macskano81 (19) 95.24% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors, figyelmes, nagyon kedves, kapcsolattartó partner.Szívből ajánlom mindenkinek! ★★★★★ Köszönjük a vásárlást! Vissza várunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sok++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sok++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sok++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt vevő, csak ajánlani tudom +++++ !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt vevő, csak ajánlani tudom +++++ !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt vevő, csak ajánlani tudom +++++ !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Apucikedvence79 (1226) (Eladó)
Pozitív
2013.05.11. 17:53:27
1743322634
minden rendben ment! ajánlom!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Apucikedvence79 (1226) (Eladó)
Pozitív
2013.05.11. 17:53:27
1743338702
minden rendben ment! ajánlom!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2399300.dragonkill_a (468) (Eladó)
Pozitív
2013.04.20. 13:56:42
1727485340
Kedves, udvarias, megbízható! Szuper vaterás! Csupa ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbyyyca13 (925) (Eladó)
Pozitív
2013.04.15. 11:04:27
1735966076
Minden rendben ment! Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbyyyca13 (925) (Eladó)
Pozitív
2013.04.15. 11:04:27
1735966067
Minden rendben ment! Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Apucikedvence79 (1226) (Eladó)
Pozitív
2013.03.12. 15:03:09
1724751080
minden rendben ment, ajánlom! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Apucikedvence79 (1226) (Eladó)
Pozitív
2013.03.12. 15:03:09
1721446289
minden rendben ment, ajánlom! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sikeagi13 (1107) (Eladó)
Pozitív
2013.03.11. 20:48:49
1724759735
Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2399300.dragonkill_a (468) (Eladó)
Pozitív
2013.03.07. 18:05:04
1638286091
++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Apucikedvence79 (1226) (Eladó)
Pozitív
2013.02.07. 20:12:41
1710532088
minden rendben ment! ajánlom!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Apucikedvence79 (1226) (Eladó)
Pozitív
2013.02.07. 20:12:41
1705232510
minden rendben ment! ajánlom!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Blackprincess21 (735) (Eladó)
Pozitív
2013.02.07. 14:37:11
1698418820
Kedves,megbízható partner.Remélem legközelebb is engem választasz. +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Blackprincess21 (735) (Eladó)
Pozitív
2013.01.03. 19:51:03
1695181061
Gyors,megbízható,kommunikatív partner.Sokszor szeretnék még veled üzletelni. ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Blackprincess21 (735) (Eladó)
Pozitív
2013.01.03. 19:51:03
1695181253
Gyors,megbízható,kommunikatív partner.Sokszor szeretnék még veled üzletelni. ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon köszönöm a vásárlást.Sok ++++++++ vissza várlak.:-)++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon köszönöm a vásárlást.Sok ++++++++ vissza várlak.:-)++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ma van 1 hónapja 6 db terméket hogy megvette azóta sem lett utalva ........jutalékot is fizetem a nem kifizetett termékek után...........csak azért nem negatív mert nem akarok 1 lenni aki a 100% pozitív ját le rontsa ,és miért úgy látom több hete nem is volt bent.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ma van 1 hónapja 6 db terméket hogy megvette azóta sem lett utalva ........jutalékot is fizetem a nem kifizetett termékek után...........csak azért nem negatív mert nem akarok 1 lenni aki a 100% pozitív ját le rontsa ,és miért úgy látom több hete nem is volt bent.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ma van 1 hónapja 6 db terméket hogy megvette azóta sem lett utalva ........jutalékot is fizetem a nem kifizetett termékek után...........csak azért nem negatív mert nem akarok 1 lenni aki a 100% pozitív ját le rontsa ,és miért úgy látom több hete nem is volt bent.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ma van 1 hónapja 6 db terméket hogy megvette azóta sem lett utalva ........jutalékot is fizetem a nem kifizetett termékek után...........csak azért nem negatív mert nem akarok 1 lenni aki a 100% pozitív ját le rontsa ,és miért úgy látom több hete nem is volt bent.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ma van 1 hónapja 6 db terméket hogy megvette azóta sem lett utalva ........jutalékot is fizetem a nem kifizetett termékek után...........csak azért nem negatív mert nem akarok 1 lenni aki a 100% pozitív ját le rontsa ,és miért úgy látom több hete nem is volt bent.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ma van 1 hónapja 6 db terméket hogy megvette azóta sem lett utalva ........jutalékot is fizetem a nem kifizetett termékek után...........csak azért nem negatív mert nem akarok 1 lenni aki a 100% pozitív ját le rontsa ,és miért úgy látom több hete nem is volt bent.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tennen_t (1804) (Eladó)
Pozitív
2012.10.22. 12:53:07
1636166585
Korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmes, kapcsolattartó partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon köszönöm a vásárlást.Sok ++++++++ vissza várlak.:-)++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmes, kapcsolattartó partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon köszönöm a vásárlást.Sok ++++++++ vissza várlak.:-)++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmes, kapcsolattartó partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon köszönöm a vásárlást.Sok ++++++++ vissza várlak.:-)++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmes, kapcsolattartó partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon köszönöm a vásárlást.Sok ++++++++ vissza várlak.:-)++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmes, kapcsolattartó partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon köszönöm a vásárlást.Sok ++++++++ vissza várlak.:-)++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laszloneadri (1933) (Eladó)
Pozitív
2012.09.18. 12:07:49
1634600036
Gyors Kapcsolattartó Vásárló,Ajánlom szeretettel,Visszavárlak++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gabica100_t (659) (Eladó)
Pozitív
2012.09.04. 12:03:33
1632376706
megbízható jó kapcsolattartó partner ajánlom mindenkinek+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
