babaszoba1 (321) 84.08% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kicsit megkésve, de megkaptuk a termékeket, a termékekkel meg vagyunk elégedve, a kézhezvétel lehetett volna gyorsabb.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri megkeresésem ellenére sem kaptam meg a terméket. Telefonon megígérte, hogy a postai feladóvevényt elküldi, de ez sem történt meg.A termék árát postaköltséggel természetesen én átutaltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.724980.timidorcsi (63) (Eladó)
Negatív
2009.06.16. 13:26:41
148165682
No comment.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.868610.Edit03 (1044) (Vevő)
Negatív
2009.06.15. 14:53:37
147044648
A pénzt átutaltam neki,ő nem küldte a terméket! Hívtam telefonon,azt mondta,most nem alkalmas az időpont.Amikor a bankszámlaszámot küldte,és a pénzt felvette,akkor alkalmas volt.E-mailra nem válaszol. Szerintem eleget vártam.Nem ajánlom senkinek!! NE VÁSÁROLJATOK TŐLE!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Termék tökéletesen megfelelt a meghirdetett adatoknak és semmi büdös dohos szaga nem volt:)! Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt,villámgyors vaterás!Szívből ajánlom mindenkinek!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt,villámgyors vaterás!Szívből ajánlom mindenkinek!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyorgytundi (154) (Vevő)
Pozitív
2009.06.09. 17:58:49
147249452
Minden rendben volt, köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.684805.marcsy30 (15) (Vevő)
Pozitív
2009.06.09. 11:36:37
147165773
Minden rendben zajlott.Gyors eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, gyors, pontos, megbízható, segítőkész. Gyönyörű cipőt kaptunk. Köszönjük. Mindenkinek ajánlom!!!!!!++++++++++++++++++++++++++Külön köszönet a gyorsaságért!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12.-én befizettem az összeget,de a csomag nem érkezett meg.25.-én irtam egy levelet,amire azt a választ kaptam hogy feladta a csomagot. 28.-án megérkezett, de a postai pecsét azt mutatta hogy 27.-én adta fel az eladó. A rugdalodzóknak dohos szaguk van,és szőr meg koszdarabkák vannak rajta, gyűröttek. Nagyon elégedetlen vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pernyepandurr (533) (Vevő)
Pozitív
2009.05.28. 23:22:46
146271999
Megbízható, rendes vaterás. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felajánlottam neki,hogy küldje el valamelyik termékét és ráfizetek,de azt válaszolta,hogy mit képzelek???!!!Komoly,egy gusztustalan féreg!
Másik fél: Ja persze 800ft-ért majd küldök neki krém minőségű nextet, hát mit képzelsz te! A féreg meg benned él, mert már messziről bűzlesz!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minősíthetetlen stílusú,modortalan!Elküldtem neki a vásárolt árut,mert nekem mindig fizetett,de úgy látszik most én is beleestem a szórásba!!!!Csak postaköltséget szerettem volna spórolni neki,ezért beletettem az előtte kifizetett csomagjába.Ez 1 hónapja volt és márciusban ütötte le a terméket.NO COMMENT!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megkapta és mégsem fizette ki!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ÉN ÁTUTALTAM A PÉNZT, Ő NEM KÜLDTE A CSOMAGOT! NE VÁSÁROLJATOK TŐLE!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ÉN ÁTUTALTAM A PÉNZT, Ő NEM KÜLDTE A CSOMAGOT! NE VÁSÁROLJATOK TŐLE!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ÉN ÁTUTALTAM A PÉNZT, Ő NEM KÜLDTE A CSOMAGOT! NE VÁSÁROLJATOK TŐLE!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rugalmatlan,partner senkinek nem ajánlom!! Egyetlen dologban jeleskedik a fenyegetőzésben.Miután a termék nem felelt meg az Ő elvárásainak( én pedig nem akartam vele vitába bonyolódni ) a vételárat visszafizettem számára.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható üzleti partner, szyvesen ajnlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindben rendben volt, korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam, köszönöm, bár szerintem csak S méretű.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors és megbízható vaterás.Bátran ajánlom mindenkinek.Sok-sok++++++++++ és köszönöm:-)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ALANPARSONS770 (408) (Vevő)
Negatív
2009.05.12. 06:19:58
145944928
