mrkojak (135) 99.27% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható vevő! Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, a gyors és zökkenőmentes lebonyolitást. Minden eladónak ajánlom!!! Kellemes nyarat és jó pihenést kivánok: Eniko31
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az autórádiója alkalmatlansága miatt nem tudta használni a cd váltót. Ezt a problémát már csak a cd váltó postázása után jelezte. Telefonon megbeszéltük hogy a cd váltót nem veszi át, így azt visszaküldik nekem, de a kiadásaimat közben megtéríti. Sajnos a költségtérítés még kéthét után sem érkezett meg. Ezér csak azt tudom javasolni mindenkinek, hogy csak személyesen a készpénz átvétele után adják oda neki az árut, mert csak nagy duma a srác és nincs mögötte semmi.
Másik fél: A sikeres licit után 3 nappal beszéltünk az áru átvételének módjáról, majd rá két napra derült ki a technikai gond, azonnal jeleztem az eladó felé. Megkérdeztem, hogy gond-e, ha amikor a csomag megérkezik nem veszem át, viszont a felmerülő költségeit megtérítem. Azt mondta, hogy rendben. A rózsaszín csekket 2 napja adtam fel, viszont a csomag érkezéséről én még a mai napig semmilyen értesítőt nem kaptam. Ennek ellenére nem írok egy nyílt forumon egy általam mindössze telefonban "megismert" emberről negatív véleményt. Viszont ezért vagyunk mások.
Ui: a rózsaszín postautalvány átfutási ideje minimum 8 nap. Ez nem az én saram!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, pontos, ajánlom minden vaterásnak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner, mindenkinek ajánlom. Remélem máskor is üdvözölhetem Vevőim között.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megtisztelőnek érzem, hogy az első értékelést én adhatom: Megbízható, korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
