mandi24_t (206) 96.4% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem írhatom, hogy korrekt, amikor többszöri megkeresésemre küldte csak el az árut!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mondta, hogy aznap utal. Én elhittem, és küldtem a terméket. Felszólítottam később sms-ben, mert e-mail címe akkor már nem volt, mire mondta ismét, hogy utal. Ez azóta se történt meg. Nem leszek többé ilyen hiszékeny.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, rugalmas eladó! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, rugalmas eladó! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, rugalmas eladó! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.márcis 10.-én kifizettem a pénzt,de az árut a mai napig nem kaptam meg.A vevő nem elérhető se telefonon se e-mailban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri megkeresésemre sem reagált!Úgy látom nem én vagyok az első akinél licitált,de nem fizetett,nem jelentkezett!Sajnálom,de nem ajánlom!NEGATÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.MINDEN RENDBEN VOLT AJÁNLOM MÁSOKNAK IS.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6265458.soosnel (59) (Vevő)
Pozitív
2007.03.21. 08:20:57
321625918
Nagyon korrekt gyors elado ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm, megérkezett:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos eladó,szép termékkel.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5933327.pumukli50 (3) (Vevő)
Pozitív
2007.03.19. 14:10:01
321626548
Gyors, pontos, kedves partner. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Villámgyors vevő. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3542791.szilvias (190) (Eladó)
Negatív
2007.03.16. 12:39:30
321473244
Elfelejtett jelentkezni. Ennyi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Teljesen korrekt, ajánlom mindnekinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gabocamami (692) (Eladó)
Pozitív
2007.03.12. 11:50:55
321034424
Megbízható vevőnek ismertem meg. Mindenkinek ajánlom:) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható Vásárló! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható Vásárló! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5112525.nanszia_t (262) (Eladó)
Pozitív
2007.02.25. 20:18:10
321016750
Köszönöm a vásárlást! Megbízható, szimpatikus vevő, gyors utalás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Monalinedesign (1645) (Eladó)
Pozitív
2007.02.21. 21:38:28
320786368
Gyors,megbízható vásárló!Örülök,hogy újra sikeresen tudtunk üzletet kötni:)!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors vevő. Korrekt, kapcsolattartó, pontos. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors vevő. Korrekt, kapcsolattartó, pontos. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors vevő. Korrekt, kapcsolattartó, pontos. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megértő aranyos eladó. Sok vásárlót kívánok neki. Köszi mindent.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, szimpatikus, jó kapcsolattartó partner! Mindenkinek ajánlom, és köszönöm a vásárlást!:)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, szimpatikus, jó kapcsolattartó partner! Mindenkinek ajánlom, és köszönöm a vásárlást!:)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves korrekt minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eszméletenül gyors,kedves partner,olyan gyönyörű nadrágot kaptam tőle,hogy azóta azt hordom:)) Tiszta szivből ajánlom Őt mindenkinek!!! köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Darabos-Tundi (2384) (Vevő)
Pozitív
2007.02.08. 15:19:51
319939417
Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors,pontos vásárló!Mindenkinek csak ajánlani tudom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm a trikót, megérkezett, csak sajnos elggé füstszaga van, de úgyis ki lesz mosva nem? csak azért mégis.. egyébként nagyon gyors és korrekt partert ismerhettem meg személyében. ezért pozitív.
Másik fél: Ne haragudj, de ezek bálás ruhák. Én nem mosom, nem vasalom őket. Köszönöm az értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kértem, hogy ajánlva adja fel a csomagot-ennek megfelelő összeget utaltam-de simán adta fel. A csomag nem érkezett meg, jeleztem és a végén még engem gyanusított meg, hogy csak a pénzt (50 forint+postaköltség!!!) akarom vissza.
Másik fél: Mondtam, hogy mi történt. Arról nem én tehetek, hogy nem érti meg. Kértem a számlászámát, hogy vissza tudjam utalni a pénzt, de nem adta meg. Ezek után nem tudom mit tehetnék.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jutka1230 (1740) (Eladó)
Pozitív
2007.02.01. 17:52:43
320101024
Gyors, megbízható vásárló, mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Logitech10_a (72) (Eladó)
Negatív
2007.01.26. 13:01:30
1418453897
Sajnálom de nem vettem észre rajta!!!!nyugodtan visszaküldhetted volna és visszakapod a pénzt vagy kapsz másikat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, korrekt vevő! Szívből ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, korrekt vevő! Szívből ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, korrekt vevő! Szívből ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, korrekt vevő! Szívből ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, korrekt vevő! Szívből ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, korrekt vevő! Szívből ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, korrekt vevő! Szívből ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható eladó! A fenn maradt összeget köszönöm szépen,nem kell vissza utalni.Majd legközelebb levonjuk:-))
Másik fél: Nagyon szépen köszönöm!!! Még egyszer elnézést kérek!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
