jambriklaci (157) 92.9% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 170 | 233 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 35 | 38 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 13 | 16 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 218 | 287 adásvétel |
| Az eladóként kapott 47 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
malamut45 (1344) (Vevő)
Pozitív
2013.12.07. 17:50:49
1834515608
Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.DataBridga (133) (Eladó)
Pozitív
2013.10.20. 00:02:12
1724718572
Megbízható korrekt++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Értesítőt követően a vevőtől 4 hónap alatt fizetés nem érkezett. Vásárlás után nem jelentkezett. Kb. 1 hónapig írogattam neki emailt, majd telefonon kerestem. Párszor elértem, éreztem, hogy nyűg neki a dolog. Nagy nehezen megbeszéltünk egy találkozót, amire azt mondta, hogy 16 óra körül jön. 18 óra 5 perckor hív, hol vagyok. Már otthon voltam Újtelek bokorban, és a gyermekeim készültem fürdetni. Azt mondta, hogy nem gond, majd hív, de már ennek is két-három hónapja...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.vampirnaplok73 (11) (Vevő)
Semleges
2013.09.04. 19:28:16
1787031680
Az eladó segitőkész volt,de sajnos nem sikerült az átvétel mert nem tudtunk az előadásra a szervezővel időpontot eggyeztetni a megadott időpontig.
Másik fél: A színház belépőjegy amit vásárolni szeretett volna értéktelenné vált,mert időközben végleg bezárt a színház.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, ajánlom. Ma postára adtam a terméket. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ugyfelszolgalat013 (154) (Eladó)
Semleges
2013.08.22. 11:26:02
1772457926
Sajnos nem tudok várni.köszönöm.
Másik fél: Amikor nekem alkalmas lett volna az adásvétel,nem lehetett Őt elérni telefonon.Egy hétig nyaralt.Utána viszont nem tudtam megmondani mikor tudok érte menni a termékért.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt gyors precíz
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eléggé nehézkes kommunikáció után de lezajlott a vétel.
Másik fél: A külső körülmények bezavartak,de végül sikerült.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, az eladó rugalmas, kedves, ajánlom mindenkinek ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Iren133_t (193) (Eladó)
Semleges
2013.08.06. 07:22:23
1785355190
A megbeszélt időpontban megjelent, de más elképzelése volt.
Másik fél: Sajnos a szállítást nem tudtuk összeegyeztetni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
evike810 (1348) (Eladó)
Semleges
2013.07.30. 16:11:16
1774222166
Sajnos már nem volt a kívánt méretből.
Másik fél: Így igaz.Mérethiány miatt nem jött létre az adásvétel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudom az okát, hogy miért nem jelentkezett egyetlen, ÁLTALA megjelölt időpontban sem.. de hónapokkal ezelőtt licitált, és nyert, ha ennyi idő sem volt elég, hogy érte jöjjön, talán nincs rá szüksége.szpigy
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, csakis ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szumikimaister (229) (Eladó)
Pozitív
2013.07.15. 21:02:41
1759610933
Korrekt, gyors, pontos vevő, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors,megbízható partner, minden rendben volt. Mindenkinek bátran ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors,megbízható partner, minden rendben volt. Mindenkinek bátran ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marksaiid (504) (Eladó)
Pozitív
2013.07.07. 21:58:28
1767613517
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
grofsanyi_v (1262) (Vevő)
Pozitív
2013.06.27. 06:02:26
1764399680
Oké rendben csak + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner, csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pisti6589 (128) (Eladó)
Semleges
2013.06.22. 18:21:49
1766776433
A vevő a terméket nem kívánta átvenni.
