gasparics (328) 98.52% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 333 | 420 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 40 | 41 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 378 | 466 adásvétel |
| Az eladóként kapott 235 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
cukiruci8 (1638) (Eladó)
Pozitív
2017.01.18. 03:17:07
2420046692
Nagyon gyors, igazán kedves vásárló, szívből ajánlom mindenkinek! Nagyon sok szeretettel visszavárlak! Maximálisan +P+O+Z+I+T+Í+V+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cukiruci8 (1638) (Eladó)
Pozitív
2017.01.18. 03:17:07
2419966937
Nagyon gyors, igazán kedves vásárló, szívből ajánlom mindenkinek! Nagyon sok szeretettel visszavárlak! Maximálisan +P+O+Z+I+T+Í+V+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.seller41aa (1234) (Eladó)
Pozitív
2017.01.16. 20:50:06
2420337329
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.playworld13 (2074) (Eladó)
Pozitív
2016.09.14. 21:39:02
2177690093
Minden rendben ment! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.PROFIALKATRESZ (1916) (Eladó)
Pozitív
2016.09.09. 16:14:11
2233867376
Rendes vaterás , minden oké .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.PROFIALKATRESZ (1916) (Eladó)
Pozitív
2016.09.09. 16:14:11
2235596072
Rendes vaterás , minden oké .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Kiváló vaterás, csak ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Villám gyors és korrekt vásárló. Köszönjöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ritka önzetlen ember csak is ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.digitalstore09 (4122) (Eladó)
Pozitív
2016.05.22. 22:27:20
1792013417
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++Kiváló,gyors üzleti partner,akivel öröm volt lebonyolítani az adás-vételt!Remélem lesz még szerencsénk...Csakis pozitív és mindenkinek tiszta szívből ajánlom!!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt, köszönöm a vásárlást!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom másoknak, remek, korrekt partner. A termékleírásnak a kapott áru apró eltéréssel (a merevlemez rezgéscsillapító két gumibakja a gépházból hiányzott)összességében megfelelt. Az eladó kommunikációja remek. Ügyintézése korrekt. A szállításnál a postai küldemény feladásánál a címzettel kapcsolatosan apró keveredés, a csomagolás rendben, az árú sértetlenül megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hollogabor (295) (Eladó)
Semleges
2016.03.02. 21:16:55
2193672203
Maximálisan ajánlom mindenkinek. Nagyon megértő, jól komunkiáló partner.Csak is pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a kijelző csomagolás közben megsérült.A gép nem felelt meg a leírásnak és hiányosan kaptam meg. Próbáltam az eladóval megbeszélni a dolgot, de elzárkózott minden megoldástól. A hiányzó alkatrészt a mai napig nem kaptam meg. A vatera felé úgy értékelt, mintha nem jött volna létre az adásvétel, ezzel megszegte az oldal ÁFSZ- jét is.
Másik fél: FIGYELEM!!!! Nagyon vigyázzon vele mindenki! Több emberen keresztül megy az adásvétel. a tényleges vevőt nem lehet elérni! Megvette a hibás terméket bőven ár alatt,megpróbálta meghekkelnni nem sikerült :) majd pénzt akart visszakérni - zaklatott!! Továbbá MÉG MINDIG TARTOZIK A POSTAKÖLTSÉGGEL!! felhívni nem lehet az acount nem az övé! Tulajdonképpen nem is tudom ki ő, Mert más nevébe írogat. Nem javaslom senkinek!! Jeleztem a vatera felé is hogy vizsgálják ki az ügyet és hogy kié valójában a fiók mert ez egy vicc. A hiányzó 4 db csavart majd elküldöm ha megkaptam az 1.990.-ft os postaköltséget amivel megkárosítottál!!!!! Az értékelésem módosítani fogom NEGATÍVRA! Szép Napot MekK Elek!! :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kornel18_a (193) (Vevő)
Semleges
2016.02.17. 21:48:56
2195370482
Személyes átvételt preferáltuk mindketten, ám a távolság miatt mégsem jött össze, mint ahogy terveztem. Az eladó nagyon korrekt, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a hiba súlyosabbnak bizonyult, mint gondoltam, így elálltam a vásárlástól! Ez eladó mindenestre korrekt és megértő volt, így csak is ajánlani tudom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment. Megbízható vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ToppKonzol (148) (Vevő)
Pozitív
2016.01.17. 18:33:19
2186159852
