brumi67_a (186) 92.66% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon kedves, megbízható eladó! Ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható eladó! Ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
222397.szentem911_v (22) (Vevő)
Pozitív
2008.10.08. 08:34:14
94689189
Sajnálom, hogy nem jött össze a vásárlás, természetesen az én hibámból!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
539482.zorba0_a (99) (Vevő)
Pozitív
2008.10.05. 08:42:26
86522663
sajnálom.megbízható korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnálom.......
Másik fél: en is sajnalom...udv gabi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rajtam kivülálló okok miatt nem jött létre az üzlet. Sajnálom. Amúgy végig kapcsolattartó volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rajtam kivülálló okok miatt nem jött létre az üzlet. Sajnálom. Amúgy végig kapcsolattartó volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rajtam kivülálló okok miatt nem jött létre az üzlet. Sajnálom. Amúgy végig kapcsolattartó volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rajtam kivülálló okok miatt nem jött létre az üzlet. Sajnálom. Amúgy végig kapcsolattartó volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rajtam kivülálló okok miatt nem jött létre az üzlet. Sajnálom. Amúgy végig kapcsolattartó volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rajtam kivülálló okok miatt nem jött létre az üzlet. Sajnálom. Amúgy végig kapcsolattartó volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rajtam kivülálló okok miatt nem jött létre az üzlet. Sajnálom. Amúgy végig kapcsolattartó volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rajtam kivülálló okok miatt nem jött létre az üzlet. Sajnálom. Amúgy végig kapcsolattartó volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rajtam kivülálló okok miatt nem jött létre az üzlet. Sajnálom. Amúgy végig kapcsolattartó volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos kórházba kellett feküdnöm, mert a pocaklakómmal nem volt minden rendben. Üzentem neki, hogy várjon, de sajnos ezt nem tette meg. Kár.
Másik fél: szia,csak annyit fuznek ehhez hozza,hogy vartam es 3-4 emailt is irtam,mit tegyek,mert nem tudom mi tortent,ugye igerted,hogy utalsz es ez nem erkezett meg,mire a parod valaszolt,hogy varjak meg, vagy ertekesitsem nyugodtan a ruhakat,sajnalom,de a parod utalasat is elfogadtam volna hidd el,koszi gabi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos kórházba kellett feküdnöm, mert a pocaklakómmal nem volt minden rendben. Üzentem neki, hogy várjon, de sajnos ezt nem tette meg. Kár.
Másik fél: ugy gondolom,hogyha mi megallapodunk ,hogy kedden utalsz es en mar 3 ertesitest kapok a vateratol,hogy ertekeljem az adas-vetelt,akkor erdeklodtem emailben,mit tegyek ,mert senkivel sem szeretnek haragot,es a parod ezt ajanlotta,hogy ertekesitsem ujra nyugodtan,nem azt hogy ezt o is le tudna rendezni es segit nekunk megoldani a helyzetet.,koszi gabi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nirvana5_a (1426) (Vevő)
Semleges
2008.09.30. 14:29:59
88192508
pl felajánlotam hogy kifizetem a jutalékát hogy kár ne érje.kb a pk 2000ft nyi termékre kb ugyanenyi lett volna...nem ncs pénzem de ez a postadij rablás és tulzás szerintem.no meg igy már számomra a ruha értékéhez nem reális.enyiért árkb 4000ért itthon is megkapom.ui:nekem is kettövan abbol a ksiebbik beteg bocs hogy rá mertem hivatkozni a lassu reagálást illetöen.további sok sikeres ützlette kivánok.
Másik fél: szia,hogy teged idezzelek a postadij rablashoz ,semmi kozom,hiszen az arat nem en szabom, es arrol sem en tehetek,hogy neked ez nem jon be,igazad van vedd meg otthon ugyanezt! udv gabi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nirvana5_a (1426) (Vevő)
Semleges
2008.09.30. 14:26:25
88192325
az igazsághoz az is hozzá tartozik hogy én elsödlegesen a termékek származására érttem hogy külföld és nem a helyére,ez kb 5-6 licit után derült ki számomra amikor ezt szová is tetem,illetve megkérdztem hogy hogy is van pontosan,akkor mikor kiderült irtam hog ez gy nem jo...mondta jo akkor ne is licitáljak...nem is licitáltam további atremékere,kettö kivételével a többin tul is licitáltak de kettö megmaradt,igy ezekre kaptam az értékelést.egyébként nem szokásom nem megvenni amire licitálok.
