393897.spikee82_v (377) 94.77%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gamespieler (229) (Eladó)
Pozitív
2008.10.18. 21:48:08
97061733
Minden rendben zajlott. Korrekt csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK. Rendes partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bocsika
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner ajánlom mindenkinek!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Horvathbalazs78 (96) (Vevő)
Pozitív
2008.10.16. 21:27:07
95291768
Minden rendben zajlott. Korrekt, rendes vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kakukkmarci11 (1053) (Eladó)
Pozitív
2008.10.16. 17:59:26
94344014
Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.102084.dora87 (69) (Eladó)
Pozitív
2008.10.15. 20:25:08
95593215
Kommunikatív, korrekt Vaterás! Ajánlom! Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.182595.mohapeti (787) (Vevő)
Pozitív
2008.10.15. 09:33:31
96793757
Minden rendben ment.Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.687348.maria207_a (185) (Eladó)
Pozitív
2008.10.13. 18:24:41
96457008
minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.687348.maria207_a (185) (Eladó)
Pozitív
2008.10.13. 18:24:23
96662947
minden rendben ment!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.687348.maria207_a (185) (Eladó)
Pozitív
2008.10.13. 18:24:01
96663022
minden rendben ment!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ok korrekt jó vaterás csak ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó vaterás, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel sajnos nem jött össze a készülék hirtelen meghibásodása végett. Az utalt összeget visszakaptam. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, rugalmas vevő. Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, az átutalás egy kicsit nehézkesen ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajanlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.57553.kefir_a (382) (Eladó)
Pozitív
2008.10.09. 22:08:06
92421518
Minden oké, ajánlom, rugalmas vaterás++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korekt és gyors üzletember
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kifogástalan áru, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Horváth_Imre (30) (Eladó)
Pozitív
2008.10.08. 12:51:23
89804678
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.226016.andrea88_a (731) (Eladó)
Pozitív
2008.10.08. 08:45:40
91875756
Gyors, pontos, korrekt. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.175182.hfturbo11 (171) (Vevő)
Pozitív
2008.10.07. 07:40:04
93833897
Minden O.K.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors korrekt megbízható partner. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors pontos mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MINDEN RENDBEN! KÖSZÖNÖM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos vásárló, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást!!!!! Ma délután a csomag úton lessz .Üdv Xhir POZITIV POZITIV POZITIV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.587083.marika123_a (1536) (Eladó)
Pozitív
2008.10.03. 08:51:20
91850220
minden rendbe ajánlom mindenkinek kössz
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elküldte bár a címét,hogy küldjem a telcsit(szerencsére nem küldtem el előre)de sok sok levelemre nem reagált,nem utalt.A semmire nem várok,1 hétig vártam,de nem tudom mire.Ahogy értékeléseiből látom igen komolytalan.Nem ajánlom.
Másik fél: Korrekt partner, bár türelmetlen, de van egyénisége!
Utalás megtörtént, számora érthetetlen, miért ilyen sürgös, nem vitatkozok, de nem értem, minek kell negatívokat osztogatni. Ha én is így osztogatnám, akkor a 400 adásvételemből biztos az 50%-nak negatívat adtam volna.
495019.cseszkozsolt_v (262) (Eladó)
Pozitív
2008.10.01. 10:04:32
91898433
minden renben ment , pontos -gyors vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Miután már vagy 2hete megtörtént az aukció sem utalta a pénzt elfoglaltságra hivatkozva, valamint többszöri email váltás után, derült ki hogy mégse kell neki az árú mert olyan kérdéssel jött, hogy mit is vett... no komment!
Másik fél: Persze, hogy nem utaltam, mivel nem tudtam pontosan, hogy mit is kapok! De mivel véletlenül félreérthető volt a licit tárgya és a leírása, ezért szerintem jogos is, hogy nem vettem meg azt amit a hirdetésben le sem írtak !
Mindenki megnézheto amig aktiv a termék lapja, hogy miről is beszélek !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem vitte el a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.frontstudio (1175) (Eladó)
Pozitív
2008.09.29. 20:06:56
82116129
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Segítőkész,jó kapcsolattartó,csak ajánlhatom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt Partner!!!!! Csak ajánlani tudom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt Partner!!!!! Csak ajánlani tudom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom másnak is...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nagyon korrekt, mindenkinek csak ajánlani tudom, bátran kössön vele üzletet. Sajnos az én hibámból nem jött létre az aukció, de sikerült megbeszélnünk a dolgot! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
