edo0828 (507) 99.8% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
bolyhostopi (1045) (Vevő)
Pozitív
2007.12.29. 11:39:19
1432227532
Kommunikativ,kompromisszumkész,aranyos,kedves eladó.Nagyon sok+++++.Mindenklinek csak ajánlani tudom.Boldog ujévet!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.edinager (7254) (Eladó)
Pozitív
2007.12.23. 19:36:04
1429484301
Kedves, pontos, jó kapcsolattartó partner, jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megjöttek rendben a vett holmik. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megjöttek rendben a vett holmik. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megjöttek rendben a vett holmik. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megjöttek rendben a vett holmik. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megjöttek rendben a vett holmik. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.moncsi79-05 (229) (Vevő)
Pozitív
2007.11.28. 13:26:35
1430698691
Nagyon szép nadrágot kaptam ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.moncsi79-05 (229) (Vevő)
Pozitív
2007.11.28. 13:24:16
1429100886
Kiváló eladó minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.moncsi79-05 (229) (Vevő)
Pozitív
2007.11.28. 13:24:16
1427643267
Kiváló eladó minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagydina01 (892) (Vevő)
Pozitív
2007.11.24. 08:32:32
1429385018
..kedves,aranyos eladó ..ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható vevő. Köszönöm, hogy tőlem vásároltál! Szeretettel ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pfranciska (424) (Vevő)
Pozitív
2007.11.21. 15:37:50
1430012573
Nagyon szép kiscipőt kaptam egy kedves eladótól. Kisfiam is egyből megszerette. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cicapocok (741) (Eladó)
Pozitív
2007.11.21. 06:55:47
1429574033
Gyors, kedves partner, sok +++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép melltartót kaptam! Csak ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.8779046.naniszi (157) (Vevő)
Pozitív
2007.11.16. 17:24:11
1429100871
Nagyon szép cipőt kaptam, köszönöm! Megbízható, türelmes eladó, mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Kedves, gyors, rugalmas. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm az árut. Korrekt, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner.Ajánlom szeretettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner.Ajánlom szeretettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner.Ajánlom szeretettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner.Ajánlom szeretettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner.Ajánlom szeretettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner.Ajánlom szeretettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Megbízható, gyors eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, szimpatikus partner. Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, a csomag gyorsan megérkezett. Megbízható, kedves eladó, ajánlom mindenkinek! :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, a csomag gyorsan megérkezett. Megbízható, kedves eladó, ajánlom mindenkinek! :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, a csomag gyorsan megérkezett. Megbízható, kedves eladó, ajánlom mindenkinek! :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, a csomag gyorsan megérkezett. Megbízható, kedves eladó, ajánlom mindenkinek! :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, a csomag gyorsan megérkezett. Megbízható, kedves eladó, ajánlom mindenkinek! :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, a csomag gyorsan megérkezett. Megbízható, kedves eladó, ajánlom mindenkinek! :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Visszatérő vásárlója lévén állítom, hogy végtelenül kedves, rugalmas, segítőkész, rendkívül jó kapcsolattartó. Áruja minőségi. SZÍVBŐL AJÁNLOM MINDENKINEK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Visszatérő vásárlója lévén állítom, hogy végtelenül kedves, rugalmas, segítőkész, rendkívül jó kapcsolattartó. Áruja minőségi. SZÍVBŐL AJÁNLOM MINDENKINEK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Visszatérő vásárlója lévén állítom, hogy végtelenül kedves, rugalmas, segítőkész, rendkívül jó kapcsolattartó. Áruja minőségi. SZÍVBŐL AJÁNLOM MINDENKINEK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Visszatérő vásárlója lévén állítom, hogy végtelenül kedves, rugalmas, segítőkész, rendkívül jó kapcsolattartó. Áruja minőségi. SZÍVBŐL AJÁNLOM MINDENKINEK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Visszatérő vásárlója lévén állítom, hogy végtelenül kedves, rugalmas, segítőkész, rendkívül jó kapcsolattartó. Áruja minőségi. SZÍVBŐL AJÁNLOM MINDENKINEK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Visszatérő vásárlója lévén állítom, hogy végtelenül kedves, rugalmas, segítőkész, rendkívül jó kapcsolattartó. Áruja minőségi. SZÍVBŐL AJÁNLOM MINDENKINEK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Visszatérő vásárlója lévén állítom, hogy végtelenül kedves, rugalmas, segítőkész, rendkívül jó kapcsolattartó. Áruja minőségi. SZÍVBŐL AJÁNLOM MINDENKINEK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos.Ajánlom mindenkinek.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Al ányom szerint "isteni".........
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper áru ,kedves eladó...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható partner. Az esőkabát nagyon aranyos és gyorsan meg is kaptam. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép áru, korrekt eladótól. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép áru, korrekt eladótól. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép áru, korrekt eladótól. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép áru, korrekt eladótól. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép áru, korrekt eladótól. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép áru, korrekt eladótól. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
