Editke31 (477) 94.92% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 504 | 663 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 31 | 31 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 27 | 39 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 562 | 733 adásvétel |
| Az eladóként kapott 94 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
bozsokattilane (43) (Eladó)
Pozitív
2013.08.05. 14:17:58
1767641450
Csak ajánlani tudom ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.barbararabrab (800) (Eladó)
Pozitív
2013.08.04. 17:42:24
1761575936
minden rendben ment, ajanlom a vasarlot! 5*
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lukacs_istvan (170) (Eladó)
Pozitív
2013.07.28. 20:33:39
1738561595
Csakis +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Köszönöm!! Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csillag221 (425) (Eladó)
Pozitív
2013.07.20. 11:18:19
1765309733
minden a megbeszéltek szerint zajlott.korrekt vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott,ajánlom mindekinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikykeh17 (1447) (Eladó)
Pozitív
2013.07.05. 15:46:36
1751095874
Korrekt,megbízható társ!!Ajánlom!!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikianyus (2428) (Eladó)
Negatív
2013.07.04. 14:39:10
1754363936
A termék vételárát több mint egy hónapja nem kaptam meg. Sőt nem is a vételár hiányzik, csak a postaköltség....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bodnar0320 (125) (Eladó)
Pozitív
2013.07.03. 09:10:12
1750725623
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,gyors pontos vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pozitiv ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
depimilan (1447) (Vevő)
Pozitív
2013.06.27. 18:59:56
1761638549
Kiváló partner !Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kata1979 (1787) (Eladó)
Pozitív
2013.06.25. 14:10:46
1759604840
Kedves, megbízható partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm!Minden a megbeszéltek szerint történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Anyacica50 (150) (Eladó)
Pozitív
2013.06.23. 13:02:12
1757518802
Mindenn redben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
wertesur (1310) (Eladó)
Pozitív
2013.06.23. 06:57:27
1747105985
megbizhato,korrekt partner.mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.farkasszilvi (1450) (Eladó)
Pozitív
2013.06.21. 17:23:01
1751722280
Mindenkinek ajánlom,gyors,korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szepike8 (1300) (Eladó)
Pozitív
2013.06.13. 18:24:11
1713175559
Sikeresen lebonyolítottuk az adás-vételt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szepike8 (1300) (Eladó)
Pozitív
2013.06.13. 18:24:10
1713152951
Sikeresen lebonyolítottuk az adás-vételt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szepike8 (1300) (Eladó)
Semleges
2013.06.13. 18:22:38
1711565246
Már kapott másik ilyen terméket így ezt nem kérte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kérte a vevőKiváló vaterás ! Ajánlom mindenkinek a figyelmébe! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Csak ajánlani tudom:):
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Helló érdeklődnék hogy meg van e még ez a kis eggyütes mert nagyon meg tetszett!!??
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, pontos, megbízható partner. Bátran ajánlom mindenkinek. Ezúton is köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arany60_a (1599) (Eladó)
Pozitív
2013.05.28. 14:34:10
1753577576
Gyors megbízható partner,ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vitkoczine (386) (Vevő)
Pozitív
2013.05.28. 08:47:28
1751281943
Minden rendben ment, szívből ajánlom másoknak is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,megbízható,kedves vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Váltottunk pár levelet - én írtam, 1-2 hét múlva jött is rá válasz és ígéret. A legutolsó ilyen szerint hétvégén átvette volna. Biztosan nem ért rá, vagy elfelejtette, esetleg fontosabb dolga akadt. Az ideszólás a "nem jövök"-ről nem fért bele az idejébe. Nem szoktam problémát csinálni a "köszönöm, mégsem kérem" tartalmú levél miatt, nem is járt volna érte negatív. Az ilyen halogatás viszont már nekem is sok volt. Egy hónapja ütötte le az aukciót, elegem lett a huzavonából. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, pontos, megbízható partner. Mindenkinek szívből ajánlom. Köszönöm a vásárlást. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható partner :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vevő. Minden rendben ment! Csakis ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sybilla981 (102) (Eladó)
Pozitív
2013.05.09. 07:03:26
1740113084
Kedves, gyors, kommunikatív partner, csak ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sybilla981 (102) (Eladó)
Pozitív
2013.05.09. 07:03:26
1740112676
Kedves, gyors, kommunikatív partner, csak ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sybilla981 (102) (Eladó)
Pozitív
2013.05.09. 07:03:25
1740112559
Kedves, gyors, kommunikatív partner, csak ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tildi_2007 (1746) (Eladó)
Negatív
2013.04.30. 20:15:21
1451815551
Sajnos nem jött létre az adásvétel. A vevő nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.VASIABIGEL819 (292) (Vevő)
Pozitív
2013.04.22. 10:33:41
1723378085
Minden rendben ment,nagyon szép hibátlan termék ahogy a képeken volt.Köszönöm és ajánlom mindenkinek!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, pontos és megbízható eladó! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mooncsii00 (66) (Eladó)
Pozitív
2013.04.20. 15:17:28
1717167614
Minden rendben!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kisebb fennakadásokkal megkaptam a terméket. Kicsit sok időbe telt,de végül sikeres lett az adás-vétel!Ettől függetlenül ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sogorbea (1152) (Eladó)
Negatív
2013.04.13. 21:21:56
1706895572
Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sogorbea (1152) (Eladó)
Negatív
2013.04.13. 21:21:28
1706849750
Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1 ft-os aukció lévén pozitívat adok, de a vevő a mai napig nem reagált a levelemre.....pedig 2-szer is írtam. Természetesen, ha a jövőben szeretné a növényt, állok rendelkezésére!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner.ajánlom++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner.ajánlom++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
