404922.tuja02 (-7) 42.86% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Leütötte 1.5 hónapja, azóta csend!
Másik fél: szia nem tudtam csak most jellentkezni mert elhuzodott a lakás átalakitás . de kérlek küld ide .IFJ OLAJOS SÁNDOR
BUDAPEST XIV.
RÓNA U 221 FSZ1.
1145
BOCCS. KŐSZI.
Többszöri haladékkérés után sem fizetett. Az akció alatt sosem keresett és szinte alig volt elérhető. A cérna akkor szakadt el nálam, mikor a sokadik érdeklődésemre egyszerűen letette a telefont. Ez egy KÓKLER! AZ ELLENSÉGEMNEK SEM AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ugyan egy hónappal később, de a megbeszéltek szerint a tranzakció létrejött. Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ugyanaz,
Másik fél: KÉRLEK VOND VISSZA MERT KELL DE MOST IGÉRETET TUDOK TENNI ,HOGY 10.UTÁN TUDOM ÁTVENI MERT IGY IS MINDEN KINT VAN AZ UDVARON LETAKARVA,NEM TUDNÁM MOST HOVA TENNI ,.KITARTÁS TÜRELEM.
Sajnos ugyanaz volt a probléma, mint amit a többiek írtak: hiteget, majd holnap írok/hívlak/jövök/találkozunk fazon, de közben egy nagy ...
Másik fél: A LAKÁS ÁTALAKITÁS NAGYON ELHUZODOTT EZÉRT NEM TUDTUNK TALÁLKOZNI NEM AZÉRT MERT NEM AKARTAM.
TE OTT HAGYNÁD A LAKÁSODBAN EGYEDÜL A MUNKÁSOKAT?
MERT ÉN NEM FŐLEG HOGY VOLT HOGY KÉT HÁROM NAPIG TELEFONÁLGATAM MIRE UTOLÉRTEM ŐKET HOGY MIKOR FOLYTATJÁK A MUNKÁT.
418451.rébuszbácsi (84) (Eladó)
Negatív
2005.11.22. 10:39:04
3918558
Szélhámos, 1 hónapon keresztül hitegetett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.418451.rébuszbácsi (84) (Eladó)
Negatív
2005.11.22. 10:37:34
3918557
Szélhámos, 1 hónapon keresztül hitegetett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.418451.rébuszbácsi (84) (Eladó)
Negatív
2005.11.22. 10:37:09
3786873
Szélhámos, 1 hónapon keresztül hitegetett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.418451.rébuszbácsi (84) (Eladó)
Negatív
2005.11.22. 10:36:41
3918559
Szélhámos, 1 hónapon keresztül hitegetett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.418451.rébuszbácsi (84) (Eladó)
Negatív
2005.11.22. 10:36:17
3931484
Szélhámos, 1 hónapon keresztül hitegetett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.418451.rébuszbácsi (84) (Eladó)
Negatív
2005.11.22. 10:35:16
3811693
Szélhámos, 1 hónapon keresztül hitegetett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egyszer sem jött el, amikor megígérte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Kért 1 hónap haladékot... utánna még 1 hetet... már lassan 2 is eltelt... nem kereset... nem írt mailt :(... tovább már nem várok rá... Mindenki döntse el üzletel-e vele vagy sem... utoljára ezt írta: oké de küld el a cimed és a számlaszámod mertnem találom. kőszi sanyi. A HARMADIKAT VÁLASZTOM DE CSÜTŐRTÖK ELLŐTT NEM TUDOK UTALNI. SANYI. (elkülrdtem a szsz-t, címet már sokadjára... :) ) levél: 2005-11-13 (Vas), 11:43 (vásárlás valamikor október elején-közepén volt) Pénz nincs azóta se!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kb egy hónap késéssel kérte az árut, de attól még minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.208086.StaJa (370) (Eladó)
Negatív
2005.11.17. 08:31:28
3904870
Nem jelentkezik a megvásárolt termékért, a megbeszélt találkozóra (amit ő javasolt) nem jött el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
208086.StaJa (370) (Eladó)
Negatív
2005.11.17. 08:31:13
3904951
Nem jelentkezik a megvásárolt termékért, a megbeszélt találkozóra (amit ő javasolt) nem jött el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
208086.StaJa (370) (Eladó)
Negatív
2005.11.17. 08:30:52
3904627
Nem jelentkezik a megvásárolt termékért, a megbeszélt találkozóra (amit ő javasolt) nem jött el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nállam is Okt.8.-án vásárolt, és azóta hiteget.Ráadásul Nov.10.-én SMS-ben ezt írta: Kérem postázni a fóliákat. Mi ez, ennyire hüjének néz ez valakit. ( csak megjegyzem, még a mai napig sem fizetett Nov.16.) Véleményemmel társulok az elözö értékelöhöz: az ilyennek itt nincs mit keresni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő szólt, hogy őt csak a videókártya érdekli, de annak kifizetésére is kért 2 hét haladékot. Eltelt 3 hét, de még mindig nem történt semmi! e-mailjeimre nem válaszolt, nem fizetett! Nem ajánlom senkinek, az ilyen felhasználónak a tiltólistán a helye!!! És a Vatera is elgondolkodhatna, hogy törli a srácot, pláne a többi értékelést is elolvasva...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.122091.hpistike_v (342) (Eladó)
