blendike (313) 99.68%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden szempontból pozitív, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
styleonlinev (3386) (Eladó)
Pozitív
2014.04.09. 12:48:16
1872913076
Minden rendben, gyorsan ment, köszönöm és ajánlom! Visszavárjuk! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
styleonlinev (3386) (Eladó)
Pozitív
2014.04.09. 12:48:16
1872823907
Minden rendben, gyorsan ment, köszönöm és ajánlom! Visszavárjuk! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
styleonlinev (3386) (Eladó)
Pozitív
2014.04.09. 12:48:16
1872496538
Minden rendben, gyorsan ment, köszönöm és ajánlom! Visszavárjuk! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
styleonlinev (3386) (Eladó)
Pozitív
2014.04.09. 12:48:16
1872908180
Minden rendben, gyorsan ment, köszönöm és ajánlom! Visszavárjuk! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cirmoscica89 (290) (Eladó)
Pozitív
2014.04.08. 16:57:48
1872304580
A vásárló korrekt,megbízható,a pénzt gyorsan utalta.Maximálisan ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cirmoscica89 (290) (Eladó)
Pozitív
2014.04.08. 16:57:48
1872304841
A vásárló korrekt,megbízható,a pénzt gyorsan utalta.Maximálisan ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cirmoscica89 (290) (Eladó)
Pozitív
2014.04.08. 16:57:48
1871025545
A vásárló korrekt,megbízható,a pénzt gyorsan utalta.Maximálisan ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cirmoscica89 (290) (Eladó)
Pozitív
2014.04.08. 16:57:47
1871022869
A vásárló korrekt,megbízható,a pénzt gyorsan utalta.Maximálisan ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható vásárló!!!Maximálisan ajánlom!!!Remélem még találkozunk!!!!SOK-SOK POZITÍV!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bernike80 (2005) (Eladó)
Pozitív
2014.03.18. 16:59:46
1871968940
KEDVES,MEGBÍZHATÓ VÁSÁRLÓ.SOK+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katonanegabi (1226) (Eladó)
Pozitív
2014.02.17. 15:06:42
1855867514
Gyors, pontos, megbízható partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fannika85 (43) (Eladó)
Semleges
2014.01.25. 18:39:12
1813431383
A vevővel semmi gond nem volt az én figyelmetlenségemből adódóan nem jött létre a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én figyelmetlenségemből adódóan nem vettem észre egy lyukat a mellényen, így nem adtam el.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lucababa18 (177) (Eladó)
Pozitív
2014.01.14. 18:31:18
1840792196
Minden rendben ment,mindenkinek ajánlom++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
creambeam (195) (Eladó)
Pozitív
2014.01.11. 17:31:49
1835555330
Korrekt, pontos partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható vásárló!Bátran ajánlom mindenkinek! Remélem találkozunk még :) A csomag úton van! Boldog Békés Új Évet Kívánok!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sz-matyus (2796) (Eladó)
Pozitív
2013.11.13. 08:28:40
1818521192
Megbízható,korrekt,együttműködő partner!Csak+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ikeavagyok (1280) (Eladó)
Pozitív
2013.09.23. 11:53:18
1790660891
Kedves vásárló, köszönöm a megrendelést,hogy nálam vásároltál a gyors fizetést,Ilyen vevőt kívánok mindenkinek.Köszönöm .A csomag úton van .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ikeavagyok (1280) (Eladó)
Pozitív
2013.09.23. 11:53:18
1790234189
Kedves vásárló, köszönöm a megrendelést,hogy nálam vásároltál a gyors fizetést,Ilyen vevőt kívánok mindenkinek.Köszönöm .A csomag úton van .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ikeavagyok (1280) (Eladó)
Pozitív
2013.09.23. 11:53:18
1790660387
Kedves vásárló, köszönöm a megrendelést,hogy nálam vásároltál a gyors fizetést,Ilyen vevőt kívánok mindenkinek.Köszönöm .A csomag úton van .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ikeavagyok (1280) (Eladó)
Pozitív
2013.09.23. 11:53:18
1790230595
Kedves vásárló, köszönöm a megrendelést,hogy nálam vásároltál a gyors fizetést,Ilyen vevőt kívánok mindenkinek.Köszönöm .A csomag úton van .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ikeavagyok (1280) (Eladó)
Pozitív
2013.09.18. 13:20:30
1790202074
