walterka72 (202) 99.51% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 203 | 275 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 15 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 219 | 291 adásvétel |
| Az eladóként kapott 92 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható, gyors vásárló! Mindenkinek szívből ajánlom! Csupa+++++! Köszönöm a vásárlást! Visszavárlak! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.netgardrob02 (1532) (Eladó)
Pozitív
2015.02.09. 23:03:39
2001902486
Megbízható, nagyon kedves, korrekt, kommunikatív partner. Bátran ajánlom. CSAKIS POZITÍV!!! +++++++++ :-)))))*5
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1-Ramszesz (7718) (Eladó)
Pozitív
2015.01.30. 10:06:10
2005148057
:-) Megbízható, kedves vevő, szívesen ajánlom másoknak is. Nézz be az oldalamra a régebbi modelleket folyamatosan leárazom, és minden nap kerül fel újdonság is. felsők 1290 Ft -tól, usánkák 990 Ft-tól. Mellényeket, pulcsikat, farmerokat, nyári ruhákat,és akár fürdőruhákat is megtalálsz nálam egy időben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott ++++ !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, gyors vásárló! Szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást! Visszavárlak! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, gyors vásárló! Szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást! Visszavárlak! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pinkyanta77 (755) (Vevő)
Semleges
2015.01.05. 08:52:25
2016041654
Kedves megértő partner! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment.Gyors,pontos,megbízható :) Köszönöm a kabátot ++++ Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szilvaszosz (1051) (Eladó)
Pozitív
2014.12.15. 06:47:03
1993611404
Minden rendben ment +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.netgardrob02 (1532) (Eladó)
Pozitív
2014.12.06. 21:43:06
1996136942
Megbízható, kedves, korrekt,gyors, kommunikatív partner. Bátran ajánlom.CSAKIS POZITÍV! +++++++++++++++ :-))))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt gyors pontos partner!Nagyon köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Megbízható, gyors, korrekt vaterás. Csak ajánlani tudom! Mindenben csak is ++++++++++++ Köszönöm a cipőt, nagyon szupi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment, maximálisan ++++++++++++++++++++++++++++++! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, Korrekt Partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Megbízható, korrekt partner. Maximálisan ++++. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9359456.anci4444 (38) (Eladó)
Pozitív
2014.11.06. 14:54:45
1985748656
Minden rendben ment. Megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dulence207 (4509) (Eladó)
Pozitív
2014.11.04. 15:13:49
1993288187
Nagyon kedves korrekt partner,minden ok!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dulence207 (4509) (Eladó)
Pozitív
2014.11.04. 15:13:48
1992680402
Nagyon kedves korrekt partner,minden ok!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dulence207 (4509) (Eladó)
Pozitív
2014.11.04. 15:13:48
1990104662
Nagyon kedves korrekt partner,minden ok!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom , bátran .Köszönöm a vásárlást .Max +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Loszerafin (368) (Vevő)
Pozitív
2014.10.28. 08:25:52
1974166457
Nagyon kedves, gyors, korrekt vaterás. Mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1-Ramszesz (7718) (Eladó)
Pozitív
2014.10.26. 16:21:47
1972332455
:-) Megbízható, kedves vevő, szívesen ajánlom másoknak is.Nézz be az oldalamra a régebbi modelleket folyamatosan leárazom, és minden nap kerül fel újdonság is. Gyermekeim használt ruháit is feltöltöm, amelyek teljesen újszerűek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1-Ramszesz (7718) (Eladó)
Pozitív
2014.10.26. 16:21:47
1972332512
:-) Megbízható, kedves vevő, szívesen ajánlom másoknak is.Nézz be az oldalamra a régebbi modelleket folyamatosan leárazom, és minden nap kerül fel újdonság is. Gyermekeim használt ruháit is feltöltöm, amelyek teljesen újszerűek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1-Ramszesz (7718) (Eladó)
Pozitív
2014.10.26. 16:21:47
1962653258
:-) Megbízható, kedves vevő, szívesen ajánlom másoknak is.Nézz be az oldalamra a régebbi modelleket folyamatosan leárazom, és minden nap kerül fel újdonság is. Gyermekeim használt ruháit is feltöltöm, amelyek teljesen újszerűek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1-Ramszesz (7718) (Eladó)
Pozitív
2014.10.26. 16:20:36
1973845268
:-) Megbízható, kedves vevő, szívesen ajánlom másoknak is.Nézz be az oldalamra a régebbi modelleket folyamatosan leárazom, és minden nap kerül fel újdonság is. Gyermekeim használt ruháit is feltöltöm, amelyek teljesen újszerűek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Catfish73 (566) (Eladó)
Pozitív
2014.10.10. 07:07:30
1980159614
Megbízható Vásárló! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.monalisa750101 (436) (Eladó)
Pozitív
2014.10.08. 11:59:48
1975526426
Minden rendben ment! Gyors, kapcsolattartó vevő! Csak ajánlani tudom!!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.monalisa750101 (436) (Eladó)
Pozitív
2014.10.08. 11:59:47
1974809189
Minden rendben ment! Gyors, kapcsolattartó vevő! Csak ajánlani tudom!!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Gyors, megbízható,kedves eladó, szuper termékkel. Köszönöm. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos, szolgálatkész eladó, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nalexandra000 (103) (Vevő)
Pozitív
2014.09.11. 21:12:47
1951129775
Mindenkinek ajánlom! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.AJÁNLOM+++++++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.AJÁNLOM+++++++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható. Gyönyörű kabátot kaptam. Nagyon köszönöm!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Izabellka12 (115) (Vevő)
Pozitív
2014.09.09. 13:26:40
1968964781
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sziszimama (947) (Eladó)
Pozitív
2014.09.02. 18:46:01
1966030523
Korrekt, türelmes partner. Köszönöm a vásárlást. +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint zajlott ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint zajlott ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A partner minden elvárásnak maximálisan megfelel, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anettlili (326) (Eladó)
Pozitív
2014.08.06. 17:26:18
1939454972
Minden rendben ment! Megbízható, korrekt vásárló. Ajánlom! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hercegno007 (610) (Eladó)
Pozitív
2014.08.06. 06:58:13
1931732975
Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bozsika75 (443) (Eladó)
Pozitív
2014.08.05. 21:24:21
1937028095
Megbízható vásárló! Szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hercegno007 (610) (Eladó)
Pozitív
2014.08.03. 20:24:55
1931897270
Kedves partner mindenkinek szívből ajánlom. Hétfőn feladom. Használjátok egészséggel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, megbizható kedves partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, megbizható kedves partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.