetés, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
egynekedegynekem (199) (Eladó)
Pozitív
2012.09.26. 13:23:28
1631980127
Minden rendben ment köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors,pontos, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyulanyo711 (62) (Eladó)
Negatív
2012.09.25. 10:30:26
1641648875
NEGATIV!!!! Ha bárkinek kétsége merülne fel, a termékkel kapcsolatban, akkor a vevő által elküldött képek alapján bizonyítani tudom az igazamat!! Aki itt össze-vissza beszél, az a tisztelt VAKERA085!!! N E G A T Í V!!!-----------!!!
Másik fél: A kedves Eladó átvert!Olvassátok figyelmesen!
vásároltam tőle egy p4-es pc-ét
aminek a Vétel árat Ki is fizettem 1-2 napon belül leütéstől számítva! szóval én teljesítettem a fizetést! ITT ÉN MÁR NEM HIBÁZTAM!
1 HÉTMULVA KAPTAM MEG A TERMÉKET! BEÜZEMELÉST KÖVETŐEN EZT AZ ADATOM VÁRTAM A GÉP PARAMÉTEREI KÖZT!!!
AMD ATHLON 2500+ 120Gb vinyó 1.5 Gb ram
DE EHELYETT EZ VOLT!
AMD ATHLON 1.10 + 120 GB VINYO 1,5 GB RAM
SZÓVAL A TERMÉK NEM A MEGADOTT PARAMÉTEREKET TARTALMAZTA EZÉRT KAPTAM NEGATÍVOT!
A SAJÁT PÉNZEMÉRT NEM AZT KAPTAM AMIT MEGVETTEM ÉS NE IS LEGYEK FELHÁBORODVA!
NÉZZÉTEK MEG MIT ÉS MENNYI ÉRTÉKBEN VÁSÁROLTAM MINDENT KIFIZETTEM GOND NÉLKÜL!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gsmhome (12901) (Eladó)
Pozitív
2012.09.24. 22:52:01
1646800148
Minden rendben ment! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
benkenobi66 (60) (Eladó)
Pozitív
2012.09.24. 12:30:56
1645222328
Gyors, kommunikatív, megbízható vaterás! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A "tisztelt" vevő felelőtlenül alkudozik és licitál majd ezután licit törlést kér.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Felelőtlen alkudozóAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tompika123 (99) (Eladó)
Pozitív
2012.09.22. 18:02:32
1636870202
A partner mindent tökéletesen leírt, nincs hozzáfűzni valóm. Köszönöm a megértő hozzáállást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
molochtomi (40) (Eladó)
Negatív
2012.09.22. 13:15:33
1628683322
Avevő nem kereste a kapcsolatot, szerintem azt várta,hogy a szinte ingyel elvitt terméket személyesen a fejemből házhoz vigyem neki,mert egy e-mail-de annyira sem volt képes küldeni. Egyszer csak fogta és adott egy semlegest azzal az indokkal,hogy nem tudja miért nem jött létre az üzlet! Én tudom! A gondatlan licitálás és a nemtörődömség! Ennyi a jellemrajz is! Ön nálam tiltólistára is került! Minden jót!
Másik fél: A helyedben kisülne a szemem!Kb 10 db emailt küldtem hogy kérem a számlaszámot!Amit a többi vásárlásomból is látszik 500 ft nem vág a földhöz!Ha meggondoltad és annyiért nem akarod eladni a nadrágot jelezhettél volna!Én még így is korrekt voltam mert semlegest adtam a nemjelentkezésed ellenére is!Na persze hogy tilt mert igazam van!De az elküldött emailok továbbítva lesznek a vatera adimonok felé!A jellemrajz pedig nálad mondható el te szerencsétlen!Ha valamiért kevesled amit kapsz minimálárason add fel a hirdetést vagy fel se add te filléres utolsó ember!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
montizsuzsa (401) (Eladó)
Pozitív
2012.09.21. 06:32:48
1639319069
Minden rendben ment.++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Energie198 (659) (Eladó)
Pozitív
2012.09.20. 20:06:16
1640380232
Csak ajánlani tudom. Sajnos a másik vinyó teljesen megadta magát, már be sem olvasta a gép.Szóval inkább nem akartam egy "kakit" küldeni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást! Ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GYors, pontos vevő. Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen,minden rendben volt,a kedves vásárlót mindenkinek jó szívvel ajánlom....Tisztelettel:József
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