Negatív
2005.11.14. 21:20:34
4010329
Szóval ez a dolog nem játszótérnek készült, hanem piactérnek, nem értem milyen poént látsz benne hogy leütsz valamit aztán sza... rá.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Velem korrekt volt a srác.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a találkozóra nem tudott eljönni, megegyeztünk a postában. Mivel nem ismerem még, krtem, hogy utalja át előre az ellenértéket - ezt most már jó ideje nem tette meg. Gondolom, nem volt már szüksége a termékre. Ez nem gond, de akkor szólni kell. Ha viszont szükség van rá, akkor ki kell fizetni. Sajnálom, hogy így alakult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a találkozóra nem tudott eljönni, megegyeztünk a postában. Mivel nem ismerem még, krtem, hogy utalja át előre az ellenértéket - ezt most már jó ideje nem tette meg. Gondolom, nem volt már szüksége a termékre. Ez nem gond, de akkor szólni kell. Ha viszont szükség van rá, akkor ki kell fizetni. Sajnálom, hogy így alakult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom, hogy másfél hónap kevés volt az 550 Ft átutalására. Talán máskor...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
.......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az üzlet.Remélem majd legközelebb!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
mátyáskirály (905) (Eladó)
Pozitív
2005.10.24. 02:00:41
3662423
A tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mátyáskirály (905) (Eladó)
Pozitív
2005.10.24. 02:00:24
3662356
A tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden ok. Csak törlődött a cim :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csaló, nem vesz ez semmit!!!
Másik fél: türelem neglesz a bolt 10. után.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1,5 hétig huzta-halasztotta... aztán végül visszalépett.... pedig rákérdesztem ,hogy KELL VAGY NEM!!! ez szerintem NEM correct....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem kellett neki
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A Tisztelt Ügyfél bár itt a vaterán megvette az árut, nem volt hajlandó válaszolni és nem zárult le a tranzakció, nem vette meg/át a gépem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
299732.gumikacsa11 (302) (Eladó)
Pozitív
2005.10.13. 18:15:53
3907724
korrekt vevő, sajnos üzlet nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos az első jelentkezés utáni ígéret nem vált valóra, -tuja2- e tétel nélkül szállt villmosra. Ha mégis tévedek ,megtalál itt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos két hete várok,többszöri email és telefonbeszélgetésünk ellenére sem utalja el a vételárat! Abszolút komolytalan,senkinek sem ajánlom!
Másik fél: kérlek légy még egy kis türelemmel mert téged a fizetni valok miatt csak november 1-10kőzt tudlak rendezni.
kitartás kőszi..
Személyes átvételt kért, pedig az nem volt felkínálva. Beleegyezetem, de utána 9 nap haladékot kért. Beleegyeztem. Ez már 2 napja letelt és nem jelentkezett. Nem adok negatívot, mert nem másra licitált rá. Remélem, nem történt baja.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.408896.hűtőgép (0) (Eladó)
Pozitív
2005.10.07. 18:19:51
3635228
Személyes megállapodásunknak megfelelően csak október közepén ütjük nyélbe az üzltetet, a vevő kérésére. Leveleimre kicsit lassan, de mindig korrektül válaszolt, remélem a megjelölt időpontban ténylegesen nyélbe ütjük az üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elektro_Outlet (2301) (Eladó)
Pozitív
2005.10.03. 09:31:08
3677381
Korrekt , megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos az üzlet nem jött létre, mivel a készüléket kipróbáltuk, és hibás volt.örülök hogy ez elvitel előtt derült ki
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Elektro_Outlet (2301) (Eladó)
Pozitív
2005.10.01. 12:50:11
3520153
Megbízható, korrekt partner. Minden rendben zajlott ajánlhatom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