A pénzt elutaltam, az árut soha nem kaptam meg, a telefont nem veszei fel, az E-mail-re egy hete nem reagál. A hölgy egyszerűen ellopta a pénzemet. ÓVAKODJON TŐLE MINDENKI!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenelado215 (5957) (Eladó)
Negatív
2009.05.11. 21:42:17
145364799
NEM AJÁNLOM!Vásárolt már korábban tőlem,a fizetés mindig nehézkesen érkezett.Mivel láttam,hogy leütöget egy csomó mindent,felajánlottam,hogy utalni elég1hónap gyűjtögetés után,azaz a márciusban leütött ruhákra ápr7.ig kellett volna ezt teljesíteni.Ma MÁJUS 11 van!Ápr22.-én kaptam egy kurta választ,azóta hiába próbáltam többször a kapcsolatot felvenni.Összesen 20tételt ütött le,amit nem fizetett ki:29500(feb/márc)+15650(ápr)ft értékben.(ezek közül párat már kénytelen voltam értékelni)TILTÓLISTÁN
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenelado215 (5957) (Eladó)
Negatív
2009.05.11. 21:41:52
137872845
NEM AJÁNLOM!Vásárolt már korábban tőlem,a fizetés mindig nehézkesen érkezett.Mivel láttam,hogy leütöget egy csomó mindent,felajánlottam,hogy utalni elég1hónap gyűjtögetés után,azaz a márciusban leütött ruhákra ápr7.ig kellett volna ezt teljesíteni.Ma MÁJUS 11 van!Ápr22.-én kaptam egy kurta választ,azóta hiába próbáltam többször a kapcsolatot felvenni.Összesen 20tételt ütött le,amit nem fizetett ki:29500(feb/márc)+15650(ápr)ft értékben.(ezek közül párat már kénytelen voltam értékelni)TILTÓLISTÁN
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenelado215 (5957) (Eladó)
Negatív
2009.05.11. 21:41:29
143846382
NEM AJÁNLOM!Vásárolt már korábban tőlem,a fizetés mindig nehézkesen érkezett.Mivel láttam,hogy leütöget egy csomó mindent,felajánlottam,hogy utalni elég1hónap gyűjtögetés után,azaz a márciusban leütött ruhákra ápr7.ig kellett volna ezt teljesíteni.Ma MÁJUS 11 van!Ápr22.-én kaptam egy kurta választ,azóta hiába próbáltam többször a kapcsolatot felvenni.Összesen 20tételt ütött le,amit nem fizetett ki:29500(feb/márc)+15650(ápr)ft értékben.(ezek közül párat már kénytelen voltam értékelni)TILTÓLISTÁN
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenelado215 (5957) (Eladó)
Negatív
2009.05.11. 21:41:06
144134326
NEM AJÁNLOM!Vásárolt már korábban tőlem,a fizetés mindig nehézkesen érkezett.Mivel láttam,hogy leütöget egy csomó mindent,felajánlottam,hogy utalni elég1hónap gyűjtögetés után,azaz a márciusban leütött ruhákra ápr7.ig kellett volna ezt teljesíteni.Ma MÁJUS 11 van!Ápr22.-én kaptam egy kurta választ,azóta hiába próbáltam többször a kapcsolatot felvenni.Összesen 20tételt ütött le,amit nem fizetett ki:29500(feb/márc)+15650(ápr)ft értékben.(ezek közül párat már kénytelen voltam értékelni)TILTÓLISTÁN
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenelado215 (5957) (Eladó)
Negatív
2009.05.11. 21:40:44
143442412
NEM AJÁNLOM!Vásárolt már korábban tőlem,a fizetés mindig nehézkesen érkezett.Mivel láttam,hogy leütöget egy csomó mindent,felajánlottam,hogy utalni elég1hónap gyűjtögetés után,azaz a márciusban leütött ruhákra ápr7.ig kellett volna ezt teljesíteni.Ma MÁJUS 11 van!Ápr22.-én kaptam egy kurta választ,azóta hiába próbáltam többször a kapcsolatot felvenni.Összesen 20tételt ütött le,amit nem fizetett ki:29500(feb/márc)+15650(ápr)ft értékben.(ezek közül párat már kénytelen voltam értékelni)TILTÓLISTÁN
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenelado215 (5957) (Eladó)
Negatív
2009.05.11. 21:40:14
143846352
NEM AJÁNLOM!Vásárolt már korábban tőlem,a fizetés mindig nehézkesen érkezett.Mivel láttam,hogy leütöget egy csomó mindent,felajánlottam,hogy utalni elég1hónap gyűjtögetés után,azaz a márciusban leütött ruhákra ápr7.ig kellett volna ezt teljesíteni.Ma MÁJUS 11 van!Ápr22.-én kaptam egy kurta választ,azóta hiába próbáltam többször a kapcsolatot felvenni.Összesen 20tételt ütött le,amit nem fizetett ki:29500(feb/márc)+15650(ápr)ft értékben.(ezek közül párat már kénytelen voltam értékelni)TILTÓLISTÁN
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenelado215 (5957) (Eladó)
Negatív
2009.05.11. 21:39:50
138199937
NEM AJÁNLOM!Vásárolt már korábban tőlem,a fizetés mindig nehézkesen érkezett.Mivel láttam,hogy leütöget egy csomó mindent,felajánlottam,hogy utalni elég1hónap gyűjtögetés után,azaz a márciusban leütött ruhákra ápr7.ig kellett volna ezt teljesíteni.Ma MÁJUS 11 van!Ápr22.-én kaptam egy kurta választ,azóta hiába próbáltam többször a kapcsolatot felvenni.Összesen 20tételt ütött le,amit nem fizetett ki:29500(feb/márc)+15650(ápr)ft értékben.(ezek közül párat már kénytelen voltam értékelni)TILTÓLISTÁN
