brumi67_a (186) 92.66% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, megbízható, bár a posta többe került volna, mint maguk a termékek, bocsi, de így nem érte meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható, bár a posta többe került volna, mint maguk a termékek, bocsi, de így nem érte meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható, bár a posta többe került volna, mint maguk a termékek, bocsi, de így nem érte meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható, bár a posta többe került volna, mint maguk a termékek, bocsi, de így nem érte meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható, bár a posta többe került volna, mint maguk a termékek, bocsi, de így nem érte meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon gyors és korrekt eladó!Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, korrekt, gyors eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden remekül ment! köszönöm, remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kapcsolattartó partner. Nagyon szép terméket kaptam!!! Részemről maximális pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bernadettszucs (21) (Vevő)
Pozitív
2009.01.19. 08:47:24
108200978
Add el másnak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4077194.szellkrisz_v (412) (Vevő)
Pozitív
2009.01.19. 08:03:15
114039150
Köszönöm,az áru megérkezett:)Szuper.Sok ++ Neki.Bátran ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyor korrekt eladó mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
845821.fkriszti76 (9) (Vevő)
Pozitív
2009.01.15. 15:51:57
109804280
az én hibámból nem jött létre az adás vétel,mert szörnyü családi tragédia történt és nem tudtam kifizetni a pólót.borzasztóan sajnálom,elnézést kérek még egyszer!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
845821.fkriszti76 (9) (Vevő)
Pozitív
2009.01.15. 15:50:15
113048957
Az én hibámból nem jött létre az adás vétel,mert szörnyü családi tragédia történt és nem tudtam kifizetni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boomshakalaka_a (511) (Vevő)
Negatív
2009.01.15. 00:09:35
100656612
--------NEGATIV----------
A terméket nem kaptam meg. Többszöri levélváltás sem hozott eredményt. Majdnem 3 honapot vártam a termékre, mégsem ért ide, pedig a vételárat elutaltam neki.
--------NEGATIV----------
Másik fél: sajnalom,innen elment a csomag ezt papirokkal tudom igazolni,hogy mi tortenhetett nem tudom,es nagyon sajnalom,udv gabi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
boomshakalaka_a (511) (Vevő)
Negatív
2009.01.15. 00:06:29
100657094
--------NEGATIV----------
A terméket nem kaptam meg. Többszöri levélváltás sem hozott eredményt. Majdnem 3 honapot vártam a termékre, mégsem ért ide, pedig a vételárat elutaltam neki.
--------NEGATIV----------
Másik fél: Hova?? lett a csomag nem tudom,
en feladtam,szallitolevel szamat is elkuldtem a t.vevonek,itt a postan allitjak kiment az orszagbol,de onnantol mar a fogado orszag ugye,es feladata,hogy ok hogyan? tovabbitjak a csomagot,tehat amit tudtam megtettem,utannajartam, megirtam a vevonek,hogy innen elment a csomag.
Idaig mindenki megkapta a csomagjat,nem ertem mi rortenhetett.udv gabi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ZsofiLili_v (271) (Vevő)
Pozitív
2009.01.14. 05:41:59
102814954
Annak ellenére, hogy drága a posta, az áru gyönyörű! És kifogástalan! Kössetek vele bátran üzletet, nagyon megértő, kedves eladó! Rugalmas! Köszönöm szépen a megértésedet! Jószívvel ajánlom mindenkinek! Csupa ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ZsofiLili_v (271) (Vevő)
Pozitív
2009.01.14. 05:41:58
103979101
Annak ellenére, hogy drága a posta, az áru gyönyörű! És kifogástalan! Kössetek vele bátran üzletet, nagyon megértő, kedves eladó! Rugalmas! Köszönöm szépen a megértésedet! Jószívvel ajánlom mindenkinek! Csupa ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ZsofiLili_v (271) (Vevő)
Pozitív
2009.01.14. 05:41:58
103979968
Annak ellenére, hogy drága a posta, az áru gyönyörű! És kifogástalan! Kössetek vele bátran üzletet, nagyon megértő, kedves eladó! Rugalmas! Köszönöm szépen a megértésedet! Jószívvel ajánlom mindenkinek! Csupa ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ZsofiLili_v (271) (Vevő)
Pozitív
2009.01.14. 05:41:58
103979874
Annak ellenére, hogy drága a posta, az áru gyönyörű! És kifogástalan! Kössetek vele bátran üzletet, nagyon megértő, kedves eladó! Rugalmas! Köszönöm szépen a megértésedet! Jószívvel ajánlom mindenkinek! Csupa ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HA az eladót nézem ,csupa pozitív + + +,ha pedig a MAGYAR POSTÁT,akkor NEGATÍV.- - -Sajnos az áru nem érkezett meg!!! De hangsúlyozom,nem az eladó hibája!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon-nagyon szuper, klassz cuccok érkeztek! : ) Köszönöm szépen! Mindenkinek csak ajánlani tudom! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon-nagyon szuper, klassz cuccok érkeztek! : ) Köszönöm szépen! Mindenkinek csak ajánlani tudom! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon-nagyon szuper, klassz cuccok érkeztek! : ) Köszönöm szépen! Mindenkinek csak ajánlani tudom! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon-nagyon szuper, klassz cuccok érkeztek! : ) Köszönöm szépen! Mindenkinek csak ajánlani tudom! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon-nagyon szuper, klassz cuccok érkeztek! : ) Köszönöm szépen! Mindenkinek csak ajánlani tudom! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Már irtam sajnálom,nem gondoltam hogy ilyen helyzetbe kerülök.Te nem voltál még ilyen helyzetben?????????Örülj neki.
