tarjanyipapa (77) 96.39% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kutyagumis973 (167) (Eladó)
Pozitív
2013.09.16. 13:43:20
1796873843
Köszönöm a vásárlást,legyen szerencsénk máskor is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
clockshopp (953) (Eladó)
Pozitív
2013.09.13. 19:49:11
1797757586
Gyors, Korrekt Partner! Mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vaterka66 (1348) (Eladó)
Pozitív
2013.09.11. 11:05:20
1794809510
Kedves,korrekt,megbízható partner!Köszönöm a vásárlást!Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vaterka66 (1348) (Eladó)
Pozitív
2013.09.11. 11:05:20
1794809198
Kedves,korrekt,megbízható partner!Köszönöm a vásárlást!Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vaterka66 (1348) (Eladó)
Pozitív
2013.09.11. 11:05:20
1794809984
Kedves,korrekt,megbízható partner!Köszönöm a vásárlást!Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
harmathzsolt (5918) (Eladó)
Pozitív
2013.09.09. 16:10:04
1797994016
MINDEN RENDBEN A MEGBESZÉLTEK SZERINT A TERMÉK FELADVA AJÁNLOM !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
harmathzsolt (5918) (Eladó)
Pozitív
2013.09.09. 16:10:04
1798807229
MINDEN RENDBEN A MEGBESZÉLTEK SZERINT A TERMÉK FELADVA AJÁNLOM !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
harmathzsolt (5918) (Eladó)
Pozitív
2013.09.09. 16:10:04
1797994091
MINDEN RENDBEN A MEGBESZÉLTEK SZERINT A TERMÉK FELADVA AJÁNLOM !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsolt018 (1653) (Eladó)
Pozitív
2013.09.06. 08:50:04
1790927246
Minden rendben ment, ajánlom másoknak is a kedves vaterást !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsozso066 (723) (Eladó)
Pozitív
2013.09.04. 13:22:37
1790907905
minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
clockshopp (953) (Eladó)
Pozitív
2013.08.18. 11:10:02
1778296667
Gyors, Korrekt Partner! Mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NoNeni012 (344) (Eladó)
Pozitív
2013.08.06. 18:41:47
1784088773
Minden rendben zajlott. Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenben korrekt,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
264303.mucsanyim (158) (Eladó)
Negatív
2009.06.06. 11:08:55
147086762
Az új termék a vevő szerint nem működött, amit én elfogadtam és korrektül előreutalással visszavásároltam.De mint az aikción fel volt tüntetve, a szállítási költség a vevő terheli, ennek ellenére házhoz vitettem neki az árut nem kevés üzemanyagköltséggel.És mindezek tetőzésére az árut portósan postázta vissza, ami a + 500ft postaköltség helyett még +2500 forintomna került volna.Így se pénz se termék.
Másik fél: Tipikus példája annak, hogy nem szabad kereskedni.Ad 1, a vásárlásfeltétele volt a budapesti átvétel,ad2,akészülék üzemképtelen volt,leleveleztük hogy vissza a pénzt és én küldöm a dvd-ét.a pénzt vissza -utalta én pedig vissza-küldtem a dvd-át. Nem vette át a küldött dvd-ét az eladó .A posta velem fizetette volna meg az ide-oda szállitást,én nem fizettem ki, igy az ő tulajdona lett. Ennyit erröl .Én nem érzem magam hibásnak. tarjanyipapa
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
705878.Kingsouth8 (25) (Eladó)
Pozitív
2009.01.26. 21:00:39
120097738
Korrekt vaterás! Ajánlom mindenkinek! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
72390.gessztenye_v (273) (Eladó)
Pozitív
2008.10.01. 20:43:54
88125572
Korrekt, megbízható vaterás! Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt partner csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
28956.freesoora (1204) (Eladó)
Pozitív
2007.11.15. 12:02:52
41344690
Korrekt és tökéletesen megbízható Partner! Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbizható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
179236.realjoe (3662) (Eladó)
Semleges
2007.11.03. 14:22:12
37272825
nem tudott értejönni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudott érte jönniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Villámgyors, pontos, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
63265.szaki11_a (1320) (Eladó)
Semleges
2007.09.29. 21:49:20
37457200
A VEVÖ KÉRÉSE A KÖVETKEZÖ VOLT "NEKEM HA LEHETNE MA , SZOMBATON KÉNE HA ELTUDNÁ VALAHOGY JUTTATNI HOZZÁM A TÁSKÁT. AKKOR KP 2000.-FT-OT FIZETEK. A LAKCIMEM: XXXXX. " SAJNOS NEM TUDTAM SE GYORS SE RUGALMAS UGY AHOGY A KEDVES VEVÖ ELVÁRTA VOLNA.
