cagrojanos (98) 99% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Ezért miért kell semlegeset adni? azért mert valami telepítési probléma van az free 7 napos ingyen AJÁNDÉK cd vel??? Kérem itt gps vevőt adtam el nem szoftvert ! Ez nevetséges.
Másik fél: Azthiszem,hogy a válaszomban megirtam,hogy a készülék müködik,csupán annak lemezét -még egy napig sem tudtam használni.A semleges aztjelenti,hogy lehet,hogy az eladó nem is hibás,-ellenben az Ön negativ értékelése mit takar,hiszen postai átvétellel azonnal fizettem abban a hitben,hogy mindent tud ami rá van irva!!!Én tevékenységemet csak akor értékelhetné negativan,ha az árut nem veszem át,vagy valamilyen kifogással viszaküldöm.Jó ha tudja,hogy az uniós szabályok szerint 8 napon belül az interneten vásárolt áru,ha nem felel meg a fogyasztónak visza lehet küldeni,és annak ellenértékét köteles visszaadni!!! Minden veszekedés nélkül szerintem ebben az üzletben mindketten pozitivan jártunk el.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
legolcsobbvatera (948) (Eladó)
Pozitív
2008.03.25. 01:58:36
58341050
Pozitívan Pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő rendkívül korrekt,gyors,pontos,minden a megbeszéltek szerint zajlott.Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyvetNEKED (1494) (Eladó)
Pozitív
2007.11.29. 23:45:21
40893343
Gyors, pontos, korrekt vásárló. E tranzakció alapján csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
54847.kgbr99_v (142) (Eladó)
Pozitív
2007.11.21. 15:18:17
40780036
Kiváló partner. Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
192004.Sagittarius70 (1140) (Eladó)
Pozitív
2007.11.12. 14:04:00
40790170
Minden rendben zajlott. Megbízható, korrekt üzleti partner - bátran ajánlom ! Köszönöm a vásárlást és a bizalmat !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
183962.Jocoshop (878) (Eladó)
Pozitív
2007.11.01. 14:45:06
38521312
Megbizható vevö mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom másoknak is. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt, korrekt és gyors partner.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
