OnlyBlueBaby (235) 89.04%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
fitnessdobos_t (1) (Vevő)
Pozitív
2006.03.13. 14:22:25
314583916
Villámgyors postázás, kifogástalan áru!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon megértő, türelmes. A termékkel nagyon meg vagyok elégedve. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
01.20.-án leütöttem az aukciót és 03.10-én érkezett meg többszöri figyelmeztetésre! Ha nehézségei vannak azt lehetett volna jelezni és akkor lehet mérlegelni, hogy vár-e az ember vagy licitál másra. Ha valaki türelmes ajánlom.
Másik fél: Igen jól esett a többszöri "figyelmeztetés" ami inkább fenyegetés volt, bár ezek nélkül is ekkor érkezett volna oda... Volt olyan aki nem írt, nem hívott, mégis megkapta.. fő a bizalom ugye...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos, időbe telt míg megkaptam a terméket, de hiánytalanul és sértetlenül megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3964522.ztibi58 (102) (Vevő)
Negatív
2006.02.26. 21:54:30
313450644
Teljesen megbízhatatlan. Decemberben utaltam a pénzt, azóta vagy 20-szor prróbáltam inténi az ügyet de válaszra srm méltat. Senkinek nerm ajánlom !!!!!!!
Másik fél: 2 telefonszámon és mostmár 3 E-mailcím van. A weboldalamon ezek fel is vannak tüntetve (arról ne is beszéljünk hogy a Teszveszen is). Eddig se egy telefont, se egy mailt nem kaptam, így nem értem a dolgot....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3964522.ztibi58 (102) (Vevő)
Negatív
2006.02.26. 21:51:13
1417374474
Teljesen megbízhatatlan. Még december 12-én utaltam több mint 5000 Ft-ot azóta többször próbáltam elérni, de már nem is válaszol. Nem ajánlom senkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elnézést kérek, de nem tudok többet várni a termékre, megveszem máshol. Nem reagált az e-mail üzenetemre, telefonon is hívtam, előbbre ígérte a szállítást. Mivel én állok el, ezért pozítív értékelést adok.Megértést kérek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aukció leütése óta nem jelentkezett! Sajnos nem tudok hónapokat várni egy termékre!!
Másik fél: Az év elején, váratlanul érkező komoly személyes és céges nehézségek miatt nem tudtam jelntkezni. A kapcsolatot tényleg nem vettem fel vele. A kellemtlenségért elnézést kérek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3144231.bmsys (142) (Eladó)
Semleges
2006.02.21. 14:19:35
313657904
Nem vette át a patront.
Másik fél: Ennek 2 oka van. 1 - A patront a rendeléstől számított 1 hónappal később adták fel, 2- Azóta elköltöztem, és nem jelezték hogy mikor küldik. Ebben nem én vagyok a hibás.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött a kuponért, aztán az le is járt. Kár, lehet, hogy valaki szívesen felhasználta volna.
Másik fél: Varanuszt már értékeltem egyszer negatívra, mivel a megnyert terméket időközben eladta, vagy kidobta.... Ez nem más, mint egy bosszúnegatív...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4462329.cpapcika_t (2) (Vevő)
Semleges
2006.02.20. 19:26:28
313742375
A terméket több mint, 1 hónap késéssel küldte el. Többszöri felszólitás után.
Másik fél: Az év elején, váratlanul érkező komoly személyes és céges nehézségek miatt nem tudtam időben küldeni, de ahogy tudtam postáztam. A kellemtlenségért elnézést kérek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3975906.porci85 (4) (Vevő)
Semleges
2006.02.16. 17:34:59
313792350
Hát én nem tudom. A terméket 1.5 Hónappal! Az átutalás után kaptam meg. És nekem kellett kérdezősködnöm h miért nem küldik. Mint kiderűlt költözködés miatt. Da akkor vegye le ,vagy írja oda h 2 hónap. Én így látom.
Másik fél: Sajnos nagyon váratlanul történt egy pár dolog - erre nem számíthattam. De a lényeg a lényeg: Mindenki megkapta ami jár!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4258097.Felcsi (56) (Vevő)
Pozitív
2006.02.16. 14:06:14
313931878
Az üzlet nem jött létre, de az okot elfogadtam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Türelmesen vártam. Az előző hozzászólókkal ellentétben én elértem telefonon és megértettem a gondjait. Igaz nem azonnal, hanem kb 1 hónapot kellett várnom a csomira,de ideért. Ennek ellenére korrekt és becsületes eladónak ítélem!
