38190.dagikukac (447) 99.12%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 451 | 735 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 464 | 758 adásvétel |
| Az eladóként kapott 49 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Rendkívül megértő, jóindulatú partner. Mindenkinek ajánlom, csak POZITÍV!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bogicamama (1194) (Eladó)
Pozitív
2010.12.01. 07:26:20
183155188
Gyors és pontos partner, nagyon örülök, hogy találkoztunk!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bogicamama (1194) (Eladó)
Pozitív
2010.12.01. 07:26:20
183298014
Gyors és pontos partner, nagyon örülök, hogy találkoztunk!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bogicamama (1194) (Eladó)
Pozitív
2010.12.01. 07:26:20
183999249
Gyors és pontos partner, nagyon örülök, hogy találkoztunk!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bogicamama (1194) (Eladó)
Pozitív
2010.12.01. 07:26:20
184351045
Gyors és pontos partner, nagyon örülök, hogy találkoztunk!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
addideolcsobban (219) (Vevő)
Pozitív
2010.11.26. 19:37:42
187441307
korrekt,köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11547.vszabi (229) (Eladó)
Pozitív
2010.11.19. 11:04:55
182614747
Minden a megbeszéltek szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden a legnagyobb és legmegbízhatóbb rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
243074.akciohaz (774) (Vevő)
Pozitív
2010.11.14. 13:56:08
183423881
Nagyon korrekt, megbízható, rugalmas eladó, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
243074.akciohaz (774) (Vevő)
Pozitív
2010.11.14. 13:56:08
184934443
Nagyon korrekt, megbízható, rugalmas eladó, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors vevő. Csakis ajánlani tudom!Rengeteg++++++++++++++++ A csomag úton van!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendbe.Csakis++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
piroskafarkas (102) (Eladó)
Pozitív
2010.11.10. 05:39:06
184855323
Szívből ajánlom mindenki számára!!!! Szuper gyors vásárló!!! Én köszönöm és Visszavárlak:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Antiquewholesaler (68) (Vevő)
Pozitív
2010.11.06. 10:46:17
184850577
Segítőkész, korrekt Eladó. Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++ Kedves, gyors, megbízható Vaterás, mindenkinek szívből ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors és pontos! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors, kapcsolattartó vásárló. Szívből ajánlom, köszi a vásárlást!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors, kapcsolattartó vásárló. Szívből ajánlom, köszi a vásárlást!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors, kapcsolattartó vásárló. Szívből ajánlom, köszi a vásárlást!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
604281.evo7lacin (1889) (Eladó)
Pozitív
2010.11.01. 14:39:20
181700651
Remek vevö gyors pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AnixBabaEsJatek (365) (Eladó)
Pozitív
2010.10.28. 16:34:35
184403429
Minden rendben, korrekt partner, köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt.Ajánolm másoknak is!*Köszönöm a vásárlást!*
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maximálisan megvagyok elégedve mindennel és köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
872220.Boborjanusz (8) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 19:46:51
157847696
Nagyon kedves, szimpatikus, korrekt, vaterás. Remek üzleti partner! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
872220.Boborjanusz (8) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 19:46:51
163650492
Nagyon kedves, szimpatikus, korrekt, vaterás. Remek üzleti partner! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
872220.Boborjanusz (8) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 19:46:51
170830556
Nagyon kedves, szimpatikus, korrekt, vaterás. Remek üzleti partner! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
872220.Boborjanusz (8) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 19:46:50
179026724
Nagyon kedves, szimpatikus, korrekt, vaterás. Remek üzleti partner! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
872220.Boborjanusz (8) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 19:46:50
162150284
Nagyon kedves, szimpatikus, korrekt, vaterás. Remek üzleti partner! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
872220.Boborjanusz (8) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 19:46:50
179026727
Nagyon kedves, szimpatikus, korrekt, vaterás. Remek üzleti partner! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
872220.Boborjanusz (8) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 19:46:50
179026740
Nagyon kedves, szimpatikus, korrekt, vaterás. Remek üzleti partner! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
