kikidee_a (112) 99.12% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 113 | 184 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 128 | 203 adásvétel |
| Az eladóként kapott 77 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Én egy nagyon kedves,és teljesen megbizható,gyors eladónak tartom.Nagyon komunikativ,bármilyen kérésedet nagyon szivesen teljesiti,ha tudja.Én 100% -os eladónak tartom.Csupa +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Én egy nagyon kedves,és teljesen megbizható,gyors eladónak tartom.Nagyon komunikativ,bármilyen kérésedet nagyon szivesen teljesiti,ha tudja.Én 100% -os eladónak tartom.Csupa +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, segítőkész.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,kapcsolattartó eladó,szép termékkel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, megértő és segítőkész vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Partner!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sokáig vártam a csomagra,többször írtam az eladónak, de választ nem kaptam.Ha késve is, de megérkezett a megrendelt termék.
Másik fél: A partner korrekt,gyors volt,a postázás tényleg az én hibám miatt volt lassú.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm.Megkaptam a pólót!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kistunde79 (663) (Vevő)
Pozitív
2011.02.09. 14:12:20
1437266367
Korrekt, megbízható vaterás. Csak ajánlani tudom!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozitív!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több mint két hetet vártam,hogy az eladó elküldje nekem az ígért fényképeket,amiket küldenie kellett volna a korábban megbeszéltek szerint. Hitegetést kaptam egy ideig,utána semmi... még csak válaszra sem méltat!!! Látom másnak küldi a ruhákat, nem tudom velem mi baja lett. Csak azért adok negatívot,mert nem volt korrekt és nem szólt,hogy ne várjak rá egyáltalán, mert nem foglalkozik velem. Igazán köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.papu720 (10381) (Eladó)
Pozitív
2011.02.07. 23:59:24
1436479655
Gyors, korrekt, megbízható partner. Csak ajánlani tudom és köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon segítőkész, kommuníkativ, sajnos külső okok miatt nem jött létre az üzlet, de egyébként ++++++++++.
Másik fél: Korrekt partner,sajnálom,hogy nem jött össze.
Minden rendben zajlott,kedves,megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.KEDVES, ÉS LELKIISMERETES PARTNER, AKINEK KÖSZÖNÖK SZÉPEN MINDENT!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Köszönöm.Legyen máskor is szerencsénk!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.orchidea-2 (1632) (Vevő)
Pozitív
2011.02.03. 19:23:10
1438924299
Nagyon kedves ,segítőkész partner ! Mindenkinek csak ajánlani tudom !Sok-sok +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm!!Legkedvesebb eladó akivel találkoztam!! Sok-sok++++++++!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dunnyus111 (370) (Vevő)
Pozitív
2011.01.31. 16:45:55
1436509848
Minden rendben ment,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, korrekt, rugalmas eladó. A leírtaknak megfelelő minőségű ruhák. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom másnak is ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jagermeister10 (310) (Vevő)
Pozitív
2011.01.30. 11:32:33
1437679183
Kedves, kommunikatív eladó. Elégedett vagyok vele, nagyon segítőkész volt. Vevő barát, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.377908.mario1_a (159) (Vevő)
Pozitív
2011.01.28. 20:47:54
1437024857
Gyors, pontos, korrekt, türelmes, és megbízható Vaterás! Mindenkinek ajánlom!! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.377908.mario1_a (159) (Vevő)
Pozitív
2011.01.28. 20:47:54
1437440121
Gyors, pontos, korrekt, türelmes, és megbízható Vaterás! Mindenkinek ajánlom!! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.377908.mario1_a (159) (Vevő)
Pozitív
2011.01.28. 20:47:54
1437926008
Gyors, pontos, korrekt, türelmes, és megbízható Vaterás! Mindenkinek ajánlom!! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.377908.mario1_a (159) (Vevő)
Pozitív
2011.01.28. 20:47:54
1437271021
Gyors, pontos, korrekt, türelmes, és megbízható Vaterás! Mindenkinek ajánlom!! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.377908.mario1_a (159) (Vevő)
Pozitív
2011.01.28. 20:47:54
1436980005
Gyors, pontos, korrekt, türelmes, és megbízható Vaterás! Mindenkinek ajánlom!! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.377908.mario1_a (159) (Vevő)
Pozitív
2011.01.28. 20:47:54
1436979212
Gyors, pontos, korrekt, türelmes, és megbízható Vaterás! Mindenkinek ajánlom!! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1681320.ujvidek42 (312) (Vevő)
Pozitív
2011.01.28. 12:42:02
1436943685
Gyorsan postázott az eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves rugalmas megbizható...Preciz pontos,jó kapcsolattartó.Ajánlom mindekinek,nem okoz csalódást.Maximálisan elégedett vagyok...sok sok++++++++!köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sissyke23 (213) (Eladó)
Pozitív
2011.01.27. 13:23:22
1436844169
Minden rendben ment,Nagyszerű vevő csak:++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kovacsinszky (278) (Vevő)
Pozitív
2011.01.27. 10:39:19
1437514526
Korrekt,megbízható eladó.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék tökéletes, a postázással voltak gondok, máskor szerintem nyugodtan megmondhatod, h csak később tudod postázni és így nem kellene azon aggódnom 1 hétig, h a posta hova keverte el!A bélyegen is rajt volt h hétfőn adtad fel, nekem pedig azt mondtad, h múlthét kedden postára adtad!Ennek ellenére pozitív, máskor jobban figyelj!Üdv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, komoly partner. Csak ajánlani tudom és köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon rendes, megbízható, kedves Vaterás. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, rugalmas ,szép termékkel! Köszönöm, szeretettel ajánlom! Sok+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, rugalmas ,szép termékkel! Köszönöm, szeretettel ajánlom! Sok+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, rugalmas ,szép termékkel! Köszönöm, szeretettel ajánlom! Sok+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves korrekt partner,maximálisan elégedett vagyok! Visza nézek, szeretettel ajánlom! Csakis+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bogica55_t (337) (Eladó)
Pozitív
2011.01.18. 23:18:04
1437439260
Gyors, kedves partner szívesen ajánlom++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csokiskex (2972) (Eladó)
Pozitív
2011.01.18. 16:53:34
1436480010
KIVÁLÓ PARTNER+++++SZÍVESEN AJÁNLOM!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, nagyon gyors partner. Sok+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
