feketeszabolcs (174) 99.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
gabor0514 (1346) (Eladó)
Pozitív
2015.06.30. 10:04:23
2088608813
Korrekt partner, mindenkinek ajánlom! *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gabor0514 (1346) (Eladó)
Pozitív
2015.06.30. 10:04:22
2088608360
Korrekt partner, mindenkinek ajánlom! *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fekete_m (1216) (Eladó)
Pozitív
2015.06.22. 20:48:00
2089389875
Minden rendben ment. Kedves, gyors, segítőkész. Mindenkinek ajánlom! ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Karkika82 (1026) (Eladó)
Pozitív
2015.06.16. 19:14:22
2079705080
Minden rendben ment!Gyors,megbízható partner!Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsan és a megbeszéltek szerint vásárolt! Megbizható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
guestrend (1458) (Eladó)
Negatív
2015.05.12. 10:27:57
2029130660
Több terméket vásárolt, kedvezményt és ingyenes szállítást kialkudva! Utána, mondva csinált indokokra hivatkozva, fenyegetőzésekkel próbálta visszavetetni velem a termékek egy részét! Hibátlan, a leírásnak és a rendelésnek megfelelő minőségű és méretű termékeket küldtem! Ennek ellenére olyan sületlenséggel jönni, hogy MEXIKÓI L méretű pulóvert küldtem, ezért vegyem vissza a saját költségemen! Elképesztő! Nem tudok erre mit mondani...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
guestrend (1458) (Eladó)
Negatív
2015.05.12. 10:27:01
2029130549
Több terméket vásárolt, kedvezményt és ingyenes szállítást kialkudva! Utána, mondva csinált indokokra hivatkozva, fenyegetőzésekkel próbálta visszavetetni velem a termékek egy részét! Hibátlan, a leírásnak és a rendelésnek megfelelő minőségű és méretű termékeket küldtem! Ennek ellenére olyan sületlenséggel jönni, hogy MEXIKÓI L méretű pulóvert küldtem, ezért vegyem vissza a saját költségemen! Elképesztő! Nem tudok erre mit mondani...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
guestrend (1458) (Eladó)
Negatív
2015.05.12. 10:23:47
2027384960
Több terméket vásárolt, kedvezményt és ingyenes szállítást kialkudva! Utána, mondva csinált indokokra hivatkozva, fenyegetőzésekkel próbálta visszavetetni velem a termékek egy részét! Hibátlan, a leírásnak és a rendelésnek megfelelő minőségű és méretű termékeket küldtem! Ennek ellenére olyan sületlenséggel jönni, hogy MEXIKÓI L méretű pulóvert küldtem, ezért vegyem vissza a saját költségemen! Elképesztő! Nem tudok erre mit mondani...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
guestrend (1458) (Eladó)
Negatív
2015.05.12. 10:07:06
2028711950
A hölgy rendelt egy EU40-es Desigual kabátot, amit megrendeltem és el is küldtem neki! A Spanyol méretezés egy számmal eltér a nálunk szokásostól így belevarrva 42-es van! A papír címkén viszont fel van tüntetve, hogy ez EU40 méretnek felel meg! Időközben kiderült, hogy a rendelését egy Kínából vásárolt hamis termék méretére alapozva adta le nálam! A termék cseréjét felajánlottam, de a költségeit mivel nem én hibáztam nem voltam hajlandó vállalni! Inkább adott negatív értékelést! Szánalmas...