872220.Boborjanusz (8) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 19:46:50
179026738
Nagyon kedves, szimpatikus, korrekt, vaterás. Remek üzleti partner! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
872220.Boborjanusz (8) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 19:46:50
179026728
Nagyon kedves, szimpatikus, korrekt, vaterás. Remek üzleti partner! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
872220.Boborjanusz (8) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 19:46:50
157850636
Nagyon kedves, szimpatikus, korrekt, vaterás. Remek üzleti partner! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
872220.Boborjanusz (8) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 19:46:50
179026729
Nagyon kedves, szimpatikus, korrekt, vaterás. Remek üzleti partner! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
872220.Boborjanusz (8) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 19:46:50
163650490
Nagyon kedves, szimpatikus, korrekt, vaterás. Remek üzleti partner! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
872220.Boborjanusz (8) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 19:46:50
155614463
Nagyon kedves, szimpatikus, korrekt, vaterás. Remek üzleti partner! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
872220.Boborjanusz (8) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 19:46:50
157848544
Nagyon kedves, szimpatikus, korrekt, vaterás. Remek üzleti partner! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
872220.Boborjanusz (8) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 19:46:50
157203408
Nagyon kedves, szimpatikus, korrekt, vaterás. Remek üzleti partner! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
872220.Boborjanusz (8) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 19:46:50
179026737
Nagyon kedves, szimpatikus, korrekt, vaterás. Remek üzleti partner! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
872220.Boborjanusz (8) (Vevő)
Pozitív
2010.10.24. 19:46:50
177936494
Nagyon kedves, szimpatikus, korrekt, vaterás. Remek üzleti partner! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt vaterás.ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt vaterás.ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt vaterás.ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1205142.HADIDZSE (284) (Vevő)
Semleges
2010.10.18. 17:16:21
179026734
Miután megvettem tőle a szakadt sok sok lyukkal és kopásokkal teli Bőrkabátot 5.000-ft ért,,,,,,ezeket a hibákat elhallgatta és becsapott átvágott,félre vezetett! Ezek után nem kell tőle semmiféle árú!!!! Nagyon vigyázzon vele mindenki "INKORREKT"!!!!!!!! SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!! A KABÁTJA HORDHATATLAN!!!!! KIHASZNÁLT ÉS BECSAPOTT "UNDORÍTÓ"!!!!!!!!!!!!!!!! SENKINEK ""NEM"" AJÁNLOM!!!!!!!!
Másik fél: Nem vagy te egy kicsit pofátlan? A bőrkabát átvétele előtt visszamondtad a többi terméket! Hetekig hitegettél a fizetéssel, különféle indokaid voltak, majd visszamondtad a vásárlást, és csak egy terméket kívántál átvenni, aminek a vételárát nagy nehezen utaltad. Emlékszel? A kabát használt volt, de nem hordhatatlan!! 5000ft-ért vadiúj bőrkabátot szerettél volna vásárolni? Nem vagy egy kicsit telhetetlen? SENKINEK NEM AJÁNLOM, FELELŐTLEN, HAZUG, FIZETÉSKÉPTELEN LICITÁLÓ!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1205142.HADIDZSE (284) (Vevő)
Semleges
2010.10.18. 17:15:44
179026735
Miután megvettem tőle a szakadt sok sok lyukkal és kopásokkal teli Bőrkabátot 5.000-ft ért,,,,,,ezeket a hibákat elhallgatta és becsapott átvágott,félre vezetett! Ezek után nem kell tőle semmiféle árú!!!! Nagyon vigyázzon vele mindenki "INKORREKT"!!!!!!!! SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!! A KABÁTJA HORDHATATLAN!!!!! KIHASZNÁLT ÉS BECSAPOTT "UNDORÍTÓ"!!!!!!!!!!!!!!!! SENKINEK ""NEM"" AJÁNLOM!!!!!!!!
Másik fél: Nem vagy te egy kicsit pofátlan? A bőrkabát átvétele előtt visszamondtad a többi terméket! Hetekig hitegettél a fizetéssel, különféle indokaid voltak, majd visszamondtad a vásárlást, és csak egy terméket kívántál átvenni, aminek a vételárát nagy nehezen utaltad. Emlékszel? A kabát használt volt, de nem hordhatatlan!! 5000ft-ért vadiúj bőrkabátot szerettél volna vásárolni? Nem vagy egy kicsit telhetetlen? SENKINEK NEM AJÁNLOM, FELELŐTLEN, HAZUG, FIZETÉSKÉPTELEN LICITÁLÓ!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1205142.HADIDZSE (284) (Vevő)
Semleges
2010.10.18. 17:15:23
179026733
Miután megvettem tőle a szakadt sok sok lyukkal és kopásokkal teli Bőrkabátot 5.000-ft ért,,,,,,ezeket a hibákat elhallgatta és becsapott átvágott,félre vezetett! Ezek után nem kell tőle semmiféle árú!!!! Nagyon vigyázzon vele mindenki "INKORREKT"!!!!!!!! SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!! A KABÁTJA HORDHATATLAN!!!!! KIHASZNÁLT ÉS BECSAPOTT "UNDORÍTÓ"!!!!!!!!!!!!!!!! SENKINEK ""NEM"" AJÁNLOM!!!!!!!!