Másik fél: Köszönöm a türelmet, a bizalmat, és a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem lehet elérni. Nem válaszol az e-mailemre sem. Telefonon sem elérhető.
Másik fél: Az év elején, váratlanul érkező komoly személyes és céges nehézségek miatt nem tudtam jelntkezni. A kapcsolatot tényleg nem vettem fel vele, bár 2 telefonszámom van, így elérhető vagyok.. A kellemtlenségért elnézést kére
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tothpeter61 (39) (Vevő)
Semleges
2006.02.15. 20:45:25
313747496
"kicsit" lassú, (1 hónap), de, kivártan, így megkaptam.
Másik fél: Köszönöm a türelmet és a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tothpeter61 (39) (Vevő)
Semleges
2006.02.15. 20:43:35
313737281
zt hiszem így járok el korrektül, hogy: semleges
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az akkuk kifizetése december közepén történt, e-mailra nem reagál , telefonon értük el, de mindig csak kifogásokat kaptunk: költözés, megbizhatatlan bank és effélék. Drága tanulópénz két bliszter akkuért.Megbizhatatlan eladó.
Másik fél: Már régen postázva lett... Előkerestem a feladószelvényt, íme: RL13640075496799...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3404265.ginjan (39) (Eladó)
Negatív
2006.02.14. 20:50:56
313352099
3 hónap eltelt, a leütött árú csak brahiból kellett,de a kis összegű vételárat eddig ( 5 e-mail után ) sem kaptam meg. Válaszokat és kifogást igen - pénzt nem kaptam, tovább nem futok a pénzem után. Kár érte...
Másik fél: A termék (igaz késéssel) de rég postázva lett. A feladószelvény: RL14810002066787 A kellemetlenségért elnézést kérek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hosszas Postai hibák miatt siker koronázta a dolgot!!!Kitartás kellett,de megbízható és csak ajánlani tudom az eladót!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4572073.szbetti (1) (Vevő)
Negatív
2006.02.14. 12:11:19
313800342
1 hónapot vártam az árura. A költözködés volt az indok, de hiábavaló telefonálgatásommal már a meg nem kapott áru értékét is megközelítettem.:(( Várom az árut vagy további lépéseket teszek a Teszvesz felé az illetővel szemben
Másik fél: A termék (igaz késéssel) de rég postázva lett. A feladószelvény azonosítószáma: RL13640084191814 A kellemetlenségért elnézést kérek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sajnálom, de OnlyBlueBaby alias Molnár Bálint által kínált és kifizetett árut a mai napig nem kaptam meg. Telefonon vagy nem elérhető, vagy pedig hitegető választ kapok tőle. Remélem más nem jár hasonlóan. Negatív!
Másik fél: Javítok: Ádám. A termék (igaz késéssel) de rég postázva lett. A feladószelvény: RL13640089113761 A kellemetlenségért elnézést kérek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3522959.bero52_t (60) (Vevő)
Negatív
2006.02.10. 20:04:04
1417396798
Ugyanaz mint az előző kettő. se pénz se posztó.
Másik fél: Az igéretemhez híven, a megbeszélt határidő elött oda is ért a csomag! RL13640075496829
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3522959.bero52_t (60) (Vevő)
Negatív
2006.02.10. 20:02:55
313622074
itt folytatom: jan 23 .án igerte hogy hivni fog. azóta sem pénz sem áru.
Másik fél: Az igéretemhez híven, a megbeszélt határidő elött oda is ért a csomag! RL13640075496829
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3522959.bero52_t (60) (Vevő)
Negatív
2006.02.10. 20:01:01
313515904
2005 dec 27.én utaltam az áruérta pénzt azóta több lkalommal kerestem. emailon ill telefonon beszéltem vele többször .Költözésre hivatkozott igérte hogy küldi .majd azt mondta hogy apostán történt valami vele.hogy keresni kell.semm
Másik fél: Az igéretemhez híven, a megbeszélt határidő elött oda is ért a csomag! RL13640075496829
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Janika0518_a (51) (Vevő)
Negatív
2006.02.10. 17:14:02
313570686
December 29.-e óta nem érkezett meg az áru, pedig előre kifizettem.Ma febr. 10.-e van
Másik fél: A kedves vevő más számlájáról fizette be a pénzt a számlámra, és elfelejtette odaírni a nevét/felhasználónevét, így nem tudtam azonosítani. Azóta értekeztünk telefonon, a csomag pedig úton van.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még mindíg nem kaptam meg a töltőt! 2,5 hónapja várok rá. Írtam rengeteg e-mailt, amire 1 hónapja nem válaszol. Többször ígérte, hogy postára adja.Telefonon hívtam múlt héten is, akkor azt mondta utánnanéz. Azóta sem jelentkezett
Másik fél: Utána is néztem, és a negatív értékelés keltje elötti napon RL13640089113745 postai azonosítóval el is ment a csomag.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2006.01.4-én utaltam a megnyert aució árát, a posta költséggel együtt. azota többször próbáltam elérni, sikertelenül. tudom hogy egy költözés mivel jár, de avégtelenségig arra sem lehet hivatkozni. vagy afrikába költözött?