Másik fél: Én azokra a termékekre amivel meg voltam elégedve, korrekten "POZITÍV" -AT ADTAM!!! Ha másból nem is, ebből kitűnik, ki a kettőnk közül a szánalmas és az igazmondó! A kabát méretezése meg a reklamációm óta érdekes módosn megváltozott, vajon miért?? Kedves leendő vásárlók, gondolkodjatok!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a-lexandi (7436) (Eladó)
Pozitív
2015.03.16. 14:21:01
2026925939
Minden a legnagyobb rendben zajlott :) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,kedves,gyors,megbízható vásárló. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
brunhilda3561 (5160) (Eladó)
Pozitív
2015.01.27. 17:44:51
2026592948
Nagyon kedves , megbízható Partner. Sok szeretettel ajánlom. Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kingabriella (343) (Eladó)
Pozitív
2015.01.06. 12:40:53
1999672895
Ha jól emlékszem, minden a legnagyobb rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ramszesz77 (2163) (Eladó)
Pozitív
2014.12.17. 13:31:47
2007760142
Megbízható Partner, mindenkinek ajánlom!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ramszesz77 (2163) (Eladó)
Pozitív
2014.12.17. 13:31:47
2011381934
Megbízható Partner, mindenkinek ajánlom!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
macska10_v (902) (Eladó)
Pozitív
2014.11.20. 18:04:44
1999922468
Gyors, pontos, megbízható partner! Ajánlom másoknak is! Köszönöm!! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
macska10_v (902) (Eladó)
Pozitív
2014.11.20. 18:04:43
1994023646
Gyors, pontos, megbízható partner! Ajánlom másoknak is! Köszönöm!! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
macska10_v (902) (Eladó)
Pozitív
2014.11.20. 18:04:43
1997738195
Gyors, pontos, megbízható partner! Ajánlom másoknak is! Köszönöm!! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
macska10_v (902) (Eladó)
Pozitív
2014.11.20. 18:04:43
1994021237
Gyors, pontos, megbízható partner! Ajánlom másoknak is! Köszönöm!! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hasznaltfenyobutor (1909) (Eladó)
Semleges
2014.11.19. 21:16:56
2000246834
Nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött össze.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
norigardrobja (268) (Eladó)
Pozitív
2014.11.13. 10:16:45
1999523411
Minden rendben zajlott! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
norigardrobja (268) (Eladó)
Pozitív
2014.11.13. 10:16:45
1999506944
Minden rendben zajlott! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
norigardrobja (268) (Eladó)
Pozitív
2014.11.13. 10:16:44
1999459634
Minden rendben zajlott! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
norigardrobja (268) (Eladó)
Pozitív
2014.11.13. 10:16:44
1999499144
Minden rendben zajlott! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
norigardrobja (268) (Eladó)
Pozitív
2014.11.13. 10:16:44
1993569119
Minden rendben zajlott! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
norigardrobja (268) (Eladó)
Pozitív
2014.11.13. 10:16:44
1997700254
Minden rendben zajlott! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
norigardrobja (268) (Eladó)
Pozitív
2014.11.13. 10:16:44
1999467128
Minden rendben zajlott! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
norigardrobja (268) (Eladó)
Pozitív
2014.11.13. 10:16:44
1999460930
Minden rendben zajlott! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
norigardrobja (268) (Eladó)
Pozitív
2014.11.13. 10:16:44
1993561691
Minden rendben zajlott! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
norigardrobja (268) (Eladó)
Pozitív
2014.11.13. 10:16:44
1994362262
Minden rendben zajlott! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható gyors, pontos, mindenkinek ajánlom sok szeretettel. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szupercsuka (169) (Eladó)
Pozitív
2014.11.10. 20:06:31
1998381512
Mindenkinek ajánlom,pozitiv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedina01 (1589) (Eladó)
Pozitív
2014.11.08. 15:38:10
1999050788
Kedves, korrekt és kommunikatív vaterás. Csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást. *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
butorcsalad2 (125) (Eladó)
Semleges
2014.11.06. 10:15:13
2000503535
A tranzakció nem történt meg a hosszú várakozási idő miatt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Hosszú volt határidő.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gumikecske (1656) (Eladó)
Pozitív
2014.11.03. 11:20:38
1993816247
Gyors, nagyon kedves, megbízható vásárló. Szívből ajánlom Őt mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gumikecske (1656) (Eladó)
Pozitív
2014.11.03. 11:20:38
1997471426
Gyors, nagyon kedves, megbízható vásárló. Szívből ajánlom Őt mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gumikecske (1656) (Eladó)
Pozitív
2014.11.03. 11:20:38
1996817597
Gyors, nagyon kedves, megbízható vásárló. Szívből ajánlom Őt mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
senwiczky (1060) (Eladó)
Pozitív
2014.10.24. 18:52:18
1973437097
Megbízható vásárló, szívesen várlak vissza:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható kedves partner,bátran ajánlom mindenkinek.Tőlem sok-sok ++++++++++++-t kap!Köszönöm a vásárlást:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vásárló! Szívből ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megbízható vevő csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megbízható vevő csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csagnes1 (1820) (Eladó)
Pozitív
2014.10.14. 16:41:41
1987326734
Megbízható vevő, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csagnes1 (1820) (Eladó)
Pozitív
2014.10.14. 16:41:41
1983079901
Megbízható vevő, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
