379098.OctopusKing (396) 93.61%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Rendkívül szimpatikus, kedves fiatalembert ismertem meg OctopusKing személyében.Gyönyörű porcelánjait hiányolom a Vateráról. Remélem hamarosan újra vásárolhatok tőle!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.561856.zseni208 (122) (Eladó)
Pozitív
2008.06.28. 00:31:09
70290637
minden rendben ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.561856.zseni208 (122) (Eladó)
Pozitív
2008.06.28. 00:31:08
70291622
minden rendben ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vadaizoltan (399) (Eladó)
Pozitív
2008.06.27. 16:33:31
68619866
Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.antikbazar_a (1710) (Eladó)
Pozitív
2008.06.24. 11:10:07
70122389
Minden a megbeszéltek szerint történt-köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sosem adtam még negatív értékelést, sajnálom, hogy így alakult...de egyszerűen nem értem, miért licitált (kétszer is!), ha nem is akarta megvenni a terméket. Hiába kértem több e-mailben is, hogy küldje el a címét.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő valamiért mégsem akarta megvenni a terméket...de miért?200145.ernonemeth64 (3338) (Eladó)
Pozitív
2008.06.23. 07:22:14
70202377
Nagyon korrekt,megbízható és rendkívül szimpatikus vaterás partner.korrekt üzletkötés,mindenkinek bátran ajánlom és köszönöm!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
egoviranyi_v (1062) (Eladó)
Pozitív
2008.06.23. 06:49:44
67391703
korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Lehelkürt (2865) (Eladó)
Semleges
2008.06.20. 08:23:41
72669734
A vevő nem tart igényt a megvásárolt termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő lemonta az átvételét.csillucibabaaaaa (274) (Vevő)
Pozitív
2008.06.19. 11:21:15
74841753
Nagyon gyors, pontos, megbízható. Én csak ajánlom mindenkinek. Minden a megbeszéltek szerint történt. Köszönöm mégegyszer!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vevő 1 hónap alatt nem tudott az email-en megadott címen az általa vásárolt tárgyért jelentkezni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő 3 héttel ezelőtt türelmet kért, családi okokra hivatkozva, azóta nem jelentkezett.Sikeres, pozitiv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.andrasmaci (1158) (Eladó)
Negatív
2008.06.16. 23:49:20
65320903
Igazán nem tudom hogy kellene értékelni, egy olyan "partnert" aki semmilyen szinten nem hajlandó felvenni velem a kapcsolatot, bár azóta is szorgalmasan licitál a termékeimre.Ezt köszönöm Neked mert sikerült felverned pár termékem árát,de a tényen nem változtat hogy HAT (6)hete nem sikerül kapcsolatba lépnem Veled és Neked sem a bankommal, és nem az Én hibámból.Nálad a semleges vélemények is csak negatívról szólnak,így "megelölegezve Neked" a türelmetlenségem lesz a legnagyobb hibám! Üdv:András.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Már nem először vásárolok nála, nagyon meg vagyok elégedve, másnak is csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt vaterás partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlás megtörtént, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárlás megtörtént, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.459165.Dore90_v (11) (Vevő)
Pozitív
2008.06.14. 19:48:37
70750808
Köszönöm, nagyon szép az áru! Ismét nem okozott csalódást. Ajánlom minden Kedves Vaterásnak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, megbízható vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
western99_a (131) (Eladó)
Pozitív
2008.06.13. 13:46:12
64636559
Minden rendben zajlott. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
western99_a (131) (Eladó)
Pozitív
2008.06.13. 11:57:53
64638296
Minden rendben zajlott. Kedves vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
western99_a (131) (Eladó)
Pozitív
2008.06.13. 11:57:39
64637881
Minden rendben zajlott. Kedves vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
western99_a (131) (Eladó)
Pozitív
2008.06.13. 11:57:03
64635171
Minden rendben zajlott. Kedves vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
western99_a (131) (Eladó)
Pozitív
2008.06.13. 11:56:48
64635098
Minden rendben zajlott. Kedves vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
western99_a (131) (Eladó)
Pozitív
2008.06.13. 11:56:32
64638240
Minden rendben zajlott. Kedves vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
western99_a (131) (Eladó)
Pozitív
2008.06.13. 11:56:16
67382480
Minden rendben zajlott. Kedves vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Kedves vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.western99_a (131) (Eladó)
Pozitív
2008.06.13. 11:55:41
64639203
Minden rendben zajlott. Kedves vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rugalmas eladó,a mérete miatt nem tudtam az aukciót lebonyolítani.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, de nem erre gondoltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
142756.Ruszlan (531) (Eladó)
Pozitív
2008.06.11. 10:23:54
68440499
Mindenkinek ajánlom! Megbízható,korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2637.oldrider_v (1080) (Eladó)
Pozitív
2008.06.10. 13:58:24
68486872
Csak a legjobb véleményt mondhatom a felhasználóról. Megbízható és korrekt, öröm vele üzletet kötni. Bátran és jó szívvel ajánlom figyelmébe más felhasználóknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2637.oldrider_v (1080) (Eladó)
Pozitív
2008.06.10. 13:58:24
73085480
Csak a legjobb véleményt mondhatom a felhasználóról. Megbízható és korrekt, öröm vele üzletet kötni. Bátran és jó szívvel ajánlom figyelmébe más felhasználóknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2637.oldrider_v (1080) (Eladó)
Pozitív
2008.06.10. 13:58:24
68486647
Csak a legjobb véleményt mondhatom a felhasználóról. Megbízható és korrekt, öröm vele üzletet kötni. Bátran és jó szívvel ajánlom figyelmébe más felhasználóknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
265480.koszozs (322) (Eladó)
Pozitív
2008.06.10. 13:15:35
67433811
Minden rendben ,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkivül rugalmas,pontos.Remek vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2637.oldrider_v (1080) (Eladó)
Pozitív
2008.06.10. 00:11:49
68487507
Nagyon szavahihető üzleti partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2637.oldrider_v (1080) (Eladó)
Pozitív
2008.06.10. 00:06:24
68128538
Nagyon korrekt és főleg jó, hogy gyorsan utal!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyurmacsiga (211) (Eladó)
Negatív
2008.06.09. 13:03:52
67642042
NEGATÍV: Licitálni tud, fizetni nem akar. Mindennek tetejébe egy akkora bunkó, hogy a monitor nem bírja el a leveleit. SENKI NE ÜZLETELJEN VELE HA NEM AKAR RÁDÖBBENNI MEKKORA AZ ISTEN ÁLLATKERTJE!
Másik fél: Tessék elolvasni a negatív értékeléseit!Akkor hogy is van ez?Faragatlan, neveletlen, a modora pedig egészen pontosan benne van az irományában.A helyesírás,szövegértés nem az erős oldala!Tökéletesen jellemezte önmagát!Alkalmatlan mindenre,amit EMBERI EGYÜTTÉLÉS szabályainak neveznek.Nem haragszom, szegénykém azt sem tudja talán , hogy mit csinál.Sürgősen orvosi segítségre van szüksége.
sajnálom de le kell zárnom a vatera miatt.majd talán legközelebb!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors,pontos PARTNER mindenkinek szívből ajánlom!!!Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden renben volt, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon készséges eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt üzletfél, szívesen ajánlom mindenki figyelmébe. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
