zora66 (66) 95.83% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Először nem bíztam az előreutalásban , de aztán mégis belementem.A csomag 2 napon belül megérkezett!Az eladó nagyon segítőkész és gyors, csak ajánlani tudom.Utólag is köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
palloskrisztina (511) (Eladó)
Pozitív
2008.01.22. 18:39:09
49204481
Rendkívül kedves, kapcsolattartó, gyors vevő!Mindenkinek ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
palloskrisztina (511) (Eladó)
Pozitív
2008.01.22. 18:39:08
49069068
Rendkívül kedves, kapcsolattartó, gyors vevő!Mindenkinek ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
palloskrisztina (511) (Eladó)
Pozitív
2008.01.22. 18:38:49
48290552
Rendkívül kedves, kapcsolattartó, gyors vevő!Mindenkinek ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ifjPolgarIstvan (648) (Vevő)
Pozitív
2008.01.22. 16:11:54
50638031
Gyors, pontos eladó. Ajánlom mindenkinek. Hát ez szuper gyors volt, nagy örömet szereztél a lányomnak köszönjük szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, gyors, pontos eladó. Mindenkinek ajánlom, öröm vele üzletelni. Nagyon barátságos, kedves és segítőkész. Sajnos én hibáztam és elnéztem a gyűrű méretét, ezért nem jött létre az üzlet,- de ő ennek ellenére rendkívült toleráns volt és megértő. Elnézést és köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak ismételni tudom magam. Pontos, gyors, kedves, korrekt. Abszolút megbízható partner!!! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon- nagyon elégedett vagyok, mint ahogyan eddig is az voltam mindig, amikor az eladóval üzletelhettem. Maximálisan megbízható, pontos, korrekt, rugalmas és nem utolsósorban NAGYON kedves és egítőkész. Köszönöm, mint mindig. AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++ Nagyon gyors, pontos, korrekt partner. Most is mint mindig, maximálisan elégedett vagyok. Köszönöm szépen. Ajánlom nagyon jó szívvel mindenkinek, tökéletes eladóként ismerhettem meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
315451.zola-_a (143) (Vevő)
Pozitív
2008.01.06. 11:12:31
48998354
A tranzakció sajnos nem jött létre, de maximálisan korrekt partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, korrekt, pontos partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt ügyintézés a bizalmon alapult ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Saintdavid_v (123) (Eladó)
Pozitív
2007.12.18. 17:14:10
44650370
+++Mindenkinek csak ajánlhatom, gyors, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++ Nagyon-nagyon kedves, gyors, pontos és korrekt eladó! Az égvilágon mindenre válaszolt, maximálisan segített. Mindenkinek nagyon ajánlom, öröm volt vele üzletelni. Köszönök mindent
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, segítőkész, rugalmas! Ajánlom mindenkinek. Az ügylet külső okok miatt hiúsult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sikeres üzlet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő a telefont karácsonyi ajándéknak szánta, de az érintettnek nem tetszett a készülék.Renkívül korrekt volt,felajánlotta, hogy akár kényszerből is megveszi a készüléket, ha ez nekem fontos.Szívből ajánlom mindenkinek, remélem a következő üzletünk már sikeres lesz.
Másik fél: Igen, sajnos rajtam kívül álló okok miatt nem jöhetett létre az üzlet. Az eladó is és én is maximálisan megtettünk mindent a siker érdekében, - de hát ha valakinek nem tetszik az ajándéknak szánt telefon, azzal nem lehet mit kezdeni.... :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
+++Csak ajánlani tudom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tokeletes tranzakcio! A gyors kapcsolat felvetelt kovette a termek aranak gyors atutalasa.Oszinten merem ajanalani vasarlomat masoknak is.Megegyszerkoszonom es ezuton kivanok kellemes unnepeket es boldog ujevet! Udvozlettel Laszlo!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tokeletes tranzakcio! A gyors kapcsolat felvetelt kovette a termek aranak gyors atutalasa.Oszinten merem ajanalani vasarlomat masoknak is.Megegyszerkoszonom es ezuton kivanok kellemes unnepeket es boldog ujevet! Udvozlettel Laszlo!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
palloskrisztina (511) (Eladó)
Pozitív
2007.12.06. 11:14:16
44450279
Megbízható, gyosr partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, segítőkész, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak az előttem lévőkhöz tudok csatlakozni ..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Céltudatos,gyors és pontos VÁSÁRLÓ!!!Csak ilyen vásárlót mindenkinek!:))))Köszönöm:)))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel gyorsan, pontosan történt. Megbízható, kedves, segítőkész eladó. Sokat segített a részletkérdésekben és a vásárolt termék is gyorsan megérkezett, szinte azonnal. :) Köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
291910.arthouse_a (605) (Eladó)
Pozitív
2007.11.24. 10:05:12
34790796
kedves, gyors vaterás partner. köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
wildkatze1982 (525) (Vevő)
Pozitív
2007.11.07. 06:30:14
39834019
Az adásvétel nem jött létre, de rendkívül kedves, korrekt partner, ajánlom +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt és kedves.Mindenkinek ajánlom.Az adásvétel nem jött végre,mert időközben kaptam ajándékba egy ilyen telefont.Nem az Ő hibája.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves és pontos vásárló! °`°ş¤ř))) Köszönöm ‹(•ż•)› a ‹(•ż•)› vásárlást! (((ř¤ş°`°
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ezen nincs mit szépíteni. Előre utalta a megfelelő összeget, maximálisan megbízott bennem, mindent úgy tett, ahogy egy jó vevőnek kell tennie. Ajánlott partner, köszönöm az üzletet. Így már az sem zavar, hogy a termék áron alul kelt el.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
111102.webdesign_a (45) (Eladó)
Pozitív
2007.10.10. 14:30:00
37329529
Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt , tökéletes partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