Másik fél: Álmos voltam és licitálás közben egy kicsit elbóbiskoltam,így véletlenűl a villámárat ütöttem le,ami drágább volt,mint amennyit én adtam volna a termékért.Ezért nem vásároltam meg.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kkovacs976 (2030) (Eladó)
Pozitív
2013.06.22. 08:55:58
1765327172
Gyors, megbízható vásárló!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
perro74_v (547) (Eladó)
Pozitív
2013.06.21. 21:48:05
1762168751
Minden a legnagyobb rendben ment, csak ajánalni tudom. Remek Vaterás! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő még a legelején egyetlen levélben jelezte (bár ez is a termék megvétele után 1 hónappal az én keresésemre), hogy át szeretné venni a terméket, de azóta többszöri keresésre sem reagált. Negatív értékelésem a nem reagálásnak szól és nem annak, hogy a terméket esetleg nem kéri, bár erről továbbra sincs értesülésem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mediaplayer88 (648) (Eladó)
Semleges
2013.06.07. 21:52:05
1730929862
Két hónapot vártam de most már nem várok tovább.
Másik fél: A termék mérete miatt csak gépkocsival tudtam volna elvinni,de erre nem volt mindig lehetőségem.Amikor meg volt, akkor pedig az eladónak nem volt alkalmas az időpont.
Sajnos nem tudtuk lebonyolítani az adásvételt ...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtuk összehozni a személyes átvételt.Minden rendben, gyorsan ment, ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stanley69_a (108) (Vevő)
Pozitív
2013.05.13. 10:22:29
1741553300
Korrekt, megbízható Vaterás! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
balazs200 (235) (Eladó)
Pozitív
2013.05.07. 09:00:30
1714934609
Nagyon korrekt,megbízható partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.balazs200 (235) (Eladó)
Pozitív
2013.05.07. 08:59:38
1713265616
Nagyon korrekt,megbízható partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.balazs200 (235) (Eladó)
Pozitív
2013.05.07. 08:58:54
1713265199
Nagyon korrekt,megbízható partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.balazs200 (235) (Eladó)
Pozitív
2013.05.07. 08:58:33
1714953200
Nagyon korrekt,megbízható partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt. ajánlom! köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsolti095 (114) (Eladó)
Pozitív
2013.04.18. 16:08:21
1732478987
korrekt partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SzaboZsolt15 (581) (Eladó)
Pozitív
2013.04.15. 16:07:03
1737431690
Köszönöm szépen a vásárlást! Minden a legnagyobb rendben zajlott. Pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SzaboZsolt15 (581) (Eladó)
Pozitív
2013.04.15. 16:07:03
1737431726
Köszönöm szépen a vásárlást! Minden a legnagyobb rendben zajlott. Pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SzaboZsolt15 (581) (Eladó)
Pozitív
2013.04.15. 16:07:03
1728673001
Köszönöm szépen a vásárlást! Minden a legnagyobb rendben zajlott. Pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SzaboZsolt15 (581) (Eladó)
Pozitív
2013.04.15. 16:07:03
1737431600
Köszönöm szépen a vásárlást! Minden a legnagyobb rendben zajlott. Pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SzaboZsolt15 (581) (Eladó)
Pozitív
2013.04.15. 16:07:03
1737431693
Köszönöm szépen a vásárlást! Minden a legnagyobb rendben zajlott. Pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
giantnapa (248) (Eladó)
Pozitív
2013.04.15. 01:04:15
1730403554
Minden OK! Pontos, gyors, kommunikatív! A terméket átvette, de sajnos nem felelt meg az elvárásainak így visszavásároltam! Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stuntrider92 (81) (Eladó)
Negatív
2013.04.14. 15:16:11
1734015776
Sikertelen volt az adásvétel. Még 100 forint sem volt az egész és még 1 hét után is várjak mig átveszi a terméket. Nem ajánlom senkinek ezt a vásárlót. Remélem a vatera lépni fog ez ügyben.
Másik fél: Azért akartam várni egy hetet,mert volt még egy terméke aminek az aukciója egy hét múlva járt volna le és meg szerettem volna venni,de egyszerre akartam átvenni őket,ezt írtam is neki,de valószínűleg nem jutott el a tudatáig.De szerintem olcsóbban kelt el ez a termék,mint amire gondolt és ezért nem akarta eladni nekem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