Másik fél: A termék (igaz késéssel) de rég postázva lett. A feladószelvény: RL13640084191768 A kellemetlenségért elnézést kérek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3369391.eclairs_t (2) (Vevő)
Negatív
2006.02.07. 12:03:35
313767846
jan13án feladtam a pénzt,de azota sem érkezett meg az áru..csak hiteget,hogy sorrendbe..de mikor??nem keresi a kapcsolatot..egyszer sem hivott,vagy irt..
Másik fél: nem írtam, nem hívtam. Csak feladtam a csomagot RL13640084191827 postai azonosító alatt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aukció megnyerése óta 12 nap telt el. Én már másnapján jelentkeztem emailben, de máig nem jött visszajelzés. Úgy érzem eleget vártam.
Másik fél: Az év elején, váratlanul érkező komoly személyes és céges nehézségek miatt nem tudtam jelntkezni. A kapcsolatot tényleg nem vettem fel vele. A kellemtlenségért elnézést kérek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Már két hete átutaltam a pénzt a számládra,de az áru még nem érkezett meg. Miért nem jött még meg? Írta:Morzsi1963 Várom a választ!
Másik fél: Valószínűleg azért, mert amikor befizette a pénzt a bankban, nem írta oda hogy ki a befizető, vagy postai úton, csekken fizetett, amit a bankom nem fogad el. Kérem, vegye fel velem a kapcsolatot!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Most mi a probléma, nincs meg a címem?
Másik fél: A csomi hozzá is odaért!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Pontossan ahogy megbeszéltük.Én biztos, hogy nyugodtan üzletelek vele legközelebb is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Pontossan ahogy megbeszéltük.Én biztos, hogy nyugodtan üzletelek vele legközelebb is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MichaelNKosa (50) (Vevő)
Pozitív
2006.01.31. 20:11:59
313422189
Nagyon rendes üzletfél, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4512300.lali63 (11) (Vevő)
Pozitív
2006.01.31. 08:34:38
313759901
Pontos gyors megbízható. Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Leütés után nem találtam a terméket, teljesen jogosan kaptam mínuszt. Mentségemre legyen mondva, hogy mindent felforgattam, hogy meglegyen, sikertelenül. Elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Leütés után nem találtam a terméket, teljesen jogosan kaptam mínuszt. Mentségemre legyen mondva, hogy mindent felforgattam, hogy meglegyen, sikertelenül. Elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött össze.
Másik fél: Megkértem a vevőt, hogy hétvégén hívjon fel az átvétel ügyében, mivel nagyon elfoglalt vagyok. Felhívott, ekkor mondtam neki hogy csak szerdán érek rá, erre rámnyomta a telefont... Kell ennél több?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3882436.maxtomi (8) (Vevő)
Negatív
2006.01.29. 07:42:06
1417376632
Hihetetlen még ő van felháborodva hogy elköltöztem ezért nem kéne NEGATÍOT ADNI de ezért te is kapsz 1-et
Másik fél: Ezt a negatívot legszivesebben bekereteztetném.. :DD Maxtomi amúgy is fura vevő.. Pl.: kért tőlem mailben fényképet... Azért kapott ő negatívot, mert azt írta: "szarok a kábeledre, elköltöztem" szóval kinek jár a negatív??? :D
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ugyan is egy hete nem irvissza de amugy nincs vele semmi bajom és ajánlom .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4507089.jana021 (1) (Vevő)
Pozitív
2006.01.24. 15:43:55
313570686
Időben megjött a termék nem kellett túl sokat várni rá
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4258097.Felcsi (56) (Vevő)
Pozitív
2006.01.24. 08:07:47
1417367381
Kiváló partner! Mindent meglehet vele beszélni!Rugalmas!Korrekt! Mi kell még?Ajánlom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
