supermommy (147) 99.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ozzy58dog (228) (Eladó)
Pozitív
2013.02.19. 08:23:01
1708046204
Minden rendben, gyorsan megtörtént a vásárlás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.facesmusic (746) (Eladó)
Pozitív
2012.12.21. 16:06:04
1675271024
Maximálisan elégedett vagyok a vásárlóval! Köszönöm! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.profiker01 (183) (Eladó)
Pozitív
2012.11.18. 19:27:49
1654861607
Korrekt, gyors szimpatikus vásárló, köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lebowski32 (24) (Eladó)
Pozitív
2012.10.09. 14:49:31
1648096400
Minden rendben volt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, gyors, korrekt, pontos vevő, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom a partnert!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyves30 (1539) (Eladó)
Pozitív
2012.09.02. 14:27:31
1630848446
Pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
renidisc (2822) (Eladó)
Pozitív
2012.09.01. 09:44:04
1615215035
minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
renidisc (2822) (Eladó)
Pozitív
2012.09.01. 09:44:04
1615215377
minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
renidisc (2822) (Eladó)
Pozitív
2012.09.01. 09:44:04
1615210160
minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner! Ajánlom mindenkinek!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisspeter5 (39) (Eladó)
Pozitív
2012.08.23. 16:20:36
1632348719
Minden rendben lezajlott . Nem volt semmi probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tibcsi57 (1905) (Eladó)
Pozitív
2012.08.15. 20:17:37
1572313979
Köszönöm minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tibcsi57 (1905) (Eladó)
Pozitív
2012.08.15. 20:17:37
1572314195
Köszönöm minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KonyvbuvarWeb (3877) (Eladó)
Pozitív
2012.08.11. 21:45:07
1619586623
Minden a legnagyobb rendben zajlott! Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves vevő, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek partner!ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek partner!ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek partner!ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek partner!ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek partner!ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek partner!ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