Másik fél: IGY TÖRTÉNT , SAJNOS NEKEM SÜRGŐSEN KELLETT VOLNA, DE EZ LEHETETLEN VOLT. SAJNÁLOM. tarjanyipapa
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
elektrocomplex (32) (Eladó)
Semleges
2007.09.21. 06:31:37
32979846
garanciális okok miatt nem volt közös nevezőnk, de megértette a problémám, ajánlom mindenkinek, korrekt partner
Másik fél: korrekt partner, a garancia tényleg fontos ilyen nagy értékü laptopnál,szerencsér e ezt vétel elött kell tisztázni,nagyon korekt partner mindenkinek ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az aukció zárta után azonnal felvettem a kapcsolatot emailben a vevővel. Sajnos a válasz emailben nem szerepelt hogy sürgős lenne a dolog, illetve hogy a másnap délutáni időpontra nem érkezet válasz,a további emailekre nem válaszolt. A későbbi telefonos megkeresésemre a vevő közölte hogy eláll a vételtől. A vevő telefonon fel sem probálta venni a kapcsolatot. Sikertelen tranzakció esetén a rendszer nem ajánl fel pozitiv értékelést, de nem is szivesen adnék ilyet.
Másik fél: Sajnálom hogy nem sikerült nyélbe ütnünk az adá-vételt, de az ördög nem alszik, hiába a jóindulat. Nagyon sajnálom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a vásárlást! Nagyon gyorsan jelentkezett. Pontos, megbízható és nagyon kedves. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudom értékelni, mert tényleges adás-vétel nem történt.
Másik fél: Nem tudok értékelni az adás-vétel nem történt meg.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő az aukció lezárását követően meggondolta magát, és elált a vételtől!
Másik fél: Az üzlet nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a lehető legnagyobb rendben zajlott. Köszönöm a vásárlást. Üdv:LKW
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, megbizható, korrekt és becsületes partner! Ilyent csak ajánlani tudok mindenkinek, Remek Vaterás!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,megbízható partner.Ajánlom mindenkinek.Köszönöm a vásárlást.Üdv Lívia
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
418943.a.t.t.i. (783) (Eladó)
Pozitív
2007.01.04. 19:17:10
17144082
Korrekt,pontos,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
100% pozitív de az új vatera rendszer miatt nem tudunk csak semlegest adni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Aktualitását vesztetteAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
541750.szakura_a (11) (Eladó)
Pozitív
2006.03.15. 03:55:30
6409402
Egy megbízható,gyors,korekt úriember!Öröm volt vele üzletet kötni!Köszönök mindent,és további sikereket kivánok!Ajánlom mindenki figyelmébe!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
69666.euroline_a (255) (Eladó)
Negatív
2006.03.13. 09:56:55
4594494
Hosszas megbeszélés után vevő lemondta az adásvételt.
Másik fél: VÉGTELEN ÖRÖMMEL TÖLT EL HOGY 3 HÓNAPPAL A LICIT UTÁN , ÉRTÉKELÉST IRT RÓLAM. AZ AKKORI MEGBESZÉLTEK TEHÁT TÁRGYTALANNAK SZÁMITANAK ÖNÖKNÉL. MINDENKINEK AJÁNLOM HOGY EUROLIN-NEL ILYEN FELTÉTELEK MELLETT NE KÖSSENEK ÜZLETET.EZ ABSZOLUT POFÁTLANSÁG ÉN SOHA NEM ADTAM NEGATÍV ÉRTÉKELÉST ÖNÖKRŐL!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
245685.Boticselli (4908) (Eladó)
Pozitív
2006.02.20. 19:48:28
5842540
Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes tranzakció, gyors, korrekt üzletfél. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes tranzakció, gyors, korrekt üzletfél. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes tranzakció, gyors, korrekt üzletfél. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
antalijozsef (1168) (Eladó)
Pozitív
2006.02.09. 14:09:42
5343974
Korrekt partner, minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, szimpatikus vásárló. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, szimpatikus vásárló. Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