Másik fél: szia,az igazsaghoz az is hozzatartozik,1. az adatlapomon ezt leirom,tobb helyen USA a szarmazasi hely,sot a termek adatlapjan is rajta van ,ahol,te licitalsz,csak korrektul kene licitalni a jovoben...koszi Gabi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
539482.zorba0_a (99) (Vevő)
Pozitív
2008.09.29. 07:21:15
88190058
sajnálom.korrekt eladó,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, korrekt eladó, nagyon szép áruval. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó, szép áruval. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó, szép áruval. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó, szép áruval. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendbe,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
539482.zorba0_a (99) (Vevő)
Pozitív
2008.09.26. 06:57:26
86879640
minden rendben!ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3127.KudaszIlona (238) (Vevő)
Pozitív
2008.09.25. 14:49:47
87916211
Korrekt,gyors,pontos! Mindenkinek ajánlom,nagyon szép termék!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Türelmét kértem,de messze áll tőle.9-én lett vége az akciónak 18-án utaltam,de nem volt türelme kivárni.Akárhogy is számolom 10 napom belül voltam,de meg sem várva, negativ értékelést adott!Ezek után nem vagyok kiváncsi az árujára,KÉREM VISSZA A VÉTELÁRAT!!Kicsinyes,türelmetlen,(biztos kenyérre kellett)nem ajánlom senkinek!!!!!
Másik fél: MINDENKI TUD UTALNI IDOBEN AKI AKAR!!ELOSZOR IS NEM TUDOK VISSZAUTALNI SEMMIT ,MERT MAI NAPIG 09.25.SEMMI NEM ERKEZETT A VEVOTOL A SZAMLAMRA,DE HA MEGIS MEGERKEZIK A VETELAR ,IGEREM VISSZAUTALOM,MERT HALA ISTENNEK NEM KENYERRE KELL,CSAK A JATEKSZABALYOKAT TARTSUK BE,DE EZ NEKI NEM SIKERULT 7 NAP ALATT,DE MEG A MAI NAPIG SEM! AKKOR KI A KORREKT? ES KI NEM?NEM BANTANI KENE A MASIKAT,HANEM INKABB IDOBEN UTALNI.KOSZI GABI
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves eladó, gyors postázás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,megbízható,korrekt eladó.Még biztos találkozunk,csak ajánlani tudom+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,megbízható,korrekt eladó.Még biztos találkozunk,csak ajánlani tudom+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,megbízható,korrekt eladó.Még biztos találkozunk,csak ajánlani tudom+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,megbízható,korrekt eladó.Még biztos találkozunk,csak ajánlani tudom+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
539482.zorba0_a (99) (Vevő)
Pozitív
2008.09.22. 07:19:34
86359048
rendben megkaptam.ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
539482.zorba0_a (99) (Vevő)
Pozitív
2008.09.22. 07:18:38
86522637
minden rendben,megkaptam a csomagot:)ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok volt, gyors postázás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors eladó!Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gombaine44_v (149) (Vevő)
Pozitív
2008.09.19. 19:43:02
89010104
Minden rendben ment , köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
367962.bakoska7 (262) (Vevő)
Pozitív
2008.09.17. 21:21:27
90361367
Gyors, megbízható, ajánlom minden Vaterásnak. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
539482.zorba0_a (99) (Vevő)
Pozitív
2008.09.16. 08:29:43
90365347
sajnálom....a teljes méret nem volt feltüntetve.megértő,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kaptam kérdéseimre konkrét választ,licittörlést kértem,amit elfogadott,mégsem törölt.Nem ajánlom.
Másik fél: de kaptal konkret valaszt,mert sokaltad a posta ktg.-et es licitzaras elott 1-2 nappal kaptal eszbe,es ezekutan ,nekem kellett lelevelezni a te tevedesedet a vateraval,ugye ne szamoljak nekem a 6 % ot,mert te ugy szeretnel vasarolni,hogy olcson es ennek aranyaba legyen a posta ktg.is,amit ugye nem en szabok meg.ilyen gondolkodas???mikor mindenhova feltuntettem ,hogy az usabol vagyok,es a ruhak is akkor ezek szerint!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kaptam konkrét válaszokat,licittörlést kértem,amit nem kaptam,nem ajánlom senkinek!
Másik fél: AKKOR EN ELMONDTAM,HOGY NEM TUDOK TOROLNI,A VATERA NEM EN VAGYOK,UGYE MEGERTED?AZT IS LEIRTAM,HOGY KERTEM TOLUK EZT A NEVUNKBEN,DE EZ MAR TUL KESO VOLT,MIRE MEGJOTT A VALASZ TOLUK ,MAR REGES-REGEN LEZARULTAK A LICITJEID.GONDOLKODJ,KERDEZZ,MIELOTT LICITALSZ,NE CSAK AZ 1 FT-OT LASD MEG!!!KOSZI
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megbeszéltük.ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bocsánat.elnéztem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnálom,elnéztem a méretet,megértő eladó,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
köszönöm.gyors,korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors,korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
