ciroka (302) 99.67% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 303 | 488 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 1 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 305 | 491 adásvétel |
| Az eladóként kapott 83 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
tomiemi03 (553) (Eladó)
Pozitív
2012.12.17. 10:51:55
1668120371
Gyors,pontos vásárló, szívesen ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megadjaaniko (6429) (Eladó)
Negatív
2012.12.12. 15:57:02
1676545652
Sajnálom, 10 nap alatt egyetlen levelemre sem válaszolt....
Másik fél: Elnézést! Mint levélben is írtam, félreértés volt, a párom licitált, aki nem szokott vaterázni, és nem is tudta, hogy sikeresen "megnyerte" az árut. Nekem akarta ajándékba, ezért licitált nélkülem. A levelek meg az én címemre jönnek, és mire olvastam őket, már le is telt a türelmi idő 10 nap. Az eladó korrekt, többször voltam már vevője!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, korrekt, megbízható vevő. Ajánlom mindenkinek. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
margoci08 (116) (Eladó)
Pozitív
2012.12.03. 09:57:24
1677064709
Sikeresen bonyolítottuk le az üzletet.Megbízható, korrekt, kedves vevő. Ajánlom, mindenkinek. Kellemes karácsonyt. Margaret1
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dkriszta11 (970) (Eladó)
Pozitív
2012.11.26. 17:39:32
1666544084
Minden rendben ment,köszi a vásárlást, ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
netbooks13 (449) (Eladó)
Pozitív
2012.11.18. 11:46:58
1663980260
Minden rendben zajlott. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
netbooks13 (449) (Eladó)
Pozitív
2012.11.18. 11:46:58
1661254379
Minden rendben zajlott. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mariannka_009 (1629) (Eladó)
Pozitív
2012.11.10. 09:57:51
1653967784
Kedves,pontos vásárló!Mindenkinek szívből ajánlom!Csupa +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mariannka_009 (1629) (Eladó)
Pozitív
2012.11.10. 09:57:51
1653969911
Kedves,pontos vásárló!Mindenkinek szívből ajánlom!Csupa +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SzoliVini (249) (Eladó)
Pozitív
2012.10.29. 10:49:01
1652239265
Gyors, megbízható partner, nyugodt szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SzoliVini (249) (Eladó)
Pozitív
2012.10.29. 10:49:01
1660924958
Gyors, megbízható partner, nyugodt szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,kedves partner, szívesen ajánlom másoknak is! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,kedves partner, szívesen ajánlom másoknak is! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
olika198 (9618) (Eladó)
Pozitív
2012.08.15. 09:26:12
1628150216
Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, korrekt partner, mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló, csak ajánlani tudom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katatiana_a (625) (Eladó)
Pozitív
2012.05.15. 07:58:06
1583474945
Nagyon gyors, korrekt partner, csak ajánlani tudom! +++ Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kommunikatív,gyors pontos vásárló csak ajánlani tudom mindenkinek.Csak is +++++++++++++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható. Örömmel üzletelnék vele máskor is. Köszönöm a vásárlást. Boldog Új Évet Kívánok. ++++++POZITÍV++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors , pontos vevő, szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manholdbt (123) (Eladó)
Pozitív
2011.12.05. 22:11:19
1504074254
Megbízható, gyors partner. Minden a megbeszéltek szerint történt, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
430594.climbing (735) (Eladó)
Pozitív
2011.12.05. 19:41:39
1501734554
NEM HIRDETTEM VALÓDI BŐRNEK!!!AZT ÍRTAM,HOGY ÉN VALÓDI BŐRNEK VETTEM A NETEN,DE NEM TUDTAM ELDÖNTENI,HOGY VALÓDI BŐRBŐL VAN -E!!!NÉZD MEG A TERMÉKLAPON A VÁLASZOK KÖZÖTT,A FÉLRE ÉRTÉSEK ELKERÜLÉSE VÉGET! AJÁNLOM MINDENKINEK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Regianya (3554) (Eladó)
Pozitív
2011.11.29. 13:20:46
1487689466
Minden rendben volt. Csak ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Malanga1 (2202) (Eladó)
Semleges
2011.11.28. 18:57:42
1494950585
Ebben tök igazad van, mert nem újszerű volt a nadrág, hanem ÚJ! Megvettem, levágtam a címkét, és bent állt a szekrényben. Csak azért hirdettem meg használtként, mert egyszer kimostam. Rosszindulatú, és kötözködő vagy, amit a többszöri leveleimnek tudok be, hogy mikor számíthatok az utalásodra. Használjátok egészséggel, és megkérlek, máskor másnál! Feketelista!
