19dina76 (68) 94.74% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Villámgyors, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom!!! Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló, az átadás személyesen történt 3 nappal a licit lezárása után!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
martinszito (170) (Eladó)
Pozitív
2006.09.08. 19:51:17
317127237
Kedve, megbizható, gyors. Mindenkinek csak ajánlom.kÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, a megbeszéltek szerint történt. Gyors és pontos partner. Bátran merem ajánlani mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper gyors, megbízható, kedves vevő! Mindenkinek ajánlom! Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper gyors, megbízható, kedves vevő! Mindenkinek ajánlom! Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, rugalmas, megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható, pontos vevő. Köszönöm a vásárlást! Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos,gyors,megbízható!AJÁNLOM!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos,gyors,megbízható!AJÁNLOM!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hipergyors!Rugalmas!Köszönöm a vásárlást,csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Erőszakos,arogáns vevő.Felháborodott azon, hogy nem voltunk otthon amikor ő odaállított, bejelentkezés nélkül, majd közölte akkor küldjem el neki a kazettát a saját költségemre, mivel ezt nem vállaltam, elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5504786.borbolya (81) (Eladó)
Pozitív
2006.08.19. 20:54:10
316661917
Megértő,kedves,gyors partner,mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mercedes-Benz (1086) (Eladó)
Pozitív
2006.08.16. 18:38:06
1417894730
A játék állapotát részletesen leírtam a termékleírásban. Sajnálom, ha licit előtt nem olvastad el.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mercedes-Benz (1086) (Eladó)
Pozitív
2006.08.16. 18:36:18
1417829251
,¸¸,?¤?°`°?¤?,¸¸,?¤? Korrekt partner, mindenkinek ajánlom. ?¤?,¸¸,?¤?°`°?¤?,¸¸,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Na az már igazán sok,hogy azt mondod lapjaira szét van esve.Ennek az eleje valóban firkás volt,hiszen 3 gyerek nőtt fel rajta.Ezt meg lehetett volna értelmesen beszélni egymás között. Mindezek ellenére felajánlom, hogy visszaveszem őket
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ezen volt egy törés, de még belül sem volt firkás. Továbbra sem értem miért gondoltad, hogy ezek vadonat új könyvek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igazán meglepődtem. Egyszer nem kérdeztél rá, hogy milyen a termék, a Mosó Masa tökéletes állapotban volt, nem tudom mi a problémád vele. Az aukcióim között, ha valami új, akkor azt feltüntetem, a többi mind használt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást és a gyors pénzküldést. Minden rendben ment,ajánlom. ***
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolút pozitív, hiszen az aukció lezárását követően két órán belül átvette a könyvet. Kedves, pontos partner, természetesen mindenkinek jó szívvel ajánlom, bátran kössetek üzletet Vele! Köszönöm, hogy nálam vásárolt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4104288.bibor2005_t (212) (Eladó)
Pozitív
2006.08.14. 12:37:49
316245756
Az adás-vétel problémamentesen zajlott. A partnerem kedves, együttműködő. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megízható vevő! Ajánlom mindenkinek! Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, rendkívül gyors és pontos vásárló. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást,remélem találkozunk még!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4030506.cirmok_t (46) (Eladó)
Pozitív
2006.08.10. 20:50:26
316258604
Gyors! jó kapcsolattartó! Mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő a személyes átvétel megjelőlést úgy értelmezi,hogy én elviszem az általa megjelőlt helyre,ami a lakásától 5 percre van.Pedig én egyértelműen jeleztem,hogy hol lakom.Ezek után 1 hét-be került az adás vétel lebonyolítása
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3097330.banya6 (816) (Eladó)
Pozitív
2006.08.09. 13:39:17
316430273
Nagyon szimpatikus, kedves partner ismertem meg személyében! Nagyon jó kapcsolattartó, megbízható partner! Csak ajánlani tudom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Villámgyors,megbízható vevő,bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3160461.benkoadam_t (192) (Eladó)
Negatív
2006.08.04. 14:19:58
315961082
REKLAMÁLNI TUDSZ A SEMMIÉRT,DE UTALNI NEM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kirinegabi (336) (Eladó)
Semleges
2006.07.28. 19:40:19
1417845844
Türelmetlen felhasználó. (Azt hiszem ha szerdán adod fel a pénzt, és csütörtökön postázom a terméket, akkor sem biztos, hogy pénteken megkapod a csomagot. A posta az ajánlott küldeményekkel sem szokott úgy rohanni.)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3737575.hobbit0001 (746) (Eladó)
Pozitív
2006.07.27. 22:50:23
316340771
tökéleteesen zajlott az üzlet! nagyon köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anibaby007_t (414) (Eladó)
Pozitív
2006.07.22. 13:41:15
316346115
Gyors,pontos,megbízható!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner! Szívből AJÁNLOM! Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner! Szívből AJÁNLOM! Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Elkérte a számlaszámomat és utalta a pénzt. Korrekt vásárló. Ajánlom mindenkinek. :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható Vevő. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható Vevő. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható Vevő. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katanovak (1436) (Eladó)
Negatív
2006.05.11. 09:59:02
314822556
Ma 1 hónapja, hogy lejárt az aukció. Fizetés nem történt meg, az üzlet nem jött létre. Több levelet is írtam, válasz volt rá: problémái miatt nem tud utalni. Sajnálom, nem tudok tovább már várni,nekem is kötelezettségeim vannak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3122689.csiki1_t (409) (Eladó)
Pozitív
2006.05.07. 22:51:11
1417567908
megbizható, rendes vásárló,tökéletes teszveszes!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.magdalin_2006 (1387) (Eladó)
Pozitív
2006.05.01. 00:12:46
1417564324
Kedves, korrekt partner. Mindenkinek jószívvel ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.¸.?´?)¸.?´?) * ELSŐ *¸.?´?)¸.?´?)* OSZTÁLYÚ* ¸.?´?)¸.?´?)* SZUPER-TESZVESZ-VEVŐ *¸.?´?)¸.?´?)* AJÁNLOM MINDENKINEK *¸.?´?)¸.?´?) *KÖSZÖNÖM* ¸.?´?)¸.?´?)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.boszimama76 (597) (Eladó)
Pozitív
2006.04.22. 17:38:26
1417613945
Minden rendben zajlott, korrekt vásárló, megbízható partner. Mindenkinek szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást,minden rendben ment,gyorsan felvette a kapcsolatot,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Abszolút korrekt volt a lebonyolítás, Dina nagyon kedves lány, élmény volt :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.macskacico (1880) (Eladó)
Pozitív
2005.12.13. 19:35:50
1417310915
Köszönöm a vásárlást, viselje a pici lány mosolyogva!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.