Sajnos a munkánk miatt nem tudtuk úgy összeegyeztetni az átvételt, hogy ki lehessen próbálni a terméket. Ettől függetlenül korrekt, kommunikatív partner! Talán legközelebb... Köszönöm! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kovaccs0722 (1) (Vevő)
Semleges
2015.12.10. 09:34:37
2161563368
A vétel meghiúsult, mert a készülék gravírozott gyári sorszáma és a saját magáról mutatott sorszám nem egyezett. Az Apple Support a mutatott serialt nem ismerte, ezért a vételt lemondtam. Az eladó korrektül tájékoztatott a helyzetről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.DublinSR1 (414) (Eladó)
Pozitív
2015.11.26. 18:35:55
2071047809
Minden rendben ment, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt, segítőkész partner! A++++++++++++ Sajnos a készülékkel volt gond amit az eladó sem tudott. Ennek kiderítésében is segített. Ennek fényében meghiúsult a vásárlás. Csakis ajánlani tudom. + Remélem sikerül majd beugrani egy Pizzára! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
balazsmiro11 (53) (Vevő)
Pozitív
2015.10.02. 23:12:46
2129594336
Nem voltam korultenkintő a vásárlásnál, sajnos nem jott ossze az adas-vétel, de nagyon kommunikativ eladó...ajánlom mindenkinek...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kitűnő vaterás,ajánlom mindenkinek!De sajnos az én figyelmetlenségem miatt,sajnos nem lett semmi az üzletből.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
galaxy33_a (3942) (Eladó)
Pozitív
2015.09.04. 08:43:13
2110645352
Minden rendben gyors és korrekt partner mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szépen köszönöm. Jó volt önnel üzletelni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.PCszervizBudapest (178) (Eladó)
Pozitív
2015.07.09. 10:05:41
2081281505
Minden rendben zajlott le, a partner pontos, figyelmes volt és körültekintően járt el az adásvétel folyamán.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A "vevő" abszolút pozitív hozzáállású, rugalmas, korrket partner, ajánlom Mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a nagy földrajzi távolság miatt végül nem sikekrült találkozó egyeztetnünk. Látatlanban pedig nem akartuk lebonyolítani az adásvételt.okiDoki_a (123) (Vevő)
Semleges
2015.05.29. 09:54:02
2075931104
Az eladó maximálisan segítőkész volt, de a nagy távolság miatt sajnos mégsem sikerült megoldanunk a szállítást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
LaptophazBP (1083) (Eladó)
Pozitív
2015.05.28. 08:39:02
2077334543
Megbízható partner, remek ügyfél, köszönöm a megtisztelő vásárlást. Remélem még találkozunk. Tisztelettel: Laptophaz pont HU, új és használt laptopok, pc-k, és monitorok kereskedője!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Thunder533 (114) (Vevő)
Pozitív
2015.05.20. 08:03:09
2075611574
Sajnos az adásvétel nem jött létre, a termék nem felelt meg nekem, viszont az eladó pozitív, nagyon korrekt a hozzáállása, csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adatok egyeztetése után, az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.TheNewSpechnics (1938) (Eladó)
Pozitív
2015.04.03. 10:14:32
2038950218
Minden a legnagyobb rendben ment, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a személyes találkozót végül nem tudtuk összehozni, így az adás-vétel nem jött létre, de az eladó nagyon korrekt és megértő volt, így mindenkinek csak is ajánlani tudom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mindenmedence (828) (Vevő)
Pozitív
2015.03.28. 07:43:01
2051547581
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Végtelenül segítőkész és korrekt partner, teljesen megbízható, de sajnos a távolság miatt meghiúsult a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt megbízható partner! Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egyeztetés után, nem jött össze, de nagyon korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adásvétel nem jött létre, viszont az eladó korrekten állt hozzá a dolgokhoz. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt, köszönöm. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos csak a telefonos egyeztetés során derült ki, hogy a készülék nem 2,16 GHz processzoros, ezért elálltam a vételtől. Ennek ellenére az eladó hozzáállása maximálisan szimpatikus, ezért csak ajánlani tudom! További sikeres üzleteket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
