linanagy (59) 94.03% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
blackcat01_a (308) (Eladó)
Pozitív
2008.05.29. 14:51:59
63575355
Minden rendben volt.Korrekt adás-vétel.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!Nagyon gyors és megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
makkospotyka (246) (Eladó)
Pozitív
2008.04.28. 07:05:39
63731428
Kiváló partner,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm a türelmet, tetszik az áru és pont jó a mérete.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pinkpanther01 (240) (Eladó)
Pozitív
2008.03.12. 22:58:22
45123839
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakcióval nem volt gond. Az árú állapota nem volt valami meggyőző. Koszos, alighasználtnak kevésbé nevezhető. Nekem kellett volna jobban körbejárni a dolgot.
Másik fél: Kikérem magamnak ezt az értékelést! A szoknya 500 forint volt, ennek az árnak teljesen megfelelő állapotban, gyűrötten, mert a szekrény alján pihentm, de a képeken látható korának megfelelő állapotban. Nem értem azokat az embereket, akik üveg rostos üdítő áráért egy vadonat új terméket szeretnének vásárolni! Sok sikert ezzel a hozzáállással nem jósolhatok!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
170611.nyikoletty_v (23) (Vevő)
Pozitív
2008.02.19. 08:53:15
49767063
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Két alkalommal beszéltünk meg találkozót. Egyiket a találkozó napján lemondta a partner, a másikon egyszerűen nem jelent meg. Vásárlási szándékommal nem kívánok tovább élni, aktualitását vesztette.
Másik fél: Mivel én komoly pozícióban dolgozom, nem tudhatom egyik nap sem, meddig kell bennmaradnom tovább. Ezért ajánlottam, hogy HÁZHOZ VISZEM a terméket próbálásra, nem is megvásárlásra, csak próbára! Sajnálom, hogy nem tudtam menni, mindig meg tudtuk eddig oldani az átvételt, de ilyen kényelme és arrogáns patrnerem ne legyen többet, nem kívánok üzletet kötni vele.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves és pontos caterás,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép termék, korrekt partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, szimpatikus és nagyon korrekt partner. A vásárolt termék kifogástalan. Mindenkinek ajánlom figyelmébe az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
327881.hajo3_v (176) (Vevő)
Semleges
2008.01.21. 22:01:08
45047084
Teljesen igaz amit írt és ezért kértem maradjunk az általa felajánlott dolognál!
"..hogy nagy gond lenne-e, ha megkérnélek, tekintsük ajánlatodat tárgytalannak, mivel egy barátunkat szeretnénk ingyen meglepni az ablakkal természetesen ha ez gondot okoz neked, akkor tartom magam a megbeszéltekhez és teszek fel még képet is, vagy küldök a címedre üdv és kellemes karácsonyi készülődést Lina
Másik fél: igen, az ablak elszállítása nem történt meg, károm nem lett, elvitte más, a vevővel nincs gond, ajánlom bátran mindenkinek
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A csomag feladása az eladó betegsége miatt húzódott idáig, minden rendben van. Az áru szép, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ma kaptam meg a csomagot, az áru szép, elégedett vagyok vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner maximálisan pozitív!!!
Másik fél: Az első 10.000 forintot már meg is kaptam, köszönöm Vitush!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a vásárlást! Korrekt, rendes Vaterás. Bátran ajánlom mindenkinek! A+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kapcsolattarto, keszseges, kedves uzlettars. Szeretettel ajanlom barkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kapcsolattarto, keszseges, kedves uzlettars. Szeretettel ajanlom barkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, gyors vaterás, ajánlom mindenkinek :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elizabeth44_a (671) (Eladó)
Pozitív
2007.11.19. 07:18:25
39292250
Az értékelésem pozitiv, a partnerem pontos, korrekt vevő, csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elizabeth44_a (671) (Eladó)
Pozitív
2007.11.19. 07:18:25
39292240
Az értékelésem pozitiv, a partnerem pontos, korrekt vevő, csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elizabeth44_a (671) (Eladó)
Pozitív
2007.11.19. 07:18:25
39292429
Az értékelésem pozitiv, a partnerem pontos, korrekt vevő, csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív,kedves,gyors,rugalmas vevő!Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív,kedves,gyors,rugalmas vevő!Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív,kedves,gyors,rugalmas vevő!Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
335709.kimana_v (101) (Vevő)
Pozitív
2007.11.13. 07:37:02
38925637
Nagyon kedves és megbízható! A termék kifogástalan!Mindenkinek ajánlom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, rendben ment minden, ajánlom szívesen! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jason777_a (678) (Eladó)
Semleges
2007.11.06. 18:23:56
38066421
Figyelmetlen voltam és nem adtam meg minimálárat. Az én hibámból nem jött létre az üzlet
Másik fél: az eladó nem adta el a megnyert terméket, mert magasabb árat szeretett volna kapni, ám a minimál árat elfelejtette kikötni
semmi gond!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
RUHAGALERIA2 (155) (Eladó)
Pozitív
2007.11.06. 18:03:04
35809203
Korrekt,megbízható vevő.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RUHAGALERIA2 (155) (Eladó)
Pozitív
2007.11.06. 18:02:44
35809239
Korrekt,megbízható vevő.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RUHAGALERIA2 (155) (Eladó)
Pozitív
2007.10.22. 18:11:30
35809227
Minden rendben ment.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RUHAGALERIA2 (155) (Eladó)
Pozitív
2007.10.22. 18:11:10
35808927
Minden rendben ment.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors partner, csak ajánlani tudom! Köszönöm, remélem még "találkozunk"!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors partner, csak ajánlani tudom! Köszönöm, remélem még "találkozunk"!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors partner, csak ajánlani tudom! Köszönöm, remélem még "találkozunk"!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors partner, csak ajánlani tudom! Köszönöm, remélem még "találkozunk"!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható vevő! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben, kedves, gyors, megbízható partner, köszönöm. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Renkívül megbízható és kedves partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miután megnyerte, közölte hogy postán nem fogadja el, személyesen nem tud lejönni, felejtsük el a licitet. Kérésemre, hogy javasoljon megoldást, egy hétig nem reagált. Nem értem, miért nem kérdez licitálás előtt, illetve miért licitál, ha nem gondolja komolyan.
Másik fél: Nem kívánok hosszas leírásba fogni a körülményekről. Nem a személye ellen volt kifogásom.Igaz,hogy már csak pár óra volt a licitből és nem kérdeztem meg,hogy pesti találkozás lehetséges-e,s mivel én Debrecenben tanulok,ez az utazás nem volt megoldható,de mivel más érdeklődő nem volt,ezért nem rontottam az üzletét. Igenis jelentkeztem, a megértését és együttműködését kértem,hasztalan.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, példás vásárló, megbeszélt időpontban jött, fizetett és ment. Semmilyen negatívumot nem mondhatok róla.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