Másik fél: Nem vagy te egy kicsit pofátlan? A bőrkabát átvétele előtt visszamondtad a többi terméket! Hetekig hitegettél a fizetéssel, különféle indokaid voltak, majd visszamondtad a vásárlást, és csak egy terméket kívántál átvenni, aminek a vételárát nagy nehezen utaltad. Emlékszel? A kabát használt volt, de nem hordhatatlan!! 5000ft-ért vadiúj bőrkabátot szerettél volna vásárolni? Nem vagy egy kicsit telhetetlen? SENKINEK NEM AJÁNLOM, FELELŐTLEN, HAZUG, FIZETÉSKÉPTELEN LICITÁLÓ!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1205142.HADIDZSE (284) (Vevő)
Semleges
2010.10.18. 17:14:58
179026730
Miután megvettem tőle a szakadt sok sok lyukkal és kopásokkal teli Bőrkabátot 5.000-ft ért,,,,,,ezeket a hibákat elhallgatta és becsapott átvágott,félre vezetett! Ezek után nem kell tőle semmiféle árú!!!! Nagyon vigyázzon vele mindenki "INKORREKT"!!!!!!!! SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!! A KABÁTJA HORDHATATLAN!!!!! KIHASZNÁLT ÉS BECSAPOTT "UNDORÍTÓ"!!!!!!!!!!!!!!!! SENKINEK ""NEM"" AJÁNLOM!!!!!!!!
Másik fél: Nem vagy te egy kicsit pofátlan? A bőrkabát átvétele előtt visszamondtad a többi terméket! Hetekig hitegettél a fizetéssel, különféle indokaid voltak, majd visszamondtad a vásárlást, és csak egy terméket kívántál átvenni, aminek a vételárát nagy nehezen utaltad. Emlékszel? A kabát használt volt, de nem hordhatatlan!! 5000ft-ért vadiúj bőrkabátot szerettél volna vásárolni? Nem vagy egy kicsit telhetetlen? SENKINEK NEM AJÁNLOM, FELELŐTLEN, HAZUG, FIZETÉSKÉPTELEN LICITÁLÓ!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1205142.HADIDZSE (284) (Vevő)
Semleges
2010.10.18. 17:14:30
179026726
Miután megvettem tőle a szakadt sok sok lyukkal és kopásokkal teli Bőrkabátot 5.000-ft ért,,,,,,ezeket a hibákat elhallgatta és becsapott átvágott,félre vezetett! Ezek után nem kell tőle semmiféle árú!!!! Nagyon vigyázzon vele mindenki "INKORREKT"!!!!!!!! SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!! A KABÁTJA HORDHATATLAN!!!!! KIHASZNÁLT ÉS BECSAPOTT "UNDORÍTÓ"!!!!!!!!!!!!!!!! SENKINEK ""NEM"" AJÁNLOM!!!!!!!!
Másik fél: Nem vagy te egy kicsit pofátlan? A bőrkabát átvétele előtt visszamondtad a többi terméket! Hetekig hitegettél a fizetéssel, különféle indokaid voltak, majd visszamondtad a vásárlást, és csak egy terméket kívántál átvenni, aminek a vételárát nagy nehezen utaltad. Emlékszel? A kabát használt volt, de nem hordhatatlan!! 5000ft-ért vadiúj bőrkabátot szerettél volna vásárolni? Nem vagy egy kicsit telhetetlen? SENKINEK NEM AJÁNLOM, FELELŐTLEN, HAZUG, FIZETÉSKÉPTELEN LICITÁLÓ!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1205142.HADIDZSE (284) (Vevő)
Semleges
2010.10.18. 17:14:06
179026725
Miután megvettem tőle a szakadt sok sok lyukkal és kopásokkal teli Bőrkabátot 5.000-ft ért,,,,,,ezeket a hibákat elhallgatta és becsapott átvágott,félre vezetett! Ezek után nem kell tőle semmiféle árú!!!! Nagyon vigyázzon vele mindenki "INKORREKT"!!!!!!!! SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!! A KABÁTJA HORDHATATLAN!!!!! KIHASZNÁLT ÉS BECSAPOTT "UNDORÍTÓ"!!!!!!!!!!!!!!!! SENKINEK ""NEM"" AJÁNLOM!!!!!!!!
Másik fél: Nem vagy te egy kicsit pofátlan? A bőrkabát átvétele előtt visszamondtad a többi terméket! Hetekig hitegettél a fizetéssel, különféle indokaid voltak, majd visszamondtad a vásárlást, és csak egy terméket kívántál átvenni, aminek a vételárát nagy nehezen utaltad. Emlékszel? A kabát használt volt, de nem hordhatatlan!! 5000ft-ért vadiúj bőrkabátot szerettél volna vásárolni? Nem vagy egy kicsit telhetetlen? SENKINEK NEM AJÁNLOM, FELELŐTLEN, HAZUG, FIZETÉSKÉPTELEN LICITÁLÓ!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