Másik fél: Te biztos, hogy nekem szántad az értékelést? Pozitív értékelést adtam, nem vetted észre? Valójában negatívot kellett volna adnom, mert bálás ruhát küldtél, még a bálás szaga is benne van. A nadrág kopottas, színehagyott, a derekán a behúzó zsinór rossz. Rég volt az a nadrág új. Többszöri levél??? Egyszer írtál, hogy mikor rendezem az árát, amire válaszoltam, és elnézést kértem, mert a családban történt súlyos betegség miatt 1 hétig rá sem néztem a vaterára. Ezért nem adtam negatívot, mert várnod kellett 1 hetet. És még dicsértelek is, ha elolvastad volna, úgyhogy nem én vagyok feketelistán, hanem te a számomra.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Malanga1 (2202) (Eladó)
Semleges
2011.11.28. 18:54:02
1494931571
Ezt 11.03.-án nyerte 181ft-ért. Kért haladékot, mondván szeretne más termékemre licitálni (amit nem tett), amit örömmel adtam. Majd mikor minden termékem lejárt, írtam. Majd ismét. Végül nagy nehezen 20 napra rá megérkezett az utalás. Ezen a képen látszik, hogy MINDEN flittere meg van a szoknyának. http://kepfeltoltes.hu/111128/a195_1_big_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Rosszul esik a kötözködésed, főleg, hogy SENKI nem fizetett ennyire későn, mint te! Köszönöm, de máskor másnál! Feketelista!
Másik fél: Te biztos, hogy nekem szántad az értékelést? Pozitív értékelést adtam, nem vetted észre? Valójában negatívot kellett volna adnom, mert bálás ruhát küldtél, még a bálás szaga is benne van. A szoknya kopottas, egy csomó filter le van esve. Nem haladékot kértem, hanem a családban történt súlyos betegség miatt rá sem néztem a vaterára egy ideig. Egyszer írtál, hogy mikor rendezem az árát, amire válaszoltam, megírtam az okot, és elnézést kértem. Ezért nem adtam negatívot, mert várnod kellett 1 hetet. És még dicsértelek is, ha elolvastad volna, úgyhogy nem én vagyok feketelistán, hanem te a számomra.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viki3200 (1116) (Eladó)
Pozitív
2011.11.24. 20:39:44
1496072270
Minden rendben ment.Megbízható partner mindenkinek ajánlom.Ma postáztam a rucikat.Tiszta:+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viki3200 (1116) (Eladó)
Pozitív
2011.11.24. 20:39:44
1496080238
Minden rendben ment.Megbízható partner mindenkinek ajánlom.Ma postáztam a rucikat.Tiszta:+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viki3200 (1116) (Eladó)
Pozitív
2011.11.24. 20:39:44
1498079285
Minden rendben ment.Megbízható partner mindenkinek ajánlom.Ma postáztam a rucikat.Tiszta:+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teniszranger (1221) (Eladó)
Pozitív
2011.11.14. 19:16:44
1492594745
Gyors, pontos vásárló, mindenkinek ajánlom !!! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teniszranger (1221) (Eladó)
Pozitív
2011.11.14. 19:16:44
1491042404
Gyors, pontos vásárló, mindenkinek ajánlom !!! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teniszranger (1221) (Eladó)
Pozitív
2011.11.14. 19:16:44
1492698572
Gyors, pontos vásárló, mindenkinek ajánlom !!! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teniszranger (1221) (Eladó)
Pozitív
2011.11.14. 19:16:44
1491044030
Gyors, pontos vásárló, mindenkinek ajánlom !!! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teniszranger (1221) (Eladó)
Pozitív
2011.11.14. 19:16:44
1491323477
Gyors, pontos vásárló, mindenkinek ajánlom !!! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BoborjankaGabi (254) (Eladó)
Pozitív
2011.11.11. 21:30:18
1492142540
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Magdi_2007 (930) (Eladó)
Pozitív
2011.11.08. 17:39:57
1491843338
Korrekt, megbízható partner, ezért bátran ajánlom Őt! Mai napon feladtam a csomagot:-) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hercegno4 (479) (Eladó)
Pozitív
2011.10.28. 13:47:22
1487461460
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pontos, megbízható vevő. Mindenkinek ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orchidea096 (972) (Eladó)
Pozitív
2011.08.17. 11:02:06
1468122619
Gyors, pontos, jó kapcsolattartó partner. Mindenkinek bizalommal ajánlom. Köszönöm a vásárlást! Remélem még "találkozunk"!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,köszönöm és AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon gyors meg bizható vevö ajánlom mindenkinek sok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, minden rendben ment! (Az értékelést kicsit elfeledtem...)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet sikeresen lezajlott, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan ment, kedves és pontos partner. Melegen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos eladó, hibátlan termék.Mindenkinek ajánlom! ++ ++ ++ ++ ++ ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zhorvath76_t (67) (Vevő)
Pozitív
2011.04.20. 19:41:06
1450701824
Minden rendben zajlott. Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors tranzakció, kedves, kommunikatív eladó...csupa +++++ Köszönöm... :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves partner. Köszönöm. Szívesen ajánlom. ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, gyors korrekt ma megjöttek a magok köszönöm!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
