flanor_t (59) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendes,megbízható,gyors eladó.Nagyon tetszik az öv,köszönöm!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlott partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a türelmet,az áru kiválló mint mindíg öröm volt veled üzletelni,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3287854.BLJ (105) (Eladó)
Semleges
2006.06.02. 14:53:02
1417282633
Sajnálom, hogy nem jött létre az üzlet, amennyiben újra lehetőséged lesz, keress meg, és megbeszéljük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon rendes, megbízható. Amit megígért, azt betartotta. Korrekt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4717675.Pistike32 (3) (Vevő)
Pozitív
2006.05.06. 20:48:52
315186175
Nagyon király a szemcsó!!! Bátran ajánlom mindenkinek! Minden renben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ismét köszi mindent.Kedves, korrekt,megbízható.Kítünő áruval.Üdv: M.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,korrekt az eladó.Öröm volt vele az üzletelés!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,korrekt az eladó.Öröm volt vele az üzletelés!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megnyerő fiatalember, kíváló portékával! Rugalmas partner! Csak ajánlani tudom! :)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyönyörű a termék, pik-pakk megérkezett, mindenkinek ajánlom! Mindent köszönök!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A legjobb üzleti partner akivel valaha találkoztam,csak jó dolgokat lehet rólla mondani,köszönöm az áru hibátlan,mint mindíg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék osztályon felüli minőség,köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megint nem csalódtam, gyors, precíz ügyintézés!!! AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt üzletember, megértő és etikus! Örülök, hogy megismertem! Ajánlani tudom csak mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Alig várom,hogy legközelebb vegyek tőle valamit!Azoknak tudom ajánlani,akik élnek halnak ezekért a"krokodilos" cuccokért,CSÚCSMINŐSÉG ajánlom bátran mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, emberi Ahogy átutaltam a pénzt másnapra itt volt az áru. Ezután is fogok tőle vásárolni,a cucca garantáltan eredeti.Csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti az igényes cuccokat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bátran ajánlom mindenkinek, ha gyorsan, korrekt és rugalmas partnerrel akar dolgozni! Köszönöm a vásárlást! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lassan már törzsvásárlóként ismét kiváló minőségű árut kaptam. Remélem még hosszú ideig tart majd ez a korrekt üzleti kapcsolat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eddigi legkorrektebb eladó a teszveszen akivel csak találkoztam!Hibátlan minőségű áru!100% eredeti kiváló áron!Bátran vásároljatok tőle!Megéri!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt üzletember!!! Miután átutaltam a pénzt az áru itt volt másnapra!!! És hibátlan. Bízzatok benne...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló minőségű áru egy korrekt, gyors és megbízható embertől. Mindenkinek csak ajánlani tudom..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
?:::P:::? ?:::E:::? ?:::R:::? ?:::F:::? ?:::E:::? ?:::K:::? ?:::T:::?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.?:::P:::? ?:::E:::? ?:::R:::? ?:::F:::? ?:::E:::? ?:::K:::? ?:::T:::?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.?:::P:::? ?:::E:::? ?:::R:::? ?:::F:::? ?:::E:::? ?:::K:::? ?:::T:::?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható korrekt üzleti partner. Csak ajánlani tudom..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálatos módon a partner hosszú hetekig nem jelentkezett a megnyert tételekért, így sajnos maradunk a semlegesnél, bár, azt gondolom, a negatív sem lenne túlzás, tekintve, hogy jómagam átlag hetente írtam egy-egy emailt.
Másik fél: A tőled elnyert 4 tétel összesen 800 forint alatt van,ezért kár volt
Sajnálatos módon a partner hosszú hetekig nem jelentkezett a megnyert tételekért, így sajnos maradunk a semlegesnél, bár, azt gondolom, a negatív sem lenne túlzás, tekintve, hogy jómagam átlag hetente írtam egy-egy emailt.
Másik fél: Külföldi utam hosszabbra sikeredett,hazaérve jelentkeztem,közölted,hogy a személyes találkozó a benzinkötség miatt nem megoldható,kértem a számlaszámodat,amit a mai napig is várok...
Sajnálatos módon a partner hosszú hetekig nem jelentkezett a megnyert tételekért, így sajnos maradunk a semlegesnél, bár, azt gondolom, a negatív sem lenne túlzás, tekintve, hogy jómagam átlag hetente írtam egy-egy emailt.
Másik fél: Te két hetet vártál rám(amíg én külföldön voltam) én pedig 2 hónapja várok a számlaszámodra.Most én is írjak rólad egy semlegest vagy egy negatívot?
Sajnálatos módon a partner hosszú hetekig nem jelentkezett a megnyert tételekért, így sajnos maradunk a semlegesnél, bár, azt gondolom, a negatív sem lenne túlzás, tekintve, hogy jómagam átlag hetente írtam egy-egy emailt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.