Villám gyorsan utaló kedves vásárló,kommunikatív csak ilyen vásárlót kívánok minden eladónak,legyen hozzá szerencsétek.Használjátok egészséggel.Csak tanulhatnának tőle egyes vásárlók,nincs időhúzás csak vásárol és fizet.Ajánlom szeretettel más eladóknak is.Nem fog csalódást okozni :-).Kérnék egy szállítási címet köszönöm üdv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.skodalatos1 (5311) (Eladó)
Pozitív
2013.08.09. 08:03:37
1777441358
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
macskajanchi (165) (Eladó)
Pozitív
2013.08.06. 16:19:55
1774534076
Minden rendben ment, gyors, pontos vaterás, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
guestrend (1458) (Eladó)
Pozitív
2013.08.03. 08:43:30
1770948254
Kedves, megbízható, kiváló partner, szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manovar2009 (537) (Eladó)
Pozitív
2013.07.28. 00:05:53
1730695274
Mindenkinek ajánlom, korrekt vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manovar2009 (537) (Eladó)
Pozitív
2013.07.28. 00:05:53
1730565503
Mindenkinek ajánlom, korrekt vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manovar2009 (537) (Eladó)
Pozitív
2013.07.28. 00:05:53
1730695055
Mindenkinek ajánlom, korrekt vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manovar2009 (537) (Eladó)
Pozitív
2013.07.28. 00:05:53
1730694959
Mindenkinek ajánlom, korrekt vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manovar2009 (537) (Eladó)
Pozitív
2013.07.28. 00:05:53
1730695073
Mindenkinek ajánlom, korrekt vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manovar2009 (537) (Eladó)
Pozitív
2013.07.28. 00:05:52
1730565056
Mindenkinek ajánlom, korrekt vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható partner, bátran ajánlom mindenkinek!!!!++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
frezikevelin (854) (Eladó)
Pozitív
2013.07.07. 18:29:39
1752628022
Minden rendben ment, ajánlom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható Partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható, korrekt vaterás, másoknak is szivből ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
j_szabina (444) (Eladó)
Pozitív
2013.06.16. 09:26:18
1755725876
ajánlom mindenkinek!! csak+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment. Szívesen ajánlom. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsokamanya (2400) (Eladó)
Pozitív
2013.06.08. 09:09:24
1753455899
gyors, kommunikatív partner, minden rendben ment, szívesen ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VASIABIGEL819 (292) (Eladó)
Pozitív
2013.05.31. 10:50:34
1751950073
Nagyon kedves,kommunikatív,pontos,gyors vevő.Csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom őt másoknak is! +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom őt másoknak is! +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom őt másoknak is! +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom őt másoknak is! +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gombika04 (447) (Eladó)
Pozitív
2013.04.17. 13:18:22
1727231405
minden, rendben, megbízható partner,Köszönöm++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Spongyabob280 (976) (Eladó)
Pozitív
2013.04.12. 17:35:21
1728864959
Villám gyorsan utaló kedves vásárló,kommunikatív csak ilyen vásárlót kívánok minden eladónak,legyen hozzá szerencsétek.Használjátok egészséggel.Csak tanulhatnának tőle egyes vásárlók,nincs időhúzás csak vásárol és fizet.Ajánlom szeretettel más eladóknak is.Nem fog csalódást okozni :-)A CSOMAG ÚTON VAN .Köszönöm,hogy nálam vásároltál..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Spongyabob280 (976) (Eladó)
Pozitív
2013.04.12. 17:35:21
1729528187
Villám gyorsan utaló kedves vásárló,kommunikatív csak ilyen vásárlót kívánok minden eladónak,legyen hozzá szerencsétek.Használjátok egészséggel.Csak tanulhatnának tőle egyes vásárlók,nincs időhúzás csak vásárol és fizet.Ajánlom szeretettel más eladóknak is.Nem fog csalódást okozni :-)A CSOMAG ÚTON VAN .Köszönöm,hogy nálam vásároltál..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, korrekt vevő, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szimo76 (12086) (Eladó)
Pozitív
2013.02.22. 21:17:56
1710184280
Nagyon kedves,megbízható partner!Bátran ajánlom másoknak is!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