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenelado215 (5957) (Eladó)
Negatív
2009.05.11. 21:39:27
138199459
NEM AJÁNLOM!Vásárolt már korábban tőlem,a fizetés mindig nehézkesen érkezett.Mivel láttam,hogy leütöget egy csomó mindent,felajánlottam,hogy utalni elég1hónap gyűjtögetés után,azaz a márciusban leütött ruhákra ápr7.ig kellett volna ezt teljesíteni.Ma MÁJUS 11 van!Ápr22.-én kaptam egy kurta választ,azóta hiába próbáltam többször a kapcsolatot felvenni.Összesen 20tételt ütött le,amit nem fizetett ki:29500(feb/márc)+15650(ápr)ft értékben.(ezek közül párat már kénytelen voltam értékelni)TILTÓLISTÁN
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenelado215 (5957) (Eladó)
Negatív
2009.05.11. 21:39:02
138200395
NEM AJÁNLOM!Vásárolt már korábban tőlem,a fizetés mindig nehézkesen érkezett.Mivel láttam,hogy leütöget egy csomó mindent,felajánlottam,hogy utalni elég1hónap gyűjtögetés után,azaz a márciusban leütött ruhákra ápr7.ig kellett volna ezt teljesíteni.Ma MÁJUS 11 van!Ápr22.-én kaptam egy kurta választ,azóta hiába próbáltam többször a kapcsolatot felvenni.Összesen 20tételt ütött le,amit nem fizetett ki:29500(feb/márc)+15650(ápr)ft értékben.(ezek közül párat már kénytelen voltam értékelni)TILTÓLISTÁN
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenelado215 (5957) (Eladó)
Negatív
2009.05.11. 21:38:36
137188698
NEM AJÁNLOM!Vásárolt már korábban tőlem,a fizetés mindig nehézkesen érkezett.Mivel láttam,hogy leütöget egy csomó mindent,felajánlottam,hogy utalni elég1hónap gyűjtögetés után,azaz a márciusban leütött ruhákra ápr7.ig kellett volna ezt teljesíteni.Ma MÁJUS 11 van!Ápr22.-én kaptam egy kurta választ,azóta hiába próbáltam többször a kapcsolatot felvenni.Összesen 20tételt ütött le,amit nem fizetett ki:29500(feb/márc)+15650(ápr)ft értékben.(ezek közül párat már kénytelen voltam értékelni)TILTÓLISTÁN
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenelado215 (5957) (Eladó)
Negatív
2009.05.11. 21:38:11
138132189
NEM AJÁNLOM!Vásárolt már korábban tőlem,a fizetés mindig nehézkesen érkezett.Mivel láttam,hogy leütöget egy csomó mindent,felajánlottam,hogy utalni elég1hónap gyűjtögetés után,azaz a márciusban leütött ruhákra ápr7.ig kellett volna ezt teljesíteni.Ma MÁJUS 11 van!Ápr22.-én kaptam egy kurta választ,azóta hiába próbáltam többször a kapcsolatot felvenni.Összesen 20tételt ütött le,amit nem fizetett ki:29500(feb/márc)+15650(ápr)ft értékben.(ezek közül párat már kénytelen voltam értékelni)TILTÓLISTÁN
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
376976.patrikom_a (111) (Vevő)
Pozitív
2009.05.10. 06:34:58
139173647
Minden rendben volt. AJánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors,korrekt partner,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon segítőkész, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolút megbízható, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
122222.janivankenobi (277) (Vevő)
Negatív
2009.05.07. 13:55:53
146218039
Nem mindenki gépfüggő, hogy egész szabad idejét gép előtt töltse,(hosszú hétvége miatt nem voltam gép közelben) egy hét sem telt el a leütés után, és az aukcióban sem hívta fel a figyelmet, hogy fel nem keresése esetén negatív értékelést ad, sőt ő sem keresett meg, van még mit tanulnia, nem ajánlom senkinek, de látom nem csak én vagyok ezzel így.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mesterember70 (266) (Vevő)
Pozitív
2009.05.07. 13:25:37
145827777
Az áru nagyon szép. Köszönöm.+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mesterember70 (266) (Vevő)
Pozitív
2009.05.07. 13:25:04
145827763
Minden rendben zajlott. Köszönöm. +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mivel nem kaptam még meg a pénzt, nem küldtem a csomagot, így az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vaterás. Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vaterás. Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Közel két hónapig hitegetett és rabolta az időmet! Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Közel két hónap hitegetés után az értékelésből tudni meg, hogy mégsem kívánja megvásárolni, ez nem korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
