mamsoka (92) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Tökéletesen ment minden. Nagyon örülök hogy találkoztunk és mindenkinek ilyen partert kivánok.Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk! 5*******
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletesen ment minden. Nagyon örülök hogy találkoztunk és mindenkinek ilyen partert kivánok.Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk! 5*******
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletesen ment minden. Nagyon örülök hogy találkoztunk és mindenkinek ilyen partert kivánok.Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk! 5*******
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletesen ment minden. Nagyon örülök hogy találkoztunk és mindenkinek ilyen partert kivánok.Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk! 5*******
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7372611.szabcsika3 (3116) (Eladó)
Pozitív
2008.10.07. 07:27:58
436219552
kedves,visszatérő vevőm!!sok+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bubumaci477 (502) (Eladó)
Pozitív
2008.09.26. 13:08:32
433712994
Megbízható teszveszes, a csomag úton!:)+++++++++++++++++++
Másik fél: korrekt, kedves eladó++++++++++++++
@//(*_*)\\@ *¨¨*:?. Gyors, pontos megbízható Partner! Köszönöm a vásárlást!*¨¨*:?.@//(*_*)\\@
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, szimpatikus partner. Jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lilimama81 (195) (Eladó)
Pozitív
2008.09.22. 13:25:40
424729394
Gyors, szimpatikus teszveszes. Köszönöm a vásárlást, ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Lilimama81 (195) (Eladó)
Pozitív
2008.09.22. 13:20:47
424728597
Gyors, korrekt, jó kapcsolattartó. Bátran ajánlom minden teszveszesnek. Köszi a vásárlást.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors lebonyolítás,megbízható,kitűnő vásárló,kedves-rendes teszveszes.:-)Köszönöm a licitet,remélem még találkozunk.:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors lebonyolítás,megbízható,kitűnő vásárló,kedves-rendes teszveszes.:-)Köszönöm a licitet,remélem még találkozunk.:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors lebonyolítás,megbízható,kitűnő vásárló,kedves-rendes teszveszes.:-)Köszönöm a licitet,remélem még találkozunk.:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors lebonyolítás,megbízható,kitűnő vásárló,kedves-rendes teszveszes.:-)Köszönöm a licitet,remélem még találkozunk.:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt,pontos tesz-veszes,ajánlom++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt,pontos tesz-veszes,ajánlom++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt,pontos tesz-veszes,ajánlom++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt,pontos tesz-veszes,ajánlom+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt,pontos tesz-veszes,ajánlom+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5030024.varszegi_t (785) (Eladó)
Pozitív
2008.09.15. 12:21:03
409846471
Kedves , megbízható teszveszes csakis++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos partner!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végtelenül kedves megbízható vevő.Mindenkinek szeretettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,pontos partner.Bátran ajánlom mindenkinek !Köszi.Ma postázom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon kedves, megbízható vevő, mindenkinek szívből ajánlom. köszönöm a vásárlást! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
blankababa (1085) (Eladó)
Pozitív
2008.08.18. 14:00:34
392868598
Csak ajánlani tudom, minden a legnagyobb rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors vásárló, mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható partner,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos és kedves! Ajánlom! A+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7372611.szabcsika3 (3116) (Eladó)
Pozitív
2008.06.18. 09:10:18
373989828
minden rendben ment!!sok++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manofalvi1_t (825) (Eladó)
Pozitív
2008.06.13. 07:38:36
371977430
Kedves, maximálisan megbízható partner, köszönöm a vásárlást! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manofalvi1_t (825) (Eladó)
Pozitív
2008.06.13. 07:38:35
371972757
Kedves, maximálisan megbízható partner, köszönöm a vásárlást! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletesen megbízható teszveszes.Szívből ajánlom mindenkinek!Örülök,hogy találkoztunk ismét :)Köszönöm a vásrlást!Csupa++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, közvetlen vásárló. ++++++++++++ Mindenkinek szívből ajánlom! Viseljétek egészséggel a nacit!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható vásárló, csupa++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, megbízható vásárló, csupa++++++++++++
Másik fél: Legkedvesebb eladóm++++++++ csupa-csupa++++++++++
Nagyon kedves, megbízható vásárló, csupa++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,pontos,korrekt és türelmes partner!Köszönöm a vásárlást!Jó szívvel tudom ajánlani!Max+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hexacorallia (709) (Vevő)
Pozitív
2008.05.26. 20:52:55
356331942
Nagyon szimpatikus, kedves, megbízható, szép ruhákkal. Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viksasuva (1272) (Eladó)
Pozitív
2008.05.17. 14:39:05
357217762
Korrekt, megbízható vevő, mindenkinek szívből ajánlom. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, a megbeszéltek szerint zajlott. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
?¤?,¸¸,?¤?°`°?¤?,Nagyon kedves,korrekt, gyors, megbízható,jó kapcsolattartó partner. Szívből ajánlom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk! ¤?,¸¸,?¤?°`°?¤?,,¸¸,?¤?°`°
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stigmata169 (389) (Vevő)
Pozitív
2008.05.08. 22:28:32
355690201
Türelmes, jó kapcsolattartó, megbízható eladó, öröm vele üzletelni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7103438.Klau76 (177) (Eladó)
Pozitív
2008.05.06. 08:06:21
326430320
Kedves, megbízható partner.Másnak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7372611.szabcsika3 (3116) (Eladó)
Pozitív
2008.05.05. 09:13:16
346729188
minden rendben ment!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható partner.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, jó kapcsolattartó, barátságos partner. Jó szívvel ajánlom mindenkinek! ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, jó kapcsolattartó, barátságos partner. Jó szívvel ajánlom mindenkinek! ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nemethrena79 (51) (Eladó)
Pozitív
2008.04.19. 21:36:35
331159579
Megbízható vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN OK. KEDVES, GYORS PARTNER. KÖSZÖNÖM. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
