tiebreaktime (780) 99.87%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 781 | 1395 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 125 | 142 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 907 | 1538 adásvétel |
| Az eladóként kapott 283 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, segítőkész, megbízható vaterás!!!!! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDENKINEK AJANLOM AZ ELADOT. Sajnos meret problemak miatt a vasarlas meghiusult-tul szuk volt, de az ELADO OLYAN PONTOS ES PRECIZ MINT EGY SVAJCI ORA. Remelem, hogy legkozelebb sikerulni fog.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem felelt meg a szíj mérete.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a méret végül nem lett jó felpróbálva az órát, kicsit széles nekem az óra, nem kényelmes, de előre megbeszéltük ennek lehetőségét és az eladó együttműködő volt, így semleges értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, mindenkinek ajánlani tudom. Mégegyszer elnézést a kellemetlenségekért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a lehető legnagyobb rendben zajlott. Kifejezetten ajánlom!+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csongor1vince (55) (Vevő)
Pozitív
2014.11.23. 22:41:05
1991517338
Korrekt partnert ismertem meg ez alkalommal is. Köszönettel:......
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
takacssandor (183) (Vevő)
Pozitív
2014.11.14. 16:13:56
1970222222
minden rendben ! gyors pontos korrekt ! ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem sikerült, mert a méret nem felelt meg,az eladó nagyon korrekt volt ha lehetne pozitivat adnék, és csak ajánlani tudom mindenkinek, talán majd legközelebb több sikerrel járunk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kartalibence (67) (Eladó)
Semleges
2014.11.03. 19:26:57
1939931951
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Oldbrands (781) (Eladó)
Pozitív
2014.10.20. 12:52:24
1964486369
Köszönöm szépen a vásárlást, minden rendben történt, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
egyébb.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
anett77model (1047) (Vevő)
Pozitív
2014.10.13. 14:43:44
1982868560
Nagyon kedves és korrekt vaterás! Sajnos én néztem el, hogy nem erre a változatra vágytam! Bocsánat!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tissot64 (488) (Eladó)
Semleges
2014.10.10. 10:11:45
1988723495
Szimpatikus partner. Most nem jött létre...majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gabibacsi15 (483) (Eladó)
Semleges
2014.10.09. 04:31:55
1984516706
SAJNOS NEM JÖTT ÖSSZE AZ ÁTADÁS DE KORREKT PARTNER
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: SAJNOS NEM JÖTT ÖSSZE AZ ÁTADÁS DE KORREKT PARTNERAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kincseshaz001 (154) (Eladó)
Pozitív
2014.10.08. 10:29:23
1966285409
A vásárlás a megbeszéltek szerint zajlott! Ajánlom! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pszoralen (477) (Eladó)
Pozitív
2014.10.03. 11:12:37
1934270204
Az adásvétel sikeres volt, ajánlom a vevőt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vintagewatchshop (258) (Eladó)
Pozitív
2014.10.03. 10:11:40
1977422969
Minden abszolút rendben, ajánlom! Pozitív+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.juvecentus (38) (Vevő)
Semleges
2014.09.18. 09:36:22
1960957238
Korrekt partner, nem jött létre az adásvétel mert élőben az óra nem olyan volt amilyenre számítottam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindennel maximálisan elégedett voltam, de sajnos felpróbálva az óra nagynak bizonyult a karomon. Mindnkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint történt, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
anett77model (1047) (Vevő)
Pozitív
2014.08.23. 14:35:33
1949041340
Kitűnő vaterás! Minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyors pontos partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a tranzakció nem jött létre,korrekt üzleti partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, nagyon korrekt partner! Kifejezetten ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, jó edzéseket! Gyors, pontos vevő! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jott letre az uzlet, ennek ellenere korrekt volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
somacsicso (72) (Vevő)
Semleges
2014.08.07. 06:25:54
1936562225
Sajnos nem kérdeztem rá a szíjhosszúságra és nem volt elég. Amúgy minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék ajándék lett volna,de a megajándékozott számára nem volt megfelelő a méret,ezért -az eladó beleegyezésére-a terméket az eladónak visszajuttattam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az óra mérete nem felelt meg, ettől függetlenül nagyon korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vizipolo (1195) (Eladó)
Pozitív
2014.07.22. 16:14:42
1934218952
Minden a legnagyobb rendben zajlott.Kitünő vaterás, mindenkinek ajánlom, nagyon pozitiv.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nikotinman1 (1722) (Eladó)
Semleges
2014.07.21. 09:12:25
1931984567
az adásvételt sikertelen volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az adásvételt sikertelen voltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nikotinman1 (1722) (Eladó)
Semleges
2014.07.21. 09:12:03
1931979992
az adásvételt sikertelen volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az adásvételt sikertelen voltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt ,pontos,megbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos mielőtt átvettem volna megsérült az óra doboza, és így már nem felet meg nekem, viszont az eladó nagyon korrekten tájékoztatott, nem kellett felesleges köröket futni. Ajánlom mindenkinek az eladót, mert nagyon korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden gyorsan és rendben zajlott,bátran ajánlom másoknak is a vásárlót!!! Köszönöm!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Maximálisan elégedett vagyok az áru életben szebb!!!KÖSZÖNÖM!!! Az eladó korrekt és nagyon megbízható!!! Mindenkinek nagyon ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben. Így alakult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Melindashop_a (172) (Vevő)
Pozitív
2014.06.22. 18:17:32
1923759185
Kiváló vatera partner.Régóta figyelem termékeit,igazán különleges darabok.Most sikerült nekem is hozzájutni ehhez a különleges darabhoz/ami biztos,hogy nem jön velem szembe/Egy gyönyörű,és pontos órával bővítettem gyűjteményem.Köszönöm!Maximálisan elégedett vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Melindashop_a (172) (Vevő)
Pozitív
2014.06.20. 19:33:53
1920339683
Gyors,pontos,megbízható partner.Mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végtelenül szimpatikus, kedves korrekt partner. És a legfontosabb, megértő. Nagyon sajnálom, de az a fránya méret... Na, az nem volt jó - ajándék lett volna! Jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Maximálisan korrekt, megbízható partner! Kifejezetten ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bandras983 (63) (Eladó)
Semleges
2014.06.14. 11:22:26
1912230452
Pozitív az értékelés, korrekt és rugalmas fél, de az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött létre az adás-vétel.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azért adok negatívot mert a mai napig ugyan azzal a szöveggel hirdeti az órát ahol semmilyen emlitést nem tesz a lünetta rossz állapotáról sőt kiemeli hogy gyülyteménybe való. Nem korrekt dolog sőt megtévesztő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment.Gyors,megbízható vaterás.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az óra túl kicsinek bizonyult, ezért elálltam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
frankiebarellah (250) (Vevő)
Semleges
2014.05.25. 18:45:05
1898725607
Személyes találkozó alkalmával az óra nem nyerte el a tetszésemet.Az eladó maximálisan korrekt és megértö volt.Talán majd legközelebb....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