Másik fél: szia,nem a helyzetrol van szo,mert az mindenkinek jon es megy,hanem a hatterrol,tudod en akkor veszek amikor tudom,hogy ki is tudom fizetni,errol irtam,nem a helyzetrol ez 2 kulonbozo dolog.udv es minden jot ,gabi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt Csak ajálani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
94914.szilas70 (80) (Vevő)
Pozitív
2009.01.08. 09:38:33
106720281
Minden meseszép megint! Nagyon elégedett vagyok! Köszönöm! Ajánlom Mindenkinek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
94914.szilas70 (80) (Vevő)
Pozitív
2009.01.08. 09:38:33
108414675
Minden meseszép megint! Nagyon elégedett vagyok! Köszönöm! Ajánlom Mindenkinek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
94914.szilas70 (80) (Vevő)
Pozitív
2009.01.08. 09:38:32
107320865
Minden meseszép megint! Nagyon elégedett vagyok! Köszönöm! Ajánlom Mindenkinek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
94914.szilas70 (80) (Vevő)
Pozitív
2009.01.08. 09:38:32
106874265
Minden meseszép megint! Nagyon elégedett vagyok! Köszönöm! Ajánlom Mindenkinek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
94914.szilas70 (80) (Vevő)
Pozitív
2009.01.08. 09:38:32
110792602
Minden meseszép megint! Nagyon elégedett vagyok! Köszönöm! Ajánlom Mindenkinek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
94914.szilas70 (80) (Vevő)
Pozitív
2009.01.08. 09:38:32
107709251
Minden meseszép megint! Nagyon elégedett vagyok! Köszönöm! Ajánlom Mindenkinek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
94914.szilas70 (80) (Vevő)
Pozitív
2009.01.08. 09:38:32
107709278
Minden meseszép megint! Nagyon elégedett vagyok! Köszönöm! Ajánlom Mindenkinek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megnyert 1 Ft-os termékre irreálisan magas postaköltséget kért....
A komolyabb gond mégis az, hogy a küldött emailekre nem reagál, és a megadott bankszámlára lehetetlen befizetést prezentálni.
Rugalmatlan és ....... partner......
Másik fél: SAJNALOM,HOGY ILYEN A GONDOLKODASA A T.VEVONEK,MERT A LICITEN O LATTA MIRE LICITAL,AKKOR MEG?
MIT GONDOLT A POSTA KTG.EGYENESEN ARANYOS AZ O,MAR NEM LETEZO 1 FT-JAVAL?ES LASSAN A NEM LETEZO PENZNEMEVEL? MICSODA GONDOLKODAS EZ?
HALA ISTENNEK KEVES ILYEN VAN MAR OTTHON,AKI IGY GONDOLKODIK....
AZERT ERDEKES,HOGY MASOK ELERNEK EMAILEN,O PONT NEM ?VAJON MIERT NEM?UDV
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
378943.judy14_v (500) (Vevő)
Semleges
2009.01.07. 19:00:47
117007783
Sajnos nem jött létre az aukció,a megbeszélt méretet nem tudta megrendelni-önhibáján kivül.Korrekt eladó-ajánlom.Ha lehetne pozítivat adnék,de a szabályzat nem engedi...J.
Másik fél: igen,sajnos a meretek itt mashogy vannak,mint otthon,igy nem tudtunk uzletet kotni,nagyon sajnalom,udv brumi67
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
434860.balbali (6) (Vevő)
Semleges
2009.01.05. 18:34:44
109804302
Az adásvétel létre jött,bár kissebb fenakadások voltak.A termék kiváló.A csomagküldő cég botrányos! Az áru a lakás ajtó elé volt egyszerűen ledobva! Sem átvételi,sem értesítés ilyet még nem is láttam!Ha elvitte volna valaki az ajtó elől nem tudom,hogy ki lenne a hunyó.
Másik fél: Sajnalom,hogy a Magyar Posta igy szolgaltat,errol en nem tehetek,en feladom,de hogy otthon Magyarorszagon mi tortenik a csomaggal ? abba beleszolasom innen az Usabol nem sok van!!!
Az eladas az en teruletem ,nem a Magyar Posta,sem az Amerikai,akinek gondja van a postaval,kezbesitessel,tessek otthon reklamalni,ne nalam,egy kicsit felnottesebben,kene ezt latni mar otthon,felnoni a Vilaghoz,szerintem!
mottom: A Posta sajnos nem az en uzletem!!!koszi a megertest.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok.Gyors,korrekt vaterás.Csak ajánlani tudom. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, minden rendben zajlott:) Nagyon jó a mez, köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, korrekt eladó. A dzseki gyönyörű. Csak ajánlani tudom! B.Ú.É.K.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ritajelmez_v (27) (Vevő)
Pozitív
2009.01.02. 07:04:51
114081271
Szuper gyors és az áru is kiváló! Bátran ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pandyandy78 (430) (Vevő)
Pozitív
2009.01.01. 19:58:17
106256217
Minden rendben zajlott,jó vaterás.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Gyors, megbízható! B.Ú.É.K.